Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Hej dziewczynki, ja jestem;) Poznanianka gratuluje pracy!! mi si ejakos cykl przesunal, dostalam " wczoraj a powinnam 7! hmmmm kochane ja ide teraz na zakupki pozniej do was zajrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
hej dziewczynki wczoraj wieczorem zauwazylam mala rozowa plamke na wkladce taki jakby rozowy sluz. wielkosci paznokcia. zmienilam wkladke i do tej pory nic... to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Kasienka ja nie wiem, ale slyszlam, ze tak czasem jest jak jest zagniezdzanie. I ze to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki, własnie wróciłam z pracy wpadam na topik patrze a tu tylko 2 wpisy kasienki i Mili dzisiaj... a co tu takie pustki???? poprawic mi sie ale juz!!! :D dobra ide spac bo padam jutro sie odezwe, buziaki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie zajżałam tu po kilku dniach a tu tylko kilka wpisów no wredniaczek gdzie ty jesteśśśśśśśśśśśśś???????????forum nam się zamula:P ja znowu mam problemy z kompem muszę zanieść go do naprawy ale nie mam kiedy;/ cos mi sie stale wiesza :( Dzisiaj zarąbałam mu dwa kopy to w ogóle sięnie chciał włączyć przez 5 godzin ale teraz zaskoczył [ciekawe na jak długo] dziewczynki do @ juz tuż tuż od wczoraj mam silne bóle takie same jak w owulację-dziwne nie miałam tak wcześniej ale może to przez ten mój przestymulowany cykl z clo-sama juz nie wiem skąd biorą się te moje wszystkie objawy i bóle:) laseczki piszcie cosik tam!!!!!!!! zajże jak tylko bedzie to możliwe:D a tymczasem przesyłąm pozytywne kwiatuszki:) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszystkie dziewczyny maja super weekend i nie maja czasu siedziec przed kompem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba juz sie dzis nikt tu nie pojawi:( To dobranoc dziewczynki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) oj widze ze tu pustki straszne... oj.... ale mam nadzieje ze w tygodniu sie porawi :) licze na Was dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wkoncu ktos sie pojawil:)kiniusia jak weekend? No pustki dzis straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mila :) ja sie rozpakowuje bo wrócilismy od rodziców, i jestem z doskoku :) a u ciebie jak weekendzik mina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jak weekendzik u rodzicow sie udal? Mi minal dobrze wczoraj mala imprezka u przyjaciol ,dzis spokojny relaksacyjny dizen w domku, a od jutra znow praca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raany..jakie wy jesteście durn
może od razu zacznijcie pisac w jakiej pozycji uprawiacie swojestarania??? toż to chere, w ten sposób podchodzić do tematów poczęcia dziecka !!! dziecko powinno począć się z miłości, w atmoswerze intymności i rodzinności !! a wy z tego na forum robicie jaką produkcje, opisując wszelkie szczegóły i to jeszcze w tak idiotyczny sposób że az mi was żal... co kogo obchodzi co i kiedy robicie w łóżku??? kiedy macie miesiączke, czy jajeczkowanie?? skoro tak przedmiotowo podchodzicie do swoich dzieci i mężów to co z was za matki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EJ TY POMARAŃCZOWA, to co każda z nas pisze to jej indywidualna sprawa. Nie oceniaj jezeli nie znasz sytuacji, i nie obrażaj. Opuśc ten topik bo nie masz tu czego szukac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mila ;) przepraszam ze wczoraj tak sie zmyłam ale komp mi sie zawiesił i juZ go nie właczałam ;) a ty nie w pracy? czy w pracy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kiniusia, ni ema sprawy:) JA niestety w pracy:( Ale dzis troszke luzniejszy dzien to sobie tu zagladam! Ale od rana mnie glowa boli:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak głowa boli to sie nic nie chce... Ja robie pranie po weekendzie :) zawsze sie nazbiera :) a moj M. ma DAR do plamienia sie :D kurcze ajkos tu cicho, co te dziewczynki robia? urlopuja