Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

witam dziewczynki, Katia a co na to twój ginekolog? moze rzeczywiscie trzeba zasiegnąc porady w klinice niepołodnosci... bo to naprawde jest dziwne i nie tak jak ma byc. A akoro do swojego gin chodzisz juz tak długo na monitorinkgi i nadal nic to moze powinnas sie zastanowic nad zmiana lekarza, tak mi sie wydaje... Katia nie załamuj sie, ja wiem ze o tak sie łatwo mówi ale musimy sobie dac rade jestesmy śilne i dopniemy swego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia witam:D:D:D:D katia5 kinia ma rację . ja bym na twoim miejscu poszła w 4dc niech sprawdza co tam się dzieje i poradzi czy brać zastrzyk i kiedy... ja też mam cykle regularne co 27 dni i dalej nic teraz moja gin powiedziała że Clo mogę jeszcze przez 2 cykle brać a potem inne leczenie nie wiem gdzie może mnie gdzieś skieruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wczoraj rozmawiałam z moją siostrą i wróciła z Chorwacji i mówi mi że jeje koleżanka z pracy jest w ciąży a ona jeszcze nie jest pewna ale chyba też bo zaczęli się starać🌻 ona jest rok po ślubie a ja 3 i nic. Cieszę się jak im się uda ale u mnie dół będzie większy-rozumiecie o co mi chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wydaje mi się że moja gin podchodzi już do tego wszystkiego bez emocji,niby jest najlepsza w mieście,ale skoro ona przyjmuje od 14-ej do 22-ej i nawet dłużej,to wydaje mi się,że dla niej to jest normalne,że ktos tam ma problem itd..... wczoraj jak sie jej spytałam o co kamman??????to mi odpowiedziała,że niestety nie zawsze wszystko jest takie książkowe jak byśmy tego chciały i tylko mi powiedział,że jest pęcherzyk dość duży ale żebym przyszła w sobote to zobaczymy!!!!!!!!!!!!!!!! ....dość duży????kuźwa przecierz to jest gigant i to w 10dc bez stymulacji tabletkami!!!!!!!to raczej nie jest normalne!!!chciałabym iśc na tą inseminację tym bardziej że mąż ma bardzo dobre wyniki a mi chyba wystarczyłby ten pregnyl,ale nie mam porobionych żadnych badań no i koszt takiej inseminacji jest 700zł:)a teraz nie bardzo mam tyle bo chciałam odwiedzić we wrzesniu mamę której nie widziałam 8 m-cy,bo mieszka w niemczech:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia ta gin moze jest najlepsza w miescie ale skoro podchodzi do tego w ten sposób to co nie tak.... wiesz ja kiedys tez poszłam do gin najlepszego w miescie (podobno) i potraktował mnie tak ze powiedział... "no cóz wszystkie wyniki ma pani dobrze wiec ja niec nie moge poradzic, jezeli ma pani poronic to bedzie pani ronic " norlmalnmie wyszłam z płaczem :( idiota! widzisz a podobno najlepszy w miesice... cathlen ja cie rozumiem, niby sie cieszyc bedziesz ale .... smutno zawsze bedzie... :( cathlen co ty mi yu piszesz o Chorwacji??????? LEJE?/???? ja we wrzeniu mam jade na urlopik tam - nie załamuj mnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia ja nie pisałam że leje tylko miało być "jej koleżanka" i tak mi wyszło. Nie martw się w Chorwacji pogoda na cacy moja siora zjarana jak mulatka:D:D:D a gdzie jedziesz bo ona była w Baśka Voda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia a może poczekaj ze dwa cykle i spróbujcie bez żadnych leków tak naturalnie może to da radę. A na tą inseminację czeka się ???wiesz może twój organizm tak się poprzestawiał że teraz potrzebuje spokoju bez leków🌻nie wiem naprawdę co ci poradzić...przykro mi:o ale bądź dobrej myśli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cathlen to mi ulzyło :D ja do miejscowości orebic jade :) Katai cathlen ma racje moze spróbuj wszystko na spokojnie naturanie... ja tez o tym mysle, bo znim zaczełam brac luteine wydaje mi sie ze z owulka miałam wszystko ok, bo @ miałam normalnie i własnie mysle o tym zeby w nastepnym miesiacu juz nic nie kombinowac. Z drugiej strony zatanawiam sie ze gdyby sie udało to dobrze by było brac duphaston na zagniezdzenie bo oprócz tego ze mam problemy z owulka to jak wiecie z utzymaniem ciazy miałam problem. zobacze jak mi @ przyjdzie, normalna czy znów brazowe plamy - a powinnam ja dostac dzis :) ale jak narazie cisza.... i zadnych objawów oprócz syfów na twarzy.... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błahhaaahahaha sory kinia ale tak mnie rozbawiłaś z tymi syfami na twarzy:D:D:D:D:D:D ja też mam z tym problem haha:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu sie nie ma z czego smiac cathlen :) mam syfy... bleee.... zawsze przed @ tak miałam... i takie paskudne bolące.... ble ..... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoś w ciąży znikają syfy a na początku też czy dopiero potem??? tzn. chodzi mi czy np. w pierwszych dwóch tyg. pojawiają sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego nie słyszałam :) ale z tymi syfami w ciazy to chyba róznie bywa... moja kolezanka miała straszny problem z syfami a w ciazy jeszcze jej sie pogorszyło... ale kazdy jej mówił ze dziewczynka podobno urode odbiera... i tu sie sprawdziło bo urodziła dziewczynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia ja tak przejrzałam moje książki i tylko znalazłam podrozdział dotyczący systemu bankowego: pojęcie, funkcje rodzaje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyśleci co mam tylko że wieczorem bo skaner nie chce mi się włączyć ani drukarka:o mój M napewno tu działał więc jak wróci będzie naprawiał:D:D:D nie ma to tamto:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cathlen dzieki jestes wielka !!!! :D Ja własnie spieprzyłam biszkopta :-O chciałam upiec torcik dla mezusia bo ma urodzinki i zawsze mi wychodziły placuszki a tu taka katastrofa :-0 nie wiem co sie stało... pierwszy raz mi nie wyszedł biszkopt... no cóz zawsze musi byc ten pierwszy raz .... ale jestem zła :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam test owulacyjny i się zdziwiłam,bo jeszcze ngdy nie wyszła mi taka gruba czerwona krecha!!!!!!!!!a tu dzisiaj proszę:) kobiety maja przerąbane normalnie nie wiadomo o co chodzi?????!!!!! ;/ wyczytałam dzisiaj na forum,że laska miała zawsze pęcherzyki 30 32 nawet mm i jej pękały po czym zaszła w ciąże dwókrotnie:) ja nie odstawiam luteiny bo w sumie mam dzięki niej regularne cykle a juz sie dowiedziałam,że ona nie wpływa na owulację więc jest ok. w przyszłym cyklu od razu po @ idę podac pregnyl,może się uda a jesli nie,to w październiku jade do łodzi na inseminację:)już mi trochę przeszło a dzisiaj idę do kuzynki na browara:) a wieczorkiem cóż mi pozostaje....przytulanko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia to pewnie dlatego,że masz na dzisiaj termin@ :D ja sobie pofarbowałam dzisiaj włosy z rudych na blond aż się boję co mi wyjdzie,bo skoro test pokazał dwie kreski tzn że jest owulacja a to ponoć ma taki sam wpływ na farbowanie jak @:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia no to super owulacja jest to teraz do dzieła bez stresów, żadnych dopingów w stylu Clo i innych tablet... tylko ty i twój M a napewno się uda. Pomyśl że te cykle takie przejściowe bo potem chcesz jechać na inseminację a zobaczysz jak nie będziesz nastawiona to będzie git!!! moja gin jak jej powiedziałam że nie mierzyłam temp. przez weekend bo byliśmy na weselu i akurat były te dni oznajmiła że dobrze tak bez kontrolnie:D:D:D:D:Da zimny browar mmmmmmmmmmmsmak mi przyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia jak biszkopt nie wyszedł to nie martw się może przez to że @ miała być:D:Dna pocieszenie dodam że ja zawsze kupuję gotowy biszkopt bo jeszcze nigdy mi nie wyszedł :D:D:D:D złóż życzenia wszystkiego najlepszego swojemu M:D:D:D:D:D to dzisiaj rozumiem jak znikniesz wieczorkiem z forum :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cathlen ja nie pomyslałam ze moze mi nie wyjsc i nie kupiłam... za to bedzie ptasie mleczko z galaretka - mam taka specjalna forme z tupperwere i nie trzeba tam biszkoptu, trudno Mezus musie sie zadowolic tym :D i niech nie narzeka :) cathlen tak sobie teraz fotki oglada i nie mam twojego.... jak to sie stało... nie wysyłałas mi? ooo katia, to sie dzis bedzie działo ;) jezeli gruba krecha to musi sie udac :) ale tak jak pisze cathlen nie mysl o tym cyklu tylko o inseminacji i kolejnych cyklach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia a co cie tak wzieło na blond? :) w rudym było ci bardzo ładnie... :) jak masz fotke to wyslij albo na nasza klase wrzuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, prosze jakie smakolyki na forum, zjadla bym biszkota:) Kinisia wszystkiego dobrego dla meza! Ja dzis tez swietuje bo mamy 4-ta rocznice slubu, ale niestety nie moge mezowi dac tego wypragnionego prezentu:( ale moz eniedlugo. We wrzensiu jedziemy do Polski to pojde chyba zrobie sobie badania i pozniej znow pelna para! Katia koniecznie wrzuc na NK ciekawa jestem jak blond i co cie naszlo ale mnie wczoraj tez na cos naszlo! poniewaz od jakiegos czasu chodzil za mna tatuaz, ale balam sie plus, niechcialam bo byly staranie, ale skoro musielismy zrobic przerwe to wczoraj poszlam i zrobilam sobie tatuaz! a co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia nie masz mojej fotki bo ja nikomu nie wysłałam ponieważ chciałam zostać na jakiś jeszcze czas anonimowa. Nie jestem zwolenniczką NK i tak dalej... to moje odczucia:D myśle jednak że niedługo poznamy się...dajcie mi czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) tak juz jakis czas za mna chodizlo zrobic sobie cos innego;) nie kazdy lubi tatuaze ale ja chcialam:) balam sie ale wkoncu sie odwazylam! a mam tatuaz na karaku jest taki delikatny, motyw motyla z takim wykonczeniem ciezko opisac, musialabys zobaczyc, postaram sie poszukac ten motyw w internecie bo tam go znalazlam i wysle linka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×