Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Dzięki dziewczynki :-) Poczekam jeszcze kilka dni i jakby co, to w środę- a to już będzie 37dc zrobię test. Też mi sie właśnie wydawało że po luteinie raczej okres powinien być regularny, w zeszłym miesiącu był dokładnie 31 dnia ( a takie mam cykle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
ja miałam od początku 28 dniowe jak w zegarku ale od grudnia mi się poprzestawiało i moje cykle były nawet 48 dniowe,teraz z luteina mam co 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze jest szansa kochana! JA tak jak mowie nie biore sama luteiny, ale mojego meza siostra bieze i tez mam jak w zegarku rowniotko, takze z niecierpliwoscia czekamy na wynik kolejnego testu!!!I oczywiscie trzymamy kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia77 napewno w następnym cyklu sie uda. Wszystko będzie dobrze trzeba wierzyć i trzymam kciuki za Ciebie i inne staraczki no i za mnie ;);) pozdrowionka i spokojnej resztki niedzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka225 coś mi się wydaje że chyba przeskoczysz do drugiej tabelki ;) może zapoczątkujesz tydzień dobrych wiadomości ;) ja planuje teścik na następną niedziele - jak tylko nie przyjdzie @ .. coś kiara1_2006 się nie odzywa jak wyszedł wynik, czyżby się udało ? ;) czekamy na wieści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara1-2006
Witajcie dziewczynki ja tylko na momencik napisac ze test wyszedł niestety NEGATYW :-( :-( a okresu nadal niemam juz niewiem co sie dzieje dzis juz gdzies 38 dzien cyklu poczekam jeszcze troszke i pójde do lekarza pozdrawiam was serdecznie buziaczki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga-
Czesc dziewczynki, nadrobilam zaleglosci i powiem tylko tyle, ze cos mi sie wydaje, ze...niektore z nas przeskocza niebawem do tabeli nr 2:) trzymam za Was kciuki!!!! My jestesmy jak na razie w trakcie intensywnej pracy a co z tego wyjdzie, zobaczymy za jakis czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiara, ja też kilka miesięcy temu miałam taki długi cykl- lekarz mi powiedział że tak sie czasem zdarza, szczególnie u kobiet które bardzo pragną dziecka- taka nasza psychika. Ale skoro sie niepokoisz to pójdź do lekarza. Trzymam za Ciebie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziwuszki:) Jest tam kto?:) Mi sie z gardla przerzucilo na katar:( No ale jak to juz przejdzie to musi byc dobrze:) Dzi sjakos zaczely bolec mnie piersi, moze przed okresem, ale nigd przedokresem mnie ni ebolaly, ale musze sie uspokoic, bo moze znow sobie cos wkrecam:) W przyszlym tygodniu sie okaze:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie chyba dzis nikt nie pojawi, to ja uciekam spac, jutro trzeba rano do pracy wstac:( buziaki kochane staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) melduje ze @ BRAK :) Zrobilam przy okazji nocnej wizyty tescik....wyszla bladziutka kreseczka :):) Tylko rano gdy wstalam juz jej nie było :( Piersi dalej duze . Z nastepnym testem czekam do srody. Wisienka, Kiara.... moze to nasz miesiąc? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga-
