Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Gość katia5
cześć:) Pewnie wszyscy sa w pracy:(ja mam dwa dni wolne,dzisiaj idę na wizytę do gin,choć wydaje mi się że już jest za późno,bo znowu miałam stymulowaną owulację tabletkami clo i dzisiaj jest mój 8 dc a wydaje mi się że wczoraj była ow,więc dzisiaj tylko się dowiem czy pęcherzyki pękły,ale wczoraj i dwa dni przed było przytulanko,więc może......:P Zastanawiam się czy dziewczyny,które mają te skrzepy brały luteinę???bo ja przed jej stosowaniem miałąm 5 dni @ pierwsze 2 obfite a kolejne skąpe a teraz z luteiną mam pierwszy dzień właśnie ze skrzepami a drugi skąpyw trzeci nie mam już @. POZDROWIONKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia ja brałam luteinę i miałam dokładnie tak jak Ty- pierwszy dzień dość obfity (zdarzają sie skrzepy) drugi już taki słabiutki i trzeci dzień- prawie koniec @. Ciekawe co tam Ci gin powie. kiniusia już jestem, ale Ciebie chyba nie ma :-( Co do moich starań to zawiesiłam działalność hehehe biorę wszystko na luzie. Uda się zajść w ciążę to fantastycznie, nie uda się to ostro zabierzemy sie do pracy w przyszłym roku. W sumie to już taką staraczką to ja nie jestem, ale polubiłam ten topik i zostanę z Wami (jeśli mogę oczywiście :-) ), będę super kibicem :-P Buziaki dla Was i Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
no wisienka musisz koniecznie z nami zostać:)jesteś w tabelce,więc nie możesz nas opuścić:P ja ogólnie tez postanowiłam,że jak w lipcu porobimy z mężem badania i wyjdzie na to że jesteśmy zdrowi,to wtedy sobie odpuszczę i będę liczyła na cód,ale jak sie okaże żę któreś z nas ma problemy,no to wtedy trzeba będzie się leczyć:)pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, jestem tylko tak dochodze do kompa co jakis czas, bo mieszkanko musze ogarnac :) wisienka super ze z nami zostaniesz, nawet po zawieszeniu staran. Wiesz przykro toche ze dziewczynki którym sie udało juz sie nie odzywaja :( szkoda.... Katia fajnie ze masz wolne, ja ide po południu mam fuche :) ale pogoda u nas do du...y... depresji sie mozna nabawic... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam pytanie czy w trakcie brania luteiny miałyscie takie dziwne białe upławy? bo ja własnie od 16 dc, zaczełam brac i takie cos mi wypływa, w tamtym miesiacu tez tak miałam... czy to normalne? i jeszcz jedno pytanko mam, czy w okresie owulacji macie bóle w dole brzucha? bo ja nigdy nie miałam a w tym cyklu jakos od ok 11 do 14 dc miała bóle w podbrzuszu takie lekkie, jak przed @, jakby jajniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też pogoda pod psem- pada i w ogóle masakra :-( Ja też mam wolne i to całe dwa miesiące hehe wiec będę Was tu męczyć kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka to fajnie ze bedziesz, ja tez teraz mam wolne, bo przez dłuzszy czas pracowałam jak NIANIA :) ale ze wzgledu na staranka postanowilsmy ze trzeba sobie odpuscic, ale od czasu do czasu mam fuchy od moich podopiecznych tak wiec ni narzkam :) A ty wisienka z tego co wiem to masz wakacje szkolne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniusia ja nie miałam żadnych białych upławów, ale ponoć mogą występować w trakcie brania luteiny- u mnie na przykład skutkiem "ubocznym" luteiny są 4 kilo więcej :-( Co do bóli owulacyjnych to ja odczuwam kłucie w podbrzuszu- jajniki dają o sobie znać, a czasem właśnie tak jakby przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja dokładnie Ci nie powiem, bo nie stosowałam nigdy tych testów owulacyjnych, ale mam je zazwyczaj 1-2 dni, czyli chyba w dzień owulacji i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak po zatym to sobie własnie kawke zrobiłam wisienka napijesz sie ze mna? zapraszam.... :D No własnie, czytałam o tych bólach ale to zalezy chyba od organizmu kidy sa. Mam nadzieje ze cos wydzie w tym miesiacu :) byłam ostanio u mojej dobrej kolezanki 2 tyg temu urodziła córczka, taka śliczna krupcia :) az sie popłakałam jak ja zobaczyłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
