Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

wiem juz wrzuciłam na luz. wysłalam wszystkim na meila, moje nowe rozporzadzenie i bede sie tego trzymac;D ja zaraz uciekam do domu:) jak cos to w stopce jest link do 28dni.pl do mojego wykresu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bardzo dobrze wredniackzu, tak trzymac!:) Ja jeszcze 45nimutek i tez do domu, a po pracy chyba wyciagne meza na silownie i basen, zeby sie troche rozruszac i zrelaksowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niemożliwe jestem sama hehe :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cathlen jestes? ja własnie czekam na mezusia z obiado-kolacja czekam i czekam a tu go nie ma :( Układzik pojawisz sie jeszcze dzis? bo jutro juz sobie jedziesz i neta nie bedziesz miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D:D:D:D układzik pojaw się !!!!!!!!!!!!!!!!! kiniusia a co dobrego na tą kolacyjkę??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M już wrócił kolację zjadł i by sobie na komputer pozaglądał ale ja teraz siedze hehe:D jak zniknę to znaczy że mnie podsiadł :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojojojojojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!my to się na tym forum zgrac nie możemy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............4..........20.08.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......7.......... 08.09.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................12........08.09.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Mila10.................4..........01.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............5...........12.08.2009........30.. .....dolnosl. /uk wredniak.............4.........04.09.2009..........23... ....Świętokrzyskie asia19855...........13........16.08.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............13..........24.08.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........6tc..................31.03.2010.......... ....???............... tabelke wklejam bo byla gdzies bardzo bardzo daleko. a swoja droga ciekawe jak tam nasze ciezarne sie czuja.kasienka pisala ze ma mdlosci,bidulka,pewnie jest wykonczona. ale za to jaka szczesliwa:D a kingap chyba dobrze znosi ciaze,no i kolezanka ja odwiedzila to napewno jest wszystko ok. jak czytacie to napiszcie jak tam brzuszki - urosly??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna s ma na dzis termin @. ciekawe jak tam.. i zauwazylam ze z katia tym razem mamy te same daty :D ostatnio sie z wredniaczkiem zgralam a teraz z toba katia:P zawsze razniej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzalam na pierwsze strony naszego forum i tak sobie policzylam ze juz mamy kilka zaciazonych,wiec statystyka nie jest taka najgorsza.oczywiscie wlaczajac w to dziewczyny ktore nas opuscily jak wisienka,maja,bella i ktos tam jeszcze.teraz nie pamietam juz nickow.aha jamajka chyba.no niewazne.w kazdym razie mozna powiedziec ze jakies 25% z nas juz zaskoczylo:D mysle ze nie naciagam tu faktow hehehe,no ale tak wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mi sie herbatka skonczyla,musze chyba zrobic nowa:) a jeszcze jedno - bettinka to gdzies wyjechala czy co? nie wiem teraz czemu jej nie ma.cos pisala o urlopie albo mi sie pomylilo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bettinka gdzies chyba we włoszech tak mi sie wydaje ;) Układziku a skad wiesz ze jamajka i wisenka juz zaciazone? spotkałas je gdzies na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a pytalas o wisienke i jamajke - ta pierwsza to ktoras z dziewczyn pisala ze gdzies na forum sie udziela,a jamajke sama spotkalam. sorki ze dopiero teraz odpowiadam,ale nie doczytalam tego pytanka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaspotkałam madzikowo :) czyli wisienka i jamajka juz brzusiate :) hmm... a my?????? trza sie brac nie ma wyjscia :D tylko mój Najedzony Mąz oglada mecz... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×