Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

no wiem ze dlugo,ale mam tez dlugie cykle,jakies 34-36 dni. ten 6-ty dzien @ to juz prawie nie ma a le wkladke musze miec,wiec licze jakbym miala:o dziewczyny trzymac za mnie kciuki bo znalazlam fajna oferte pracy i placa tez fajnie:D:D dzisiaj zawoze cv!! pliiissss modlcie sie zeby mnie przyjeli bo jestem juz zdesperowana:o women podtrzymuj na duchu bo my tu juz takie wymeczone tymi staraniami ze szok :D zawsze sie przyda cieple slowko.czasem nie dajemy rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ze mna coraz slabiej bedzie. Siedzenie przy komputerze sprawia, ze kreci mi sie z glowie. Ciaza mi sie rozkreca :) Poza tym mam duze problelmy zaladkowe :( Caly dzien jestem ospala i ledwo zyje. Dobrze, ze Oliwcia jest grzecznym dzieciatkiem. Mama tez do mnie przychodzi z obiadkiem. Wczoraj gotowalam kalafior i niestety nie skonczylo sie to przyjemnie dla mnie :P To dla mnie nowosc, takie objawy, przy Oliwii doslownie fruwalam przez pierwsze 3 miesiace. Ukladziku, wracj szybko i mam nadzieje, ze z radosnymi wiadomosciami. Wredniaczku no to dzialaj, dzialaj...moze nastepnym razem juz nie bedzesz pila piwka i zamkniesz tym samym usta "przejmej" kolezance:) Pozdrawiam wszytskie dziewczyny i trzymam kciuki za staranka w tym cyklu. Ja w miare morzliwosci bede siadac i pisac do WAs. Pocieszam sie, ze to polowa I trymestru, wiec moze minie...ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoja droga fajny nick hehe kojarzy mi sie z pania po 40-stce,ktora juz dzieci odchowala,meza odchowala i juz jej sie nic nie chce hehe:D ale chyba sie myle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingap jak ja ci zazdroszcze tych zawrótów głowy :D trzymaj sie, to pewnie chłopak bezie :) tak mówia, ze jak na poczatku mamuska sie gorzej czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamusia nasza forumowa sie pojawila:D kingap biedactwo, to cie dopadly dolegliwosci :) szybko mina i bedziesz fruwac w drugim trymestrze:) jak przy oliwce nie mialas tego to wiesz,kiedys musialo sie przytrafic:P pozdrawiamy cie goraco i oliweczke i meza i malenstwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik to jak skonczyłas @ to sie dzis bedziecie witac z mezusiem oj ostro bedzie... :D tacy stęsknieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no ja na to licze:P juz mam opracowany niecny plan:D w najdrobniejszych szczegolach :D tesknie za nim bardzo a po takim rozstaniu to zawsze milo sie przywitac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
women a ty masz mezusia? chłopaka? narzeczonego? dla kogo gotujesz? :) ten ktos to szczescie mus miec z takie pysznosci zajada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia hehe,szczegoly mego niecnego planu zachowam dla siebie,moge ci jedynie zdradzic ze po tej nocy moj maz bedzie musial sie jutro caly dzien regenerowac hehehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęsciasz z tego faceta :) normalnie cie na rekach powinien nosic :) ja tez bym chciała dobrze gotowac.. ale niestety... talentu to ja nie mam do tgo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
hej dziewczynki witam nowa kolezanke wiecie ledwo zyje czuje sie jakbym od tygodnia miala wielkiego kaca i na dodatek ciagle glodna jestem ale jesc nie moge bo zaraz jest bleeeeeeeeeeeeeeee. jutro jade na opalanie natryskowe ciekawe jak to wyjdzie.... no i niestety jutro znikne na jakies 1,5 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka kochana nasz druga brzusiasta ;) na 1,5 tygodnia? czekaj to za tydzien ten szczesliwy dzien czy w ta sobote????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dwie mamusie jednego dnia,prawie o tej samej godzinie:D toz to szok:D kasienka,za ciebie i twoje malenstwo tez trzymamy kciuki zeby wam mdlosci odeszly:D no zazdroscimy rowniez ale to sprawa drugorzedna:P i zyczymy wszystkiego wszystkiego najlepszego!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×