witam wszystkie starajace sie. my zaczelismy starania od maja.czyli teraz jest nasz 2 cykl staran. ta wredna @ powinna nadejsc 26.06 wiec narazie czekam z nadzieja ze sie nie pojawi. my odrazu na starcie odpuscilismy sobie mierzenie temp itp po co sie nie potrzebnie stresowac. no i czekamy.... oby sie udalo to byl by wspanialy prezent slubny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka witamy :) wpisuj sie do naszej tabelki koniecznie :) Trzymamy kciuki :) No i popieram cie z tym odpuszczeniem temp., ja tez nie mierze, jestem troche spokojniejsza :) ale całkiem odpuscic nie umiem... ale sie staram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
STARACZKI: Nick........Cykl starań........data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77.........2.....................01.07.2009..... ......24.......Kraków układ słoneczny..5....................05.07.2009..........26..... ...Gorzów wisienka225......3...................05.06.2009........ ...25.......Katowice katia5..............9....................12.06.2009..... .....29.........Konin majaaa22........ 2 .................. 06.06.2009........... 22 ........ Zamość bella22......... 2...................31.05.2009...........22........Kraków ania0383 ......15................12.06.2009........26......Zie lonaGóra poznanianka84...2..................10.07.2009........25. .........Poznań Iga................3..............26.06.2009............ .29................Łódź Mila10..............1...........12.06.2009.............2 9............Warszawa madzikowo...........1...............08.06.2009........26 .........Katowice/Pń JaMajka^24.......1.................21.06.2009........... 24.............Łódź anna.s.1........3.................14.06.2009............ .30.........dolnoślaskie/uk sękata.........1............12.06.2009............... ....24..........Tarnów kiara1_2006........11.......03.06.2009...............26. ...........WodzisławŚląski wredniak........4...........07.07.2009...............23. ...........Połaniec asia19855.......12.........19.07.2009................24. ...........Piotrków kasienka221487...............2................26.04.09..............23........warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
no i jestem w tabelce. ja tez tak calkiem odpuscic nie umiem ale staram sie nie myslec ciagle np. czy to klocie w brzuchu to to? czy sie udalo? itd wole poczekac chociaz trudno wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie tak m amy kasienka :) niby sobie mówisze ze nie mozesz sie nakrecac, i strasz sie nie myslec ale to nie takie proste ;) kiedy macie slub? skoro to ma byc prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
rowno za 2 miesiace wiec jeszcze troche czesu zostalo na staranie sie zeby to byl prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki... Kiniusia widzę że na forum o każdej porze :P jest chociaż z kim popisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
najlepszy :) najgorsze jest to ze w ostatnich 2 miesiacach sporo osob z otoczenia dowiedzialo sie ze beda mieli dzieci i w 4 przypadkach na 5 sa to ciaze niechciane a jak czlowiek chce to zawsze mu wiatr w oczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Kasiu, ja żałuję że nie staraliśmy się przed ślubem za równy miesiąc będzie 9 lat odkąd jesteśmy RAZEM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Asia, nie nie o karzdej porze ;) ale czesto :) Kasienka, zawsze tak jest ze jak sie bardzo chce to nie moze nic z tego wyjsc.... ale trzeba byc obrej mysli ;) widzisz ja mam troszeke inne zmartwienie, bo nie miałam problemów z zajsciem w ciaze tylko z jej utrzymaniem, i jezeli teraz sie uda, to nadal bede sie martwic i strsowac czy aby wszystko bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 sierpnia też bawimy się z mężem na weselu u siostry. Czyli tego dnia, w który powiecie sobie TAK:) Powodzonka w staraniach... obyś nie musiała długo czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
my uznalismy ze po co czekac skoro i tak zaraz po slubie planowalismy rozpoczac starania. a najwyzej do oltarza pojdziemy we 3. to tez bedzie piekne :) oby tylko sie udalo mi i wam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
kiniusia mam nadzieje ze bedzie dobrze. moja znajoma nie donosila pierwszej ciazy a za tydz ma wyznaczony termin porodu drugiego dzidziusia. wiec mam nadzieje ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam tak nadzieje. kasienka mysle z macie dobre podejscie, a we trójeczke bedzie raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
dokladnie. zobaczymy oby sie wszystko udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×