Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

kurcze chciałam napisac 96 ja chyba dzisiaj nie mogę pisać,bo same głupoty mi wychodzą:P🌼 w taki sposób pewnie sama dojdę do 100 stronki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catlhen cóz mogę ci napisać,najwyraźniej w tym cyklu nie był czas na nas:(musimy byc twarde i iśc do przodu-może kolejny miesiąc przyniesie nam radość:)kiedyś na pewno to nastąpi-uwierz:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cathlen przykro mi ale przed nami kolejny miesiac:) Katia pewnie narazie to ona ma w glowie co innego;)ale jak sie cos dowiesz to daj znac:)buziaki, ja kochane ide sie szykowac, bo dzis ide na panienskie. Pozdrowionka i udanej soboty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak tylko się dowiem to ci napiszę.narazie jest w szpitalu,bo dzisiuś jest w inkubatorze z powodu żółtaczki,ale to nic groźnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Wam za wsparcie ale wiecie ile już tych cykli było wyczekiwanych i nic:o:o ale nic mi nie pozostaje jak tylko dalej się starać. z wami tu raźniej mi :D:D miłej imprezki mila10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mąż mnie ciągnie na rowery tak dla rozluźnienia więc mykam pa do potem...:D🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam znowu i gina i jeszcze mi pęcherzyk nie pękł ma już 30mm więc..h...bąbki strzelił!!!:(byłabym przekonana że tak bedzie ale moja lekarka powiedział mi że to nic takiego,że jest juz taki duży,ważne że wkoło niego jest jakis tam płyn i po posadzeniu mnie na koźle,stwierdziła,że śluz mam taki jakby dopiero dzisiaj wszystko sie zaczęło dziać i że macica tez tak wygląda więc ja juz nie nadążam!!!!ona mi stale daje nadzieje a ja nigdy nie chcę uwierzyć.kolejna wizyta we wtorek po 21-ej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Przyjdzie czas..pewnie w takim najmniej oczekiwanym..ALe każdej życze by miałą takiego małęgo bobaska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia5 nie załamuj sie 🌻 ja też mam dzisiaj ciężki dzień bo pojawiły się plamienia więc po ciąży nici:o:o ale dalej musimy mieć nadzieję że się uda:) wiem co czujesz ja też jak wychodze od gina to jestem pełna nadziei że się teraz uda bo jestem pod kontrolą i wogóle... a tu nic dalej nic:o:o teraz drugi cykl z Clo przede mną ale cóż próbować dalej trzeba bo jak nie my to kto??? nie możemy się poddać bo poddają się słabi🌻 a wnas siłłłłła jest!!!! wygramy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
nmzc:) przecież nic nie zrobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, dawno mnie nie było, nie miałam internetu:( ale stronek nam przybyło. Mam trochę czytania. A u mnie @ się skończyła i już szukam naszej tabeleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............4..........20.08.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......6.......... 04.08.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................10.........13.08.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Mila10.................3..........08.08.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............5...........12.08.2009........30.. .....dolnosl. /uk wredniak.............3.........04.08.2009..........23... ....Świętokrzyskie asia19855...........13........16.08.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa kingap................2............20.07.2009........28 .........małopolska cathlen81............12...........26.07.2009........28.. ........opolskie Bettinka87...........1............08.07.2009.........22. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy........data porodu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! Przepraszam, ze tak malo pisze przez weekend. Mezus byl, wiec malo czasu na komputer.Jutro ide na pierwsza wizyte w sprawie dzidzi, mam nadzieje, ze wszytsko bedzie ok. Bardzo, bardzo sie denerwuje. cathlen81 - przykro mi, ze @ wredna jednak przyszla. Oby nastepnycykl byl szczesliwy. katia- oby pecherzyk pekl i udalo sie trafic. Trzymam kciuki i powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziendobry :) witam po weekendzie? chyba wszystkie dziewczynki wypoczywały bo cos mało stronek zapisanych ale w tym tygodniu nadrobimy :) ;) :) zaraz nadrabiam zaległosci i wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia w koncu ten pecherzyk musi peknąc - nie bedzie przeciez rósł w nieskonczonosc :) :) :) i zycze oczywiscie trafienia, :) Mila widziałąm fotki z tego panieńskiego, chyba była dobra zabawa? :) cathlen w tym cyklu oby było lepiej - ale to dopiero drugi cykl z clo? któras dziewczynka pisała ze jej znajoma/czy siostra zaszła w ciaze w trzecim cyklu biorac clo - tak wiec trzymam kciuki ;) Kingap