Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość MALALALALA88

depilacja.. jaka najlepsza?

Polecane posty

Gość Nina z Krakowa
Ja nie mogłam stosować laseru, długo szukałam sposobu żeby wydłużyć efekt gładkiego ciała. Chodzę na zabiegi epilfree , no teraz już tylko na przypominające, a nogi mam gładziutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam depilator Panasonica z wymiennymi nakładkami. Uważam, że jest znakomity. :) Używam go od dłuzszego czasu i jeszcze nigdy się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza depilacja to NITKOWANIE! Nitkowanie brwi oraz twarzy, ale wiem, ze mozna rowniez wydepilowac w ten sposob nawet nogi. Sama stosuje ta metode i jest rewalacyjna, skora jest gladka, a wloski odrastaja po 3,4 tygodniach. Do tego nie odrastaja jakies czarne, twrde, tylko takie same lub oslabione, ciensze, a z czasem coraz mniej. Nauczylam sie tewj metody na szkoleniu z nitkowania, gdzie pokazuja jak wykonywac to na kims oraz na SOBIE :) Super, najlepiej wydane pieniadze, nie musze chodzic do kosmetyczki z wasikiem lub brwiami, w ogole bokobrody tez... Szkolenie zrobilam z 5 lat temu, wiec wprawe mam juz niezla, ciekawe czy jeszcze sa takie szkolenia, ale pamietam, ze nazwyalo sie to nitkowanie.com czy pl jakos tak, naprawde polecam ta Pania, profesjonalizm oraz bardzo przemila atmosfera na szkoleniu, widac, ze to pasja, wiedza i zamilowanie, ja tez juz jestem calkiem niezla w nitkowaniu ;) praktyka czyni mistrza :) Pozdrawiam! polecam nitkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yandere
Najlepsza to mimo wszystko jest epilacja laserowa, bo włosków pozbywamy się właściwie na dobre. Jedyna wada to to że nie każdy rodzaj włosa nią usuniemy. Tutaj o tym możecie poczytać: http://misjame.pl/services/fotoepilacja-gladkie-nogi-caly/ Na konsultacji w gabinecie też wam specjalista indywidualnie to ustali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florka20
Co do depilacji pastą cukrową czy woskiem to polecam połączyć je z epilfree. Efekty utrzymują się dłużej a z zabiegu na zabieg włosków odrasta co raz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisanna
Najlepsza jest epilacja - depilacja laserowa. Miałam teraz robiony taki zabieg w CZS Damian, bardzo dobre efekty, obsluga tez swietna, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florka20
Jednak lasery nie są dla każdego. Jestem blondynką i mam jasne włoski na ciele, laser nie da rady, ale wosk albo pasta cukrowa radzą sobie bez problemów, a efekty utrwala epilfree.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millutka24
Szczerze mówiąc nie znam tej metody. Gdzie to można zrobić? Ew. można w domu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto odwiedzić profesjonalny gabinet w którym wykonywana jest depilacja. W Yasumi w Nowym Sączu można skorzystać z różnego typu zabiegów, takich jak trwała depilacja IPL czy depilacja woskiem i wybrać coś dla siebie. Fachową pomocą służy personel salonu. Oprócz depilacji w ofercie znajdziemy zabiegi na twarz i ciało oraz masaż a także salon fryzjerski (TRENDY HAIR FASHION) i gabinet pielęgnacji paznokci dłoni i stóp (TRENDY NAILS FASHION) Szczegóły na https://nowysacz.yasumi.pl/ Możliwość rezerwacji online https://salon-ns.versum.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja testowałam rozmaite metody, ale najlepsza była depilacja pastą cukrową. Jednak samemu w domu to zrobić to dużo babrania się a i nie zawsze wychodzi dokładnie. Ja wolę się od czasu do czasu wybrać do zaufanego salonu urody. Jeśli po drodze jest wam Piaseczno to mogę polecić www.salon-hana.pl . Porządnie wykonują pracę i atmosfera jest bardzo miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie mam siły i cierpliwości do tej depilacji...i jeszcze te wrastające włoski ;/ Najgorsze były czerwone punkciki na łydkach, eh. Pomogła dopiero depilacja laserowa i jestem mega zadowolona z jej efektów, jak i ceny oraz jakości usługi. Jeśli ktoś potrzebuje namiarów na dobry salon kosmetyczny to polecam www.anette.com.pl (Katowice)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Depilacja woskiem nie jest tak skuteczna jak depilacja laserem (czytałam opinię), ale nadal nie wiem, ile trzeba przeprowadzić zabiegów, żeby efekt się utrzymał jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florka20
Depilacja woskiem w połączeniu z epilfree da porównywalne efekty po serii zabiegów i jest taniej niż laserowo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylaD
