Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

układzik cykle mam 28dniowe, kiedys wachaly sie od 28dni do 31, ale ostatnie 3 cykle to jak w zegarku:) a ty?:D to kiedy działamy?:D jaka metode opracowałas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, ze tak kasienko! Bedziecie sie widziec codziennie, to tylko kwestia czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
ojejej ciezko tak sobie tlumaczyc jak na okolo pelno ciaz i to z przypadku :( uciekam bede wieczorkiem moje dziewczynki papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciąż z "przypadku" jest sporo heh. ale cóż zrobić. kolega mojego M. był kiedyś z dziewczyną bardzo szalona, dla mnie psychicznie chora, zawsze gadała, że ona nie chce mieć dzieci, a jak już coś to usunie i w ostateczności wezmie sobie murzynka. jak juz z nia zerwal okazalo sie, ze jest w ciazy. nie usunela, ale.. piła, paliła, z wielkim brzuchem latala po dyskotekach pijana i co? urodzila sliczna, zdrową dziewczynke. a tu człowiek sie stara to cos nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczku takich historii coraz wiecej. Na ulicy tez widac, mlodziutkie licealistki z pokaznymi brzuszkami z dziwnymi typkami przy boku...szkoda gadac. A my i wiele, wiele innych kobiet po prostu chce miec dziecko do kochania i opiekowania sie nim. Niestety widocznie nam trzeba poczekac :( Ja na szczescie juz sie doczekalam jedego skarbeczka, ale bardzo mi zalezy, zeby miala rodzenstwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się nieraz zastanawiam jak to jest te osoby które nie planowały ciąży zachodzą bez problemu i rodzą zdrowe, śliczne dzieci. Moja szwagierka też wpadła, a teraz cały czas mnie wkurza pytaniami a wy kiedy? już czas na was?. Kiedyś jej odpowiedziałm że jak przyjdzie czas to ona stwierdziła że albo nie chcę mieć dzieci albo nie mogę. I taka fama poszła na rodzinę:o masakra mówię wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingap ty mierzysz temp. i powiedz mi czy przy pierwszej ciąży jak mierzyłaś to wiedziałaś po tem. że zaszłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczek ja mam dluzsze cykle bo gdzie 35 dni,wiec raczej owulacje mamy w innym czasie niestety:) metode jaka opracowalam? :D wykorzystac meza jak tylko sie da i nie wychodzic z lozka przez tydzien:D dobra metoda? hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaplanowalam mordowac meza co 2 dni :D nie patrzac, ktory to dzien, i czy oby dzisiaj mam owu. co ma byc to bedzie co dwa dni to tez dobra metoda:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewuszki:) ja własnie niedawno wróciłąm z pracy i wiecie coo,tak bardzo jestem zmęczona fizycznie i psychicznie że padam na twarz!!!normalnie wyłam przez pół godziny z tej bezradności,mieszkam w małym miasteczku i nie bardzo jest praca,,...dla ludzi z moim wykształceniem...\" hi hi nie no ale na serio poprostu tam jest meksyk!!!!!to juz nie jest normalne jak człowiek po pracy ryczy w domu i nie ś[pi po nocach bo sie stresuje że rano znowu trzeba tam wwrócić:) ale dość użalania się nad sobą,ja zdradzę wam,że w tym cyklu zrobię tak jak moja szwagierka poprostu kupiła testy owu robiła je przez kilka dni i jak w końcu pokazały sie dwie czerwone krechy to dopiero przycisła męża i nie było żadnej poprawki rano ani następnego dnia,był jeden konkretny zaplanowany strzał i ja tez chcę tak zrobić,też mam testy i na kilka dni przed spodziewaną owulacją odstawię mężulka na bok żeby żołnierzyki się wzmocniły i zobaczymy,bo wcześniej było codzień lub co dwa i nici a moja gin mi zawsze powtarza że zdrowa para wsółżyjąć co równe 3 dni ma największe szanse:) ale się rozpisałam masakra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczymy ;) katia fajna metoda, mam nadzieje ze sie sprawdzi ;) poznanianka trzymam kciuki za jutro ;) a mojej @ jeszcze nie ma, fajnie, ale i tak sie nie nakrecam, temperaturka spadla dzis az o 3 kreseczki i to z 36.6 na 36.3 wiec szanse niestety rzadne ;/ Nie mam jeszcze objawow @ choc spodziewalam sie ze nadejdzie rano jak zawsze ale widocznie postanowila mnie pownerwiac i przyjdzie na przyklad wieczorem;/ Asiu mysle ze za wczesnie zrobilas test a temp masz obiecujaca ;) mysle ze bedzie dobrze trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) ufff. jak goraco.... nie porozumienie... rozpływam sie normalnie.... byłam na małych zakupach ale mi troszke zeszło ale zadna przyjemnosc chodzic po sklepach w taki upał... Katia widze ze masz konkretny plan działania ;) to teraz musi sie udac :) ja w tym cyklu jakos zapomniałam o tych testach ale zreszta pewnie i tak mam bez owulacyjny cykl... bo śluz mam taki dziwny... niby wilgotno ale biały... tak wiec nie mam wiekszych szans w tym miesiacutak was czytam o czytam o tych temperaturkach i sie zastanawiam... dziewczynki a dłu juz mierzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cathlen, podaj mi swojego maila to przesle Ci moj wykres, w ktorym zaszlam w ciaze. Ja zrobilam test przed terminem@ iwyszedl pozytywny, pozniej tylko kontrolowalam tem i nie spadala znacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna, jeszcze nic straconego, moze @ w ogole nie przyjdzie :) kinusia, ten upal daje czadu, ja caly dzien w domku poza malym wyjsciem, ale jeszcze przed poludniem. katia, ambitny plan, oby wszytsko sie spelnilo!!! Kazdej z nas tego zycze. Ja np nie mam jak przytulac sie co 2 dni, tylko w weekendy a to ciezko tak trafic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingap a kiedy zaszłas w ciąże to mialas spadek temp około dnia spodziewanej @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam bo czytalam ze czasem jest możliwy taki spadek ale o 3 kreski i to na 36.3 to chyba nie bardzo mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam was dziewczynki i oczywiscie za wszystkie trzymam kciuki ale mam problem,bo pani od kota sie rozmyslila :O:O a jutro jade do domu,niby wszystko ladnie pieknie,podworko,trawka ale to jednak malenstwo a jak ja bede caly dzien poza domem np.w poszukiwaniu pracy,moj maz wyjedzie i wtedy nie wiem co z nim zrobie.to wszystko przez to moje miekkie serce.moj maz jeszcze na dodatek kreci nosem na zwierzaka,ale wlasnie mu napisalam ze co bedzie to bedzie ale wioze kota do domu,jak jeszcze on strzeli focha to sie wkurze:O ludzie maja wieksze problemy wiem,ale kurde,co ja mam zrobic?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przed momentem znalazlam w internecie wykresy ciazowe, gdzie dziewczynie z 36,85 spadla tem na 36,6. Wpisz google wykresy ciazowe, drugi link od gory, wejdz sobie i tam sa linki do takich wykresow. Zobacz, jak mniej wiecej to wyglada. Ukladziku, ciezka sprawa z tym malenstwem. Nie zazdrosze. Niby maly klopot, ale chodzi o zwierzaka-rozumiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) no wlasnie wydaje mi sie ze mam jednak za mała ta temp zeby miec nadzieje ;) no to nic, czekam na ta paskudna @ przyszły cykl odpuszczamy raczej bo jedziemy do polski a mamy rodzinki w innych miastach wiec widujemy sie co pare dni tylko bo kazdy chce jak najwiecej u siebie wiec odpoczne od liczenia i sprawdzania.. a po urlopie od nowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingap ogladalam wlasnie takie wykresy i widzialam tez spadki o 3-4 kreski.. czytałam tez ze czasem u niektorych kobiet zdazaja sie take bardzo nisko temperaturowe cykle i czasem sa to ciążowe własnie - ale boje sie nakrecac.. ehh poczekam co bedzie jutro i ewentualnie pojutrze - jesli nie bedzie dalej @ to w piatek zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki urlop wiele daje, moj szczesliwy cykl byl wlasnie po urlopiku. Odpoczelam i z nowa energia przystapilam do dziela. Mierzylam tem i zrobilam 2 testy owu, a tak to tylko przyjemnosc. Nie mowilam mojemu mezowi,"wiesz dzis wyszedl test pozytywny, wiec musimy" po prostu tak a nie inaczej i juz. Luz naprawde moze zdzialac cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece na spacerek z corcia, troszeczke chlodniej wiec wychodzimy wreszcie. Do wieczora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingap mój mail jest przy logo to nicole280@onet.eu wyślij mi ten wykres będę porównywała ze swoim. Może mi się udało ponoć trafiliśmy w ten dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układziku ale ty masz kochane serduszko;) widocznie tak musi być nigdzie kici nie będzie dobrze tylko u ciebie mówiłam że kotek miał szczęście🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×