jak tylko wrócisz od wpisuj sie w druga tabelke i zacznij ta dobra passe :) napewno wszystko bedzie dobrze - odezwij sie zraz jaki tylko wrócisz od gin :) Dziewczynki bede potrzebowałą waszej pomocy odnosnie mierzenia temperatury, gin zalecił mi mierzenie w tym cyklu - zaczełam mierzyc od 2 dc, i troche mi skacze 36,4 - 36,6 - 36,3 - 36,4 - czy to tak ma byc? i mam pytanie po czym poznac w tempersturze ze owulacja jest juz blisko? Dziewczynki prosze o krótki wykład bo nie łapie tego jeszcze a w tym cyklu musze sie spręzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia w koncu ten pecherzyk musi peknąc - nie bedzie przeciez rósł w nieskonczonosc :) :) :) i zycze oczywiscie trafienia, :) Mila widziałąm fotki z tego panieńskiego, chyba była dobra zabawa? :) cathlen w tym cyklu oby było lepiej - ale to dopiero drugi cykl z clo? któras dziewczynka pisała ze jej znajoma/czy siostra zaszła w ciaze w trzecim cyklu biorac clo - tak wiec trzymam kciuki ;) Kingap jak tylko wrócisz od wpisuj sie w druga tabelke i zacznij ta dobra passe :) napewno wszystko bedzie dobrze - odezwij sie zraz jaki tylko wrócisz od gin :) Dziewczynki bede potrzebowałą waszej pomocy odnosnie mierzenia temperatury, gin zalecił mi mierzenie w tym cyklu - zaczełam mierzyc od 2 dc, i troche mi skacze 36,4 - 36,6 - 36,3 - 36,4 - czy to tak ma byc? i mam pytanie po czym poznac w tempersturze ze owulacja jest juz blisko? Dziewczynki prosze o krótki wykład bo nie łapie tego jeszcze a w tym cyklu musze sie spręzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!!! kiniusia witam🌻 dzięki za sowa otuchy ja też mam nadzieję na następne cykle:D co do temp. to ja mierzę już 3 lata zapisuj codziennie temperaturę jaka jest to gin rozczyta potem o co chodzi> Ja mierzę zawsze przed wstaniem z łóżka o 6.30 rano. Do owulacji powinna być znacznie niższa tak do 36,6 w dzień owulacji spada na 36,3 albo 36,4 a po owulacji do góry na 36,7, 36,8 albo więcej. Ale każda kobieta ma inną temp. 🌻 mierz przez kilka cykli a zobaczysz jak to wygląda. Na temp. ma wpływ przyjmowanie leków, alkohol, stres. Ja teraz jak biorę Clo to też pierwsza faza do owulacji jest trochę inna. Ale jeszcze raz mierz a po kilku cyklach poznasz swój organizm powodzenia:D:D jak masz pytania to pisz do 11 jestem w domciu:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
hej dziewczynki dzis dzien spodziewanej i jak narazie nic. mam test w domu i tak sie zastanawiam...robic? czy nie? hehhhh pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka a jakies objawy? wiesz ja bym poczekałą do jutra i rano zrobiła, rano to zawsze lepiej bo strzenie jest wieksze :) cathlen dziekuje, za pomoc czyli temperatira wzrasta dopiero po owulacji? a nie w czasie? bo lekarz dał mi duphason i kazał zaczac brac jak temperatura wzrosnie minimum o 0,3 stopnia... Nie wiecie kiedy układzik wraca? normalnie bez przesady zeby jej tyle nie było.... UKŁADZIK WRACAJ !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób jutro rano zaraz po wstaniu to będzie najpewiniej:D oczywiście jak wytrzymasz hehe:D:D:D oby był pozytywny🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też się zastanawiam gdzie ten układzik zabalował:D:D ale chyba jak tak długo to coś z tego będzie hehe:D:D kiniusia mi temp. wzrasta po owulacji jest to widoczne na wykresie i wiem że w drugiej fazie czyli po owulce zawszw wzrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są dwie fazy pierwsza przed owulacją niższa potem dzień owulacji gdzie temp. spada prawie najniżej w całym cyklu a potem już wzrasta :) to jest wtedy druga faza:) jak zrobisz wykres to zobaczysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
brzuch mnie boli ale tak jakbym juz dostala i to od 3 dni tak...a tak po za tym to nic biust troche ale da sie wytrzymac. no i zylki na biuscie ktore zauwazyl moj narzeczony bo ja w tym miesiacu darowalam sobie szukanie objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! 15dc - 36,41 16dc - 36,58 17dc - 36,54 18dc - 36,67 19dc - 36,77 20dc - 36,80 :D czyli po owulce. ale juz dosc gadania o tym :P Wczoraj miałam poważna rozmowę z moim M. zawsze myślałam, że tylko ja się martwię, że tylko ja przeżywam, a tu mi wczoraj M. mówi, że on bardzo pragnie już mieć dziecko i że jak się nam nie uda do września to oboje idziemy na badania, bo już się troche martwi. a dzisiaj M. kupił mi wiesiołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asienka ja cie nie chce nakrecac - ale kiedys pisałam na forum gdzie tez dziewczynki staraja sie odzidzie i jedna staraczka tez zauwazyła zyłki na biuscie.... :) no i jest w 11 tyg, ciązy :) :) :) ale wytrzymaj do jutra rana i pisz co i jak..... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×