Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

poznanianka oby wszystko bylo okej.trzymam kciuki.nie obwiniaj sie bo to nic nie da.nakrecasz sie,twoj men ma racje w pewnym stopniu.zobacz juz jutro piatek,minie szybko a w sobote obudzisz sie i pobiegniesz do gina.wtedy sie uspokoisz.wiem wiem,mozemy sobie pogadac,to nic ci nie pomoze:( ale martwimy sie,ze sie tak stresujesz.moze faktycznie wylacz tego neta i sobie pobądźcie tylko we dwoje.zrobcie sobie wspolna kapiel czy cos,moze na chwile chociaz przestaniecie myslec.pomodle sie za zdrówko twojego malenstwo dzisiaj..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja tez sie przylaczam i trzymam kciuki, wszystko bedzie dobrze, nie stresuj sie milo spedz dzien, przeciez dzis zoatalas Pania Magister!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia nie ma cie,ale ci to napisze bo az jestem w szoku. odpisali mi z tej szkoly - u nich technik farmacji dzienny albo wieczorowy jest za darmo!! bo finansuja z unii europejskiej.ale super!! jutro jade sie zapisac :D sprawdz czy u ciebie jest taka szkola. nazywa sie AWANGARDA. az mi sie humor poprawil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukladzik czytam ta Twoja wiadomosc o szkole i super!!!:) Ide kochane cos do jedzonka zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie fajnie:D wlasnie takiego kierunku szukalam,ale nie mialam kasiory hehe,a tu prosze,okazja sama pcha sie w rece! jutro skladam papiery:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingap mam pytanko czy ty czułaś że zaszłaś w ciążę? czy to była niespodzianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukladziku to faktycznie trafila Ci sie super okazja!:) anna s zaraz sobie poczytam o tych badaniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziemy mieli panią technik farmacji to już będziemy wiedziały wszystko o tabletach, syropach, pigułach, witaminkach, itp.:D:D oczywiście dla naszych maluszków też:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w pniedzialek juz pierwsze badania robie ;) no jestem dobrej mysli i nawet mnie nie martwi ta dzisiejsza @ bedzie dobrze i w koncu bedzie tez maluszek. Trzeba myslec pozytywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja musze sie wybrac, ale szczerze jeszcze nie wiem jak co i gdzie w tej szkocji:( tu jakos inaczej, ginekolog ni etak jak u nas! musze sie zorientowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w londynie i mam blisko polska klinike wiec tam chce robic. W GP to tez nie mam pojęcia jak to wyglada ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a wlasnie tu nie ma polskiej kliniki:( a do Londyn kawalek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czekalam na telefon od meza,ze juz jest w drodze.zadzwonil,uspokoilam sie i teraz moge spokojnie pisac do was:) ja tez nie robilam badan hormonow wiec nie moge nic na ten temat powiedziec:o ale widze ze anna radzisz sobie jakos :) mam nadzieje ze beda same dobre wyniki:)🌻 jak mnie przyjma do szkoly to pani technik farmacji wam bedzie wszystko mowic i informowac o najlepszych lekarstwach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to szybciutko sie ukladziku ucz i bedziesz nas tu o wszystkim informowac:) jeszcze troszke i bedziesz miala meza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja leze w łóżku i czytam jakies głupoty i sie schizuje tylko, facet mój poszedl na piwo i sie nudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układ no myslalam ze bedzie duzo gorzej z moim samopoczuciem bo bardzo liczylam na ten cykl przez te testy owulacyjne. Dołek miałam jak spadała temperaturka w wczoraj to juz czekalam tylko no i dzis jest ta paskudna @. Na nastepny cykl nie licze bo tak jak pisalam w polsce jestesmy sporo czasu osobno - kazdy u swoich bliskich chce byc jak naj dłuzej wiec pewnie ominiemy najlwazniejszy przytulankowy czas, ale to nic po powrocie z nowymi silami i juz bedzie po badaniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to układziku jutro jak twój mężuś już będzie to ciebie nam zabraknie:o ale za to razem będziecie stęsknieni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak ja bym juz chciała miec @ i potem zaczac staranka, a tak to biore ten duphaston i nadal @ nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uklad - farmacełtka to podobno bardzo doby kierunek w tych czasach ;) swietny wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka mam nadzieje ze wszystko sie ulozy po twojej mysli:) wrocicie stesknieni za soba to od razu bedzie bach i dzidzia:D co czytasz bettinka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czytalam o tym duphastonie i Clo, dziewczyny rózne rzeczy pisały ale juz zamknełam to i sie nie zadreczam wiecej. człowiek by sfiksował od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie wiem cathlen ale mam dziwne przeczucie ze to nie bedzie milosc od pierwszego wejrzenia.uprzedzilam mojego kochanego meza o kocie ale jakos nie poruszal juz potem tego tematu:D bettinka wylaczaj te bzdety i poczytaj jakas dobra ksiazke!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×