ojjjj madzikowo cos czuje ze mozna ci juz gratulowac:) bo przeciez nawet bladziutka kreska to jednak kreska!!!!!! poza tym moze jest jeszcze za wczesnie i dlatego jest taka blada. trzymam kciuki:-) milego dnia dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczynki :) cos czuje z drugav tabelka nam sie zapełni szybciutko :) super :) Kiara, ja w styczniu miałam taki długi cykl, az 46 dni, zrobiłam chyba 7 testów wtedy i nic. Byłam u lekarza i on powiedziała to co wisienka ci napisała. Ze tak sie zdaza... Chociaz u mnie to był troszke inny powód bo miałam cykl bezowulacyjny. kiara a moze zrób sobie test BETA z krwi, wtedy bedziesz miec pewność. Iga my tez jestesmy juz w trakcie intensywnej pracy :) chociaz to nie sa jeszcze moje dni ale... kto wie.... co sie tam moze poprzestawiać :) A planuje pod koniec cykłu zobaczyc dwie kreseczki przeciez :) Mila co to za chorowanie??? NIE WOLNO! pogoda taka super sie robi a ty co??? ZBROWIEJ SZYBKIO !!! :) Madzikowo jak juz wyszła bladziutka kreska to jest ok :) bedzie druga tabelka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga-
kiniusia77 to rowniez nie sa moje dni ale kto wie co sie moze wydarzyc... poza tym ja staram sie podejsc do tego wszystkiego na luzie i dlatego nic nie wyliczam (jeszcze:P) i nie stresuje sie:-) bedzie co bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iga no własnie, mnie sie teraz troche cykl po zmieniał po luteinie, bo jak zawszem miałam ok 33 nawet do 40 dc, to w tym miesiącu po luteinie dostałam plamienia w 28 dc, i to takiego dziwnego bo brązowego z domieszką krwi i to przez 2 dni. Tak wiec tez juz nie licze bo bede sie nakrecac i stresować , a przeciez przyjemność tu sie liczy i wyluzowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga-
dokladnie, przyjemnosc sie liczy hehe a poza tym stres nie sprzyja zajsciu w ciaze dlatego trzeba sie wyluzowac i dzialac bo co nam pozostaje. tyle, ze latwo sie to mowi, zwlaszcza mi - staramy sie dopiero od 3 miesiecy ale biorac pod uwage kobitki, ktore przezyly o wiele wiecej rozczarowan to jak tu mozna mowic o luzie... pamietam moja koelzanke, ktora starala sie prawie rok - kazda nasza rozmowa na ten temat konczyla sie jej placzem wiec nie wyobrazam sobie zebym jej mowila: wrzuc na luz... ale udalo sie, ma sliczna corenke i to sie liczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
Witam staraczki:)Madzikowo juz możemy ci gratulować-dwie kreski---SUPERRR!!!!!!! nie przejmuj się,że druga jest blada,ważne,że wyszła,no i do tego spóźniona@--musi to byc ciąża)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga-
no to madzikowo hop do drugiej tabeli:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki, zagladam, a tu prosze jakie dobre wiadomosci, mamy chyba nowa szczesliwa przyszla mamusie:) Madzikowo mysle ze napewno sie ualo, super!!:) Kiniusia nie daje sie! Juz dzis jest zdecydowanie lepiej, lekki katarek tylko:) A co do pogody, ja chyba nie wspomnialam, ze jestem troszke dalej od Was bo obecnie przebywamy z mezem w UK, mielismy byc juz w domku, ale jednak doszlismy do wniosku, ze tu urodze bo bede miala 12m-cy macierzynskiego wiec spokojnie macierzynski moge juz spedzic w Polsce i pozniej czegos psokojnie szukac, a tak jakbysmy wrocili i poszlabym do pracy to pewnie musielibysmy przerwac na jakis czas starania, no bo jak odrazuw noej pracy ciaz, a my juz tak bardzo chcemy!!! No wiec tym bardziej dl anas bedzie to szczesliwa chwila bo jak juz sie uda to wiemy , ze za te kilka miesiecy wracamy:) A powiem Wam kochane, ze tym bardziej to forum duzo dl amnie zanczy, ze moge z Wami pogadac, jak jestem tak daleko od odmu i bliskich! Zreszta tu ginekolog ni epodchodiz tak jak w Polsce wiec wasze doswiadczenia i rady duzo mi daja:) A wlasnie anna s zauwazylam, ze i Ty przebywasz w UK, jak moge zpytac w ktorej czesci? Fajnei ze nie jestem sama tak daleko:)Buziaki kochane staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza.... nikogo nie ma... Układ miałas sie odezwac i co gdzie jestes? jak po pobycie u teściów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;) Mila10 