Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Gość kasienka221487
dzieki dziewczynki kochane 22 sierpnia ale slub jest prawie 160 km od miejsca mojego zamieszkania i w piatek tam jade no i pewnie nie bede miala czasu na internet. mam nadzieje ze przynajmniej na czas wesela te mdlosci przejda. w ogole nie moge jesc slodkosci bo odrazu mam zwrotny wiec niewiem jak mi pojdzie z tortem... ale pociesza mnie fakt ze po wydaniu 120 zl za opalanie nie bede blada bo teraz wygladam jak smierc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem! stęsknione? :D:D hehehe wiesiolek biore pierwszy cykl. ogolnie cykle mam 28dni a @ trwa tak naprawde 2-3 dni, a potem delikatne plamienia. prawdopodobnie zbliza mi sie owu, takze sama nie wiem co z soba zrobic, czy meczyc M. codziennie czy co 2 dni. nie chcialabym niczego przeoczyc :D ale chyba co 2 dni, dam moim zolnierzom odpoczac :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heelooo Women! 🖐️ uwazaj na nas, bo tak cię nakręcimy, że jeszcze pierwsza z nas w ciąze zajdziesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia,ty myslalas,juz mialas meza,bylas ustabilizowana ze tak powiem emocjonalnie,a ja mialam w glowie pomieszane;) no i juz sie nie smutaj,bedziesz sie smutac jak wyjade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniacaek ma monopol na swoje żołnierze :D Women no tak odpowiedni facet to podstawa tu sie z toba zgadzam :) z odpowiednimi twoimi żołnierzami :D :D :D tak twierdzi wredniaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh a wie wie co ma niewiedziec!!! hehehehehe ogolnie to nazywa ich piłkarzami :P i uwaza, że mam zajebistego bramkarza :D bo on rozgrywa mecz podczas dunga hahahaha ja zaraz sie urwe do jakiegos sklepu z ciuszkami, bo ma ochote cos sobie zakupic, a upatrzylam sobie w housie fajne szorty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny:D:D wróciłam z pracy i mogę spokojnie popisać hehe :D:D witam cię wśród nas woman miło mi!!!! to dla ciebie na dobry początek 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ale kwieciście :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, witam z pracy! :) dzis duzo roboty!:( ukladizku trzymam kciuki za prace!!! mocno mocno wredniaczku ta Twoja koleznaka naprwde bez wyczucia i co za teksty! Kiniusia ja tez mialam wczorja podobnie z mezem na meczu;) tez przezywal! WItam nowa kolezanke sredecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczku nie przejmuj się gadaniem innych jest na to sposób na głupie pytania trzeba odpowiadać głupio:D tzn. czasami trzeba zniżyć się do pozoimu pytającego(czepialskiego) tak jak mój M odpowiedział szwagrowi bo on cały czas wy kiedy itp. a mój M na to że nasze dzidziuś będzie z miłości a nie z wpadki hehe i że ich nikt o dziecko nie pytał tylko wyskoczyli znienacka. ale ja jestem zdania po co się poniżać głupiemu i tak nie wytłumaczysz:D:D:D jak ktoś ma za grosz kultury to nie zadaje takich pytań !!!!! ale rozpiska:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie puściutko jak na saharze :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D żartuję sobie :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie wierze nikogo nie ma ???? chyba mi komp nawalił albo wszystkich wywiało :D:D dajcie znać bo się martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak oto w tym pieknym dniu zaczelam nowa stronke:) 🌼 Ja w prayc, oczywiscie nie chce mi sie siedziec:( Ale dzis juz piatek i weekend!!!!:) Ide zrobic sobie kawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×