Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Czesc dziewcyznki;) Jakie znow dobre wiadomosci Kingap wielke gratulacje!!! :)) Poznanianka i jak u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingap serdeczne gratulacje :) no faktycznie puściutenko tu dziś, ja wysprzatałam mieszkanko i teraz odpoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki,niestety ale przez kilka dni może mnie nie być na naszym topiku,bo mam popsutego kompa i ,,mechanik\'\' nie kazał mi go włanczać,ale jakos na 5 minutek mi sie udało:P kinguś dawaj znać co tam z tobą,nie możesz nas zostawić:( pozdrawiam i życzę miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane! Nie ma mnie czesto, bo mezus jest . Musimy nacieszyc sie soba. U mnie jedynym objawem była tem 36,9, ktora utrzymuje sie rozniez dzis. No i inny objaw, ktory dopiero teraz odkrylam. Piersi nie bolaly mnie, tylko kłuły. Takie uczucie mialam, kiedy karmilam Oliweczke. Czyli objaw ewidentnie zwiazany z laktacja. Moze sie tak ma przu kolejnej ciazy :) Jutro napewno sie odezwe. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) kingap gratulacje ;) ;) ;) swietnie że przybywa ciąz na naszym topiku, to dobry znak i niedługo wszystkie bedziemy w ciąży ;) ja mam jutro pierwsze badanie hormonow - jeszcze tu anglii a na reszte załapie sie juz w polsce. Bardzo licze na to że wszystko mi sie wyjaśni i niedługo już sie uda ;) milej niedzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale tu cisza w weekendzik:) annas dobrze ze juz zaczelas badanka:) Ale super w tym miesiacu naprawde ciaze sie posypaly, zaczela sie dobra passac, teraz tylko bedzie kazda pokolei zachodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była i się skończyła ;-( W sobote rano ginekolog po usg powiedział ,ze jestem w ciązy na 90%. Kazał zrobic od razu bete. Zrobiłam. Spadła do 185. Wieczorem dostałam okres w 37 dc ... Przeryczałam cała sobote , Kochanie tez płakało , no ale nic... Zyjemy dalej. Koniec historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznanianka tak mi przykro , musisz być silna. Następnym razem sie uda. 3maj się cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki, wchodze a tu tak smutno :( Poznanianka przykro mi bardzo, rozumiem cie.... wiem ze to za wczesnie ale dacie rade i doczekac ie sie maluszka - napewno. wiesz dlaczego tak sie stało? gin cos mówił? Ja miałam wczoraj zjazd rodzinny imieninowy - moi rodzice i tesciowie... ufff.... mam cały zlew garów do mycia... i mieszkanie do sprzatniecia... normalnie ciezki dzien :) puk puk... jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny wróciłam po weekendzie patrze a tu same przykre wiadomości:o poznanianka bardzo mi przykro ale to bardzo aż mi się łezka do oka pcha. A taka dobra passa miała być:o Ale jeszcze wszystko przed nami damy rade bo musimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia na posterunku a układzik ooooooooooooooooo baraszkuje:D:D a tak poważnie to stęskniłam się za wami tak cały weekend myślałam o naszym forum hehe. poznanianka a pytałaś lekarza dlaczego tak się stało może jeszcze nic straconego. Wiem że to ci może nie poprawi humoru ale moja ciocia miesiączkowała do 5 m-ca ciąży i niewiedziała że jest w zciąży bo @ była a że jest otyła to nic nie poznała a jak jej się @ zatrzymała to lekarz stwierdził 5 m-c . Napisz co lekarz powiedział🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) poznanianka mi równiez jest przykro tak się wszystkie cieszyłyśmy że to jest dobry miesiąć ,ale nie przejmuj się,uda wam sie tylko najwyraźniej trzeba jeszcze czekać,tak też sobie tłumaczę:) ja w środę chyba będę miała podany ten pregnyl,więc o dalszych losach będe informowała na bieżąco:Ppozdrawiam was wszystkie i pamiętajcie :DO DZIEŁA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo ja tez sie melduje po weekendzie, w sobote bylismy caly dzien ad woda z przyjaciolmi, eh poopalałam sie, uhh uwielbiam sie opalac, a w niedziele pojechalismy na rybki:P do M. rodzicow :D a najlepsze jest to, ze wczoraj zrobilam test owu w 12dc i wyszly mi dwie kreski w tym ze ta druga taka blada. no ale nic, ankurat zrobilam owu po przytulankach z M. a wieczorem jak przyjechalismy z rybek moj M. mowi do mnie, ze czuje, ze to dzis sie stalo, ze ma takie przeczucie, ze to dzis zaszlam w ciaze, ze on nie wie skad u niego takie uczucie ale takie dziwne i az zaznaczyl sobie w kalendarzu :) ze niby cos czul w srodku hehehe troche dziwne ze w 12dc wyszly mi 2 kreski na owu. Kinga! gratki! :D Poznanianka :( kurwa znow sie pryczalam, ja pizdziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
hej dziewczynki ale za wami tesknilam.musze nadrobic zaleglosci ale najpierw chcialam powiedziec dziendobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
kingap gratulacje poznanianka tak bardzo mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
czesc wredniaczku co tam u coebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kasienka, a leci sobie pomalutku, sama se tu siedze, nikt mi nie chce towarzyszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
ja tez niestety musze uciekac bede robic dzem z wisni bo dostalam wisienki od tesciowej(przyszlej) :) bede wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaisenka! ja ostatnio z moim mezuniem, zrobilismy ogorki kiszone, narazie 10sloikow, ale takich duzych, ale mamy zamiar dobic do 100 :) mamy juz sloiki z truskawek (kompociki) a od soboty robia mi sie wisieńki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu tak przy popołudniowej kawce zaglądam a tu same pyszności się robią:D wredniaczku no ogórki kiszone to rób rób bo jak zaciążysz to ponoć \"słoikami\" się wcina:D:Da u mnie w niedziele planowana @ i coś czuję że jednak będzie:o:o a tak na marginesie taki dźemik z wiśni zjadłabym chyba zaraz do sklepu polecę hehe :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyleta1985
chcesz zarobić? wejdź na te stronę i się zaloguj, codziennie odwiedzaj 25 reklam i zarabiaj www.polski-bux.pl/?r=nowamary naprawdę się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jakoś do tej 100 stronki nie możemy dociągnąć:D:D ojoj układzik wróci to się załamie hehe:D:D🌻 trzeba działać coś poznanianka nie daję znać co lekarz powiedział:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Ale smaka dzis robicie na tym forum:) ale widze i smutne wiesci, Poznanianka bardzo mi przykro> Ja juz przechodzilam cos podobnego, juz sie cieszylam z ciazy a pozniej poronilam, wiec wiem ze teraz pewnie nic ci eni epocieszy, ale trzymaj sie jakos, wiem ze bedzie dobrze i zaraz bedziesz sie strac znow i bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
a dzemik z morelek juz stoi w sloiczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×