ja mieszkam w południowym Londynie, a w jakiej części UK Ty mieszkasz ? ;) Nie przeraża ćie ciąża w Uk ? ja juz się tyle nasłuchałam i naczytałam że postanowiłam, że jak już zobacze te upragnione 2 kreski to przynajmniej pierwsze 3 miesiące chce być prwadzona przez polskiego lekarza, naszczeście jest tu kilka klinik polskich. Niestety płatnych ale ten maluch będzie najważniejszy, przeraża mnie że te pierwsze 3 miesiaće tutaj nie bada nawet lekarz tylko położna... później juz GP ale poczatek tylko polska klinika. a pozatym to ciągłe czekanie, do @ 6 dni i już mnie korci na zrobienie testu ;) oczywiście wiem że to za wczesnie ale tak już bym chciała wiedzieć ;) madzikowo gratulije ;) miło usłyszeć dobre wiesci ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem:D 🌼❤️🌼 kinia!! negatywny wynik czyli bierzcie sie do roboty :P wylaczaj tego neta i ciagnij meza do łoża malzenskiego:D katia-masz chyba racje z tymi lekami,nie ma co sie faszerowac,no a poza tym podejrzewam ze zaden gin nie wypisze recepty jesli nie staramy sie o dziecko przynajmniej rok.ale wiesz - szuka sie wszystkich sposobow:) fajnie mialas,dzisiaj wolne,a ja taaaaka wymeczona po pracy,ale na szczescie jestem juz w domku:) wisienka-@ nie ma,wiec co tam testy:) to jest najwazniejszy test:P kiara-czytaj to samo co wyzej :) madzikowo - gratulacje!! :) ja zgadzam sie z dziewczynami,ze kreska jak by nie patrzec jest widoczna,poczekaj kilka dni jak wytrzymasz a jak nie wytrzymasz to zrob bete:) ale super!!!:P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o pobyt u tesciow to bylo milo,zwlaszcza jak zostalismy w koncu sami z mezem:P jak juz pisalam wczesniej - przyjemnosci sa rowniez bardzo wazne i tego trzymalam sie w weekend!! niestety dzisiaj moj kochany znowu wyjezdza.ale przynajmniej troszke sie soba nacieszylismy.dni plodne co prawda nie zostana 'skonsumowane' hehe,ale jakos sie juz z tym pogodzilam.jestem twarda:P i musze powiedziec ze bardzo sie ciesze ze nasza tabelka nr 2,bedzie miala kilka nowych przedstawicielek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
...no w końcu zaczęło się tu coś dziać,bo normalnie od wczoraj to cisza jak przed burzą:P te wolne dni tak szybko mijają jutro znów do pracy:( miałam przejść na dietę i zdrowe odżywianie a tymczasem od samego rana coś podjadam,mam tak wilczy apetyt że zjadłabym konia z kopytami,całą klawiaturę mam tłustą,bo pisze i zajadam się chipsami:)masakra,ale to niestety oznaka@,bo nawet jeśli byłoby to o czym marzę,to te objawy występują w późniejszym momencie ciąży:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga-
czesc dziewczynki:-) jeszcze tylko 2 dni i troszke odpoczynku... dzis w pracy dowiedzialam sie, ze moja kolezanka jest w ciazy:-) a starali się prawie roczek. i co najśmiesniejsze, lekarz powiedział im że będą musieli rozważyć sprawę adopcji bo mają marne, nawet znikome szanse na dziecko... a jednak, jak to moja koleżanka stwierdziła, cuda się zdarzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga-
katia, a moze to oznaka.... hehe kto wie:-)przeciez poczatkowe objawy ciazy bywaja u niektorych kobiet takie same jak objawy nadchodzacej @. takze wiesz, glowa do gory i trzymamy kciuki bardzo moooocnoooo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia ty żarłoku hehehe,kusisz mnie tylko,a dopiero zjadlam spozniony obiad:P no tez zauwazylam ze za wiele to tu nie naskrobaly dziewczynki jak mnie nie bylo,myslalam ze z 5 stron bedzie do czytania a tu raptem 1:D oj leniwce z was,albo tak zajete przytulaniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×