Ponoć laser diodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie depilacja laserowa, jest najlepsza i efektywna, szczególnie wykonana w profesjonalnym studiu kosmetycznym, polecam www.Denique.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miała problem z nadmiernym owłosienie i zainwestowałam w depilator świetlny o taki https://www.al.to/p/353198-depilator-philips-lumea-prestige-bri950-biala-domowy-ipl-smartskin.html. Jest niezwykle poręczny i profesjonalny. Poza tym miałam już tradycyjne depilatory Philipsa i byłam z nich bardzo zadowolona. Sama depilacja przebiega szybko i bezboleśnie. No i co najważniejsze efekt utrzymuje się bardzo długo Poza tym widziałam jeszcze, że Remington ma w swojej ofercie takie depilatory ale chyba już Braun prędzej do mnie bardziej przemawia (bo też ma jeden). Co do laserowego usuwania w salonie - też się zastanawiałam. Niestety ceny skutecznie mnie odstraszyły, zwłaszcza, jak powiedziano mi, że powinnam wykonać 10 zabiegów a w grę wchodzą 3 partie - nogi, pachy i bikini. Dlatego też zdecydowała się na świetlnym i jestem zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylaD
O nie nie! Moja koleżanka miała i 0 efektów!. Robiła swojemu mężowi plecy a sobie całe nogi. Po roku stosowania pytała czy nie chcę kupić, bo na nich nie działa i może mi pomoże - podziękowałam... To światło IPL a nie laserowe - to zupełnie co innego, dlatego też ceny w gabinetach są inne, aczkolwiek i tak już nie tak wysokie jak jakieś 5 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakiej firmy używała ten depilator? Może za mała moc? Bo też miałam niedawno okazję spróbować punktowy innej firmy i faktycznie efekty też nie za bardzo dlatego wróciłam do Philipsa. Cóż na każdego działa co innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja czytałam właśnie o laserze vectus (w klinice w Gdańsku), że jest bardzo skuteczny i w całkiem przyzwoitej cenie. Jak ktoś jest naprawdę zdesperowany i chce się szybko pozbyć włosków to jak najbardziej jest to najkorzystniejsza opcja patrząc obiektywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylaD
Trenerka019 To albo czytałaś..., albo wiesz z doświadczenia, że jest to najkorzystniejsza opcja i dzielisz się wrażeniami! Czytałam, to ja też, że po 3 zabiegach dep. laserowej włosy już nigdy nie odrosną, a doświadczenie pokazało, że to g.... prawda. Chefterka87 Koleżanka miała model 53. Mówiła, że lecieli z mężem na maxa co 4 tygodnie przez prawie rok. Jak się opalili to przestali i wszystko odrosło. Widziałam na własne oczy i nigdy nie wydam takiej kasy, żeby w kółko się naświetlać, To już bym wolała dobry depilator za 200 zł, bo na jedno wychodzi... Ewentualnie jedyny plus, że włosy mniej wrastają po lumea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postawiłam na tradycyjną depilację woskiem. Jest to bardzo skuteczna i szybka metoda na pozbycie się włosów. Chodzę do salonu kosmetologicznego www.epsilon.info.pl w Szczecinie i polecam ich wam, jeżeli jesteście z tych okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi1987
Dla mnie depilacja laserowa jest wybawieniem. Dużo ćwiczę i nie ukrywam, że włosy w takich miejscach działają mi poważnie na nerwy. Chodzę do Vici Clinic w Krakowie i sukcesywnie pozbywam się owłosienia na całym ciele. Na każdą partię pierwszy zabieg mam za pół ceny, to korzystna opcja. Efekty też szybko widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małogosia9022
Podobno najlepsza jest depilacja laserowa, ale ja jej nigdy nie próbowałam. Zatrzymałam się na etapie depilacji woskiem i jak na razie przy niej zostanę. Pytanie do osób z Krakowa: gdzie wykonujecie depilację woskiem? Ostatnio trafiłam na ofertę scm estetic i zastanawiam się, czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LilkaSzpilka
Ja laserowo wydepilowałam tylko bikini Laser Line w Gdyni, bo na razie tylko na tyle było mnie stać - i tak w promocji jesiennej. Moim marzeniem jest też nogi i paszki zrobić... Eh.. szkoda, że moda na włosy nigdy nie wróci ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qinga
Ja mam za jasne włosy, nie ma szans, by laser na nie podziałał. Ale po latach chodzenia na wosk myślę o epilfree, to prawda, że ten zabieg przedłuża efekt depilacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Floral
Tak epilfree przedłuża efekty depilacji woskiem, czy pastą cukrową. Redukuje też ilość odrastających włosków, a po serii zabiegów efekty są porównywalne z depilacją laserową. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×