Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

wyjelas mi to z ust- z tym maluszkiem przed domem hehe.jestem jeszcze nie za bardzo przyzwyczajona ze brak dookola sasiadow i czasem jak moj maz sobie pusci jakas muzyczke wieczorem to mimowolnie,zapominam sie i mowie zeby sciszyl,chociaz po chwili sobie uswiadamiam ze i tak nas nikt nie slyszy i nie przyjdzie sasiad zza sciany:D smiesznie to czasem wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, moje rodzice mieszkaja w domu bardzo na uboczu, i musieli sobie sprawic autko 4x4 w zimie, bo z dojazdem było kiepsko. Ale domek dla maluszka i tak lepszy, i miejsca wiecej i jak bedzie biegał juz to tez spacerki przyjemniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak dzidzius kolki bedzie miał to tez sie martwic nie bedziesz ze sąsiadom bedzie przeszkadzał płacz - jeden stres mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara1_2006
Witajcie dziewczyny przepraszam ze tak wam sie wciskam moze nie na temat ale moze któraś z was mi pomoże ??? Moje cykle zwykle trwają 30-34 dni, okres miałam dostac ok środy lecz jak nie nadszedł to zrobiłam badania lecz beta hcg wyszła 1.29 wiec według mnie jest to wynik ujemny dziś po dwóch dniach zrobiłam test ciążowy bo okresu nadal nie dostałam i na teście wyszła lekko zabarwiona druga kreseczka ale tak jak mówie bardzo jaśniutka. Dodam ze oboje z mężem starmy sie prawie od roku o dzidziusia choc z pierwszym nie było takiego problemu a ma juz 5 latek drugi cykl teraz brałam duphaston od 16-26 dnia cyklu czy jest możliwe że badanie sie myliło i było zrobione za wcześnie doradzcie mi prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam domek to swietna sprawa, my tez narazie mieszkamy w bloku, ale w przyszlosci mamy zamiar sie budowac:) SUper sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kiara, ja bym powtórzyła jeszcze raz bete, bo mogło byc za wczesnie jeseli tes wyszedł bardzo blady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co,wlasnie zadzwonil moj maz ze jednak przyjedzie w ta niedziele:) wszystko super,tylko gdyby nie jego glupia szefowa moglby juz byc w domu w sobote,a ona ma do niego jakies dziwne prosby i prosi go czesto o drobne przyslugi,jak by nie mogla sobie swojego meza poprosic.nie dosc ze on bedzie w domu tylko jeden dzien(!!) to jeszcze ona go zatrzymuje i nie moze w sobote wyjechac:( wredna baba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układ gdzie jestes? juz cie nie ma? j chyba tez uciekam jakąs kolacje trzeba robic - dzis mam plany na sałatke z tunczyka :) szybko i prosto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, w domu jest nieporównywalnie lepiej, wiem, bo sama mieszkalam cale życie w bloku a teraz już na swoim , w domku. Tylko że o wiele więcej rzeczy trzeba się martwić, a to że trawa rośnie, a to że coś gdzieś kapie itd. W bloku nic Cie nie obchodiz tka naprawde, nawte jak rura pęknie to zaraz ze spółdzielni ktoś przyjedzie a w domku trzeba niestety sobie radzić samemu, bo nie zawsze ktos może natychmiast przyjechać....No i w bloku ze sniegiem nie ma problemu :P Ale dom jest super :) Tylko trzeba mieć auto bo inaczej autobusami się mozna wykończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
Witaj Kiara,musisz koniecznie powtórzyć test ciążowy i ponowną betę:) ale jeśli wyszła ci nawet bladziutka kreseczka,to masz w 99% gwarantowana ciążę:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No napewno, dlatego my zaczelismy od mieszkanka, a pozniej bedziemy dzialac dalej. Ale napewno warto, nie ma porownania, wlasny ogrodek, siedzisz sobie z kawka na powietrzu, dzeciaczek gania z psiakiem i jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara1_2006
witaj kiniusia77 dzieki za odpowiedz bo tu ciezko sie czasem czegos dowiedziec a jak sadzisz czy jak w 29 dniu mialam lekkie plamienia to moglo to byc zagniezdzanie i czy po 4 dniach nie powinno juz cos w becie wyjsc co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara1_2006
kurcze tu wkoncu chce ze mna o tym pogadac dzieki wam serdeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
Kiara tylko na nas możesz liczyć:D my tu mamy zgrany zespół i każda z nas jest bogata w jakieś doświadczenia hehe:D :Pjak czegos nie wiesz to wal śmiało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kira z tego co wiem, to w czasie zagnieżdzenia maga jak najbardziej wystąpic plamienia. A beta widocznie była zawczenie, powtorz bete i bedziesz wszystko wiedziec ;) Albo test za 2-3 dni :) a masz jakies objawy ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cie mila :) 🌼 i witam cie sekata 🌼 i chcialam jeszcze powiedziec ze z tymi rurami to trafilas w sedno hehe,jak nam w zime pekla rura od centralnego ogrzewania,to trzeba bylo cala instalacje wymieniac,ale moj mc giver sobie z tym poradzil :D kiara - wpisz sie do nas🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układ jestem jeszcze ;) nie krzycz tak :) :) :) która ma ochte na moją sałatke z tuńczyka? zapraszam...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×