Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość MALALALALA88

depilacja.. jaka najlepsza?

Polecane posty

Gość gość
Ta Twoja Lumea to tylko tymczasowa depilacja, zabieg trzeba powtarzac dwa razy w roku. www.wizaz.pl/Pielegnacja/ABC-pielegnacji/Depilacja-z-Philips-Lumea Szkoda kasy na jakies urzadzenia gdzie trzeba się męczyc samemu, wolę kddać się w ręce profesjonalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przezorna
A czy ja mówiłam że to trwała depilacja? Napisałam, że wolę mieć swoje urządzenie i robić zabiegi co jakiś czas (pół roku to według mnie super) niż chodzić na lasery, które nie wiadomo na jak długo starczą i wydawać nie wiadomo ile kasy (i nie mylmy IPL z laserem, wiadomo że IPL jest delikatniejsze i częściej trzeba powtarzać). Ale niech każdy wybierze metodę dla siebie, przecież nikt tu nikogo do niczego nie zmusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna ta "twoja" lumea:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem najlepszy jest wosk, ale taki robiony w salonie, w domu to nie to samo. Ja depilację robię tu: http://www.studioessenza.pl/ i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getaway
na pewno każdy rodzaj depilacji jest zależny od tego, jak się go wykona, dlatego ja też nie depiluję się sama w domu, bo nie potrafię dokładnie. A dla mnie dobrym sposobem, żeby się pozbyć niechcianych włosów jest depilacja laserowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy jakie masz włosy, ale zgodzę się, że jedną z lepszych albo najlepszą metodą depilacji jest laser, skutecznie i na bardzo długi czas można się pozbyć włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak samemu to czasem ciężko dokładnie wszystko usunąć, mnie też zawsze gdzieś jakieś włoski zostały, więc lepiej iść się oddać w profesjonalne ręce, ja byłam w Studio laser na laserowym usuwaniu włosów i bardzo sobie chwalę ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie, podobnie jak dla niektórych z was najlepszy sposób na depilację to laser. Seria zabiegów w Dermedzie pozwoliła mi się pozbyć włosów, zabieg bardzo dokładnie zrobiony, więc polecam się wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak laser jest najlepszy tylko też zależy jaki i gdzie się taki zabieg robi,. trzeba szukać miejsc z renomą i doświadczeniem, jak Studio Laser i można zapominać o niechcianych włosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będę oryginalna, ale też myślę, że laser jest najlepszy. tez bylam w SL i powiem, że nie tylko efekty zabiegu super, ale bardzo fajna i przyjazna atmosfera tam panuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo po laserze efekt gładkich nóg na lata i można wyrzucić wszystkie inne specyfiki do depilacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka2014
Ja uważam, że najlepsza jest depilacja woskiem marki Lycon. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie trzeba długo zapuszczać włosków. Lycon łapie już włoski o długości 1 mm. Serdecznie polecam, warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka2014 a w jakim salonie wykonywałaś zabieg Lycon'em? Czytałam o nim dużo w internecie i chciałabym go wykonać w Warszawie, gdyż zbliża mi się wyjazd za granicę :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka2014
Agnieszkaw92 ja wykonywałam zabieg Lyconem na Grzybowskiej 3 w Warszawie w Body & Beauty Clinic :) Polecam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także byłam na grzybowskiej na Lyconie i jestem mega zaskoczona szybkością wykonania zabiegu i profesjonalną obsługą. Weszłam przestraszana na zabieg, że czeka mnie godzina tortur a już po 20 minutach byłam piękna i gładka :-D i do tego dostałam promocje 30% na pierwszy zabieg. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża 19
Sama też byłam na depilacji laserowej w Exravaganzie na Rudzkiej. Od zabiegu minęły już 2 miesiące i póki co żadne nowe włoski się nie pojawiają:)Dodam, że korzystałam z lasera tylko raz, więc w moim przypadku zadziałało bardzo skutecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda299
Po jednej sesji laserowej wszystko zniknęło? Ja byłam na 5-ciu, a większość kobiet i po 8 robi...W każdym bądź razie depilacja laserowa jest bezapelacyjnie najlepszą metodą pozbycia się niechcianego owłosienia. Jeżeli trafi się na tak fajny salon kosmetyczny jak ja, a konkretnie Laser Glamour w Łodzi http://www.laserglamour.pl/ nawet się nie zauważy, kiedy będzie po zabiegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwazam ze na pewno depilator tutaj jest takim urządzeniem który doskonale daje sobie radę jesli chodzi własnie o porządne i skuteczne ogolenie czy nog, pach czy nawet bikini. Zwłaszcza ten dobry depilator jak własnie Braun silk epil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilqaaaa
byłam kiedyś na wosku, to było chyba najgorsze, co przezylam :D bardzo bolesny zabieg, no i trzeba czekać jak włoski odrosną, żeby wosk miał "co chwycić". ja jestem zwolenniczką laserowej depilacji (we wroclawiu np w dermamedzie to robia), fakt, trzeba wydac troche pieniazkow, ale pozniej spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamilqaaa zabieg wosku jest bolesny jak nie masz ze soba znieczulenia chodzby takiego bez recepty. Ja do każdego zabiegu ktory wiąże sie z ingerencja w skore stosuje lidokaine w najmocniejszym stężeniu z www.naporost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz hitem jest depilacja laserowa, sama korzystałam z takich usług. Ja chodzę do nich http://medicor.krakow.pl/ i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martinia
Gorzej, jeśli jest się blondynką;) Ale jest alternatywa dla lasera, depilacja Epilfree http://epilfree.pl/ ja żałuję, że odkryłam ją tak późno, bo już w zeszłym roku mogłam jechać na wakacje bez stresu i marnowania czasu z maszynką właściwie każdego wieczoru. W te wakacje będę już gładka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaraw
Ja też nie jestem za depilacją laserową ostatnio przekonałam się do depilacji metodą epilfree na pierwszy zabieg poszłam na nogi i jestem zaskoczona efektami włoski odrastają wolniej, nogi są gładkie i przyjemne w dotyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem za epilfree - bezbolesne, do każdego rodzaju włosów i efekt utrzymuje się długo. A do tego cena na każdą kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaraw
maxitaxi a gdzie chodzisz ? Ja na razie miałam na nogi. Chodzę do swojej kosmetyczki tu w Warszawie, to ona właśnie namówiła mnie do tego zabiegu też się bałam że będzie boleć ale nic a nic :) Teraz zamierzam iść na pachy mam nadzieje że efekt będzie taki sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w Warszawie. Ja mam już pachy za sobą i bikini. Teraz to już w wielu salonach robią, bo ta metoda staje się coraz bardziej popularna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×