Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

układzik ja sie pisze na ta zadyme :D i Kata imie i nazwisko podaj i zrobimy z nim porzadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja zmykam pod prysznic - mecz sie cos przedłuza :/ ale sie wykapciam i bede zwarta i gotowa czekac w łózeczku na mojego męzczyzne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach szkoda gadac praca w markecie,nie będę zdradzała w jakim bo nie chcę żeby ktoś przypadkiem z moich znajomych przeczytał to forum ale ogólnie jest strasznie i zastanawiam sie nad chorobowym ale to takim konkretnym,wierzyłam że si.ę niedługo uda zaciążyć i będzie git a tu kolejny ZONK! ach....żebym tak wiedział,że się wkrótce uda to bym poszła na to zwolnienie a potem tylko przedłużyła o 9 m-cy:)marzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach śpij kochanie.....naraziulka kinia:) tylko nie przemęczaj męża,niech się chłopak regeneruje na owulkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz układzik tylko że ja mieszkam na takim zadupiu,że psy dupami szczekają.....ale no musze cos wymysleć,bo nie mam już siły tam pracować,jestem jeszcze młoda i nie chcę za 3 lata leżeć z bólem kręgosłupa a juz narzekam i najważniejsze pracuję w lodówkach i boję sie że to ma wpływ na moj brak ciąży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze sa takie male zadupia,gdzie nic nie ma a juz na pewno pracy:o tez na takim mieszkalam cale zycie:o wiem ze nie da sie nic lepszego znalezc a dojezdzac do innego miasta tez nie ma za co.a dzisiaj w wiadomosciach mowili ze sie polakom status zyciowy podniosl.smiech na sali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ty kochana ja pracuje tam ponad 3 lata i mam pojeb... dyrektorkę że zostało teraz tak mało osób że zapieprzasz za 4 a ja jeszcze robie na najgorszym dziale i nie ma szans na przeniesienie bo kto tam zostanie jak ja odejde??już sie dwa lata temu starałam i nici kierowniczka nie chciał mnie oddać i tak zostało a teraz zrobie wszystko żeby kiedys tam pójść i mieć tą satysfakcję ze złożenie wypowiedzenia!!!to moje drugie marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze ci zeby tak sie stalo i zebys tej wrednej babie mogla powiedziec co o niej myslisz! ja sie troche stresuje bo moj maz nie zadzwonil do tej pory,zawsze najpozniej do 21 pisze albo dzwoni.telefon nie odpowiada a drugi numer ma ciagle zajety:o hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę znieśc tylko jednego,żę to jest najlepiej zarabiający market w całym mieście,gdzie wiecznie od rana do nocy jest pełno ludzi i są zajeb...utargii ale dla pani dyrektor to wazniejsze są koszty,lepiej jak jeden pracownik robi robote za trzech za jedna pensję,bo wtedy wieksza premie ma pani dyrektor,no ale co tam szkoda gadania o tym burdelu:) my tu mamy ciekawsze problemy i zmartwienia a nie takie tam hehe. wiesz co kupiłam sobie ten olej z wiesiołka i to tzrba brać 3 razy po 2 kapsułki i stale zapominam tak sie teraz śmieje sama do siebie,że ile to kobita musi się nałykac wszystkiego,żeby się jej udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik dzisiaj w faktach mówili,że jest dzień bez komórki i może on próbuje to utzrymać,nie martw się na pewno zadzwoni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez sie wylaczam,na razie czekam na telefon nadal:o tez myslalam nad wiesiolkiem ale czekam na badania meza i wyniki. niech on juz zadzwoni bo go prześwięce jak przyjedzie!!:o dobranoc dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zadzwonil ten moj niedobry mąż,przed północą.nie mogl wczesniej bo z szefem gadali bo dzisiaj koniec pracy.:D:D pociesze was bo jade jednak dopiero jutro wiec jeszcze dzisiaj caly dzien bede pisac:D:D ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Ukladziku to super, ze jeszcze dzien do pogadnia z nami :) No i przede wszystkim dobrze, ze mezus zadzwonil :) U nas dzis chlodniej, w nocy byly straszne burze. Nie spalam pol nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :) ja od rana sie wziełam z porzadki ;) no i bede sie zbierac do pracy :) uff... Kingap u nas tez były burze, ale nie az takie groźnie - ale w nocy i tak było widac błyski strasznie... nie przyjemnie... Układziku to mezus jedank jutro przyjazdza? kto cie odwozi z tym twoim kociaczkiem w koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) mam pytanko do dziewczyn mierzacych temperature. Dzis rano nastąpil u mnie skok do góry i to spory, jak pisałam wczoraj mialam spadek z 36.6 na 36.3 a dzis jest 36.7. Polecialo pare kropel krwi wiec zakldam ze przyszla ta paskudna @ ale mam pytanie czy temperatura przy @ nie powinna trzymac sie nisko ? nie mierzylam nigdy w w trakcie i juz nie wiem jak powinno byc. Te kropelki dopiero zauwazylam wiec rano jeszcze mierzylam i zdziwil mnie ten wzrost az o 4 kreseczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie skoro wczoraj byl taki spadek to wczoraj powinna przyjsc a nie dzis - bo przeciez przychodzi przy spadku a nie przy wzroscie temperatury .. ja nic z tego nie rozumiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna no faktycznie to dziwne,ja nie mierze ale wiem ze wlasnie spada przy @.czytalam o tym i dziewczyny tez pisaly.moze u ciebie to nie @:D robisz test? kinia jade jutro autobusem z rana,a moj mąż marnotrwany mnie tylko odbierze z pks-u,bo juz bedzie w domku z samego rana:) u nas dzisiaj goraco jak w piekle,chyba zaraz pojde na plaze.a pies sie oswoil z kotem chyba hehe.dzisiaj na jego widok macha ogonkiem i go liże po...hehehe,nie napisze po czym:D a kot zrobil pobudke o 3:38:O:O:O:O😭😡 kinia to milego dnia w pracy:) chociaz pewnie i tak to przeczytasz dopiero po powrocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge znaleść nic w internecie ;( a tu nikogo nie ma ;( szkoda... zmykam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim już obecnym:) kingap dziękuję bardzo za ten wykres dostałam i odczytałam🌻 układzik to super że zostajesz z nami jeszcze;) anna.s.1 ja mierzę temp. i zawsze jak mi spadnie na 36,5 dostaje za parę godzin@ a u ciebie jak wzrosła to coś dziwnego i do tego jeszcze ta krew:o a miałaś badane hormony bo ja gdzieś czytałam że to właśnie temp. jest zależna od poziomu hormonów chodzi o progesteron. jak nigdy nie mierzyłaś to zacznij i po kilku cyklach zobaczysz i porównasz wykresy czy tak jest w każdym. a może to nie @ tylko dzidzia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukladzik zobacze co bedzie w ciagu dni ale i tak kupie test i jak rano bedzie znowu wyzsza to zrobie tescik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×