sie???? :) czy molestuja swoich factów :D albo jedno i drugie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi sie dzis totalnie nie chce pracowac, chyba zaraz usne na biurku;) a to dopiero poniedzialek!!!! Oj ja tez musze zrobic pranie;) A faceci chyba tak maja, moj tez zawsze sie poplami ofiara, hahha No cisz straszna, wcielo dziewczynki, bardzo mozliwe, ze sie ostro wziely za starania;) A Ty jakis urlopik planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my asie do Chorwacji wybieramy ale dopiero we wrzesniu :) juz sie doczekac nie moge :) Ulzyło mi ze nie tylko mój tak ofiara jest :) :) :) bo czasem to takie nerwy mam ze szok :/ My w weekend bylismy u naszych przyjaciój, maja 2 miesieczna córwczke, normalnie nie mogłam sie napaczyc na nia, taka kochana taka słodziutka mmmmm.... moj M. tez tylko patrzył i do wózka zagladał... kurcz takie malenstwo a tyle szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah no tak zapomnialam o chorwacji!!:) do jakiej czesci chorwacji jedziecie, my uwielbiamy podroze i stramy sie duzo jezdzic, ale na chorwacji jeszcze nie bylismy, ale zamierzamy jechac, mojego meza brat jezdzi co rok i zachwycony, i mamy tez znajomego chorwata i mowi ze raj na ziemi;) Zazdroszcze !:) powiesz jak bylo:) My juz niestety po urlopie, teraz we wrzensiu mamy, ale przylatujemy do Polski i mamy wesleicho:) tez sie nie moge doczekac! ni ekochana zdecydowanie moj maz tez ofiara;) hahaha i te znie mam czasami sily do niego;) My tez bylismy u znajomych ktorzy maja coreczke troche starsza co prawda, ale zgadzam sie z Toba dziecko to duzo szczescia! obysmy niedlugo zazanly tego szczescia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jedziemy do miejscowosci OREBIĆ a kilka lat wczesniej bylismy w KASZTELI, i rzeczywiscie super sprawa, chociaz tem w wiekszosci sa kamieniste lub betonowe plaze, nie wszyscy to lubia, chociaz mnie nie nie przeszkadza :) zamków z piasku nie bede budowac :) 2 lata temu bylismy na Majorce i swietnie to wspominamy ale w morzu kąpalismy sie tylko raz, bo... było za gorace :D i wolelismy siedziec w basenie gdzie wode wymieniano 2 razy dzienne :) lae kompleks hotelowy był tez bardzo przyjemny i nie było takich tłumów jak na plazy :) fajna sprawa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............4..........20.08.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......6.......... 04.08.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................10.........13.08.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Mila10.................3..........08.08.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............5...........12.08.2009........30.. .....dolnosl. /uk wredniak.............4.........04.09.2009..........23... ....Świętokrzyskie asia19855...........13........16.08.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa kingap................2............20.07.2009........28 .........małopolska cathlen81............13..........24.08.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy........data porodu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta miejscowosc orebic znam, tej drugiej nie:) Tak niektorym przeszkadza kamienista plaza, ale za to jaka woda jest krystalicznie czysta!!! Nasz znajomy jest z wyspy Hvar, mowi ze pieknie:) Majorka powiadasz;) Powiem Ci, my uwielbiamy podrozowac i na tyle miejsc, ktore zwiedzilismy, niektore egzotyczne, to wlasnie do Majorki mam sentyment!:) Uwielbiamy oboje Majorke i bylismy juz kilka razy i zjezdzilsimy ja w szerz i w zdluz. Dla mnie Majorka ma taki fajny klimat i urok! a ja wogole uwialbiam Hiszpanie, uwazam ze Hiszpanie sa strasznie sympatyczni i do tego takie prowadza bezstresowe spokojne zycie:) W jakiej miejscowosci byliscie na Majorce? Moglabym zamieszkac na Majorce:) Kiedy we wrzensiu smigacie, ale macie fajnie pobyczycie sie na slonku!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×