Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

nawet nie wiecie jak mi sie chce takiej imprezki,kasia na pewno nie bedzie miala nic przeciwko temu:D:D:D:D:D:D nawet jej dam bukiet z okazji slubu 🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcxzynki pisałam wam ze nasza kolezanka z pierwszych stronek madzikowo jest w ciazy :) znalazłam ja na jednym z topików :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D powinnam byc :) jezeli cos mi wypadnie napisze :) TY GOŚCIUWA wychodz sobie z pieskiem spokojnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde akurat jak przyjechalam do domu to sie pogoda zepsula i nie moge isc na plaze:/ to jest wlasnie moj zyciowy fart :D kinia a jak tam plany na wieczor? w koncu dzisiaj takie swieto:D byl jakis prezent od mezusia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... dzis jedziemy sobie na kolacyjke przy swiecach :) na obiadku tez bylismy w resteuracji bo mój mezus powiedział zebym dzis nie siedziała w kuchni :) prezenciuku nie miałam jeszcze, ale licze na bukiet kwaituszków, bo umówilismy sie ze prezentów wiekszych nie robimy - bo mój maz ma za 9 dni tez urodzinki ;) i postanowilismy na urodzinki w wekend ten lub za tydzien wybrac sie do SPA na masaze i i baseny itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaale fajnie:) nigdy nie bylam w SPA. zeby mnie tak ktos błotkiem obłozyl i zrobil maseczke z glonow hehehe.kolacja juz jest wystarczajacym prezentem,a po kolacji moze cos dżigi dżigi hehehehe:D:D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no obowiazkowe dżigi dżigi :D My tez nigdy nie bylismy i tak sobie postanowilismy ze fajnie tym błotkiem i maseczki i masaze plecków i stópek :) taki pełny RELAX :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układziku a ja bez pracy juz siedze sobie 4 miesiace... oweszem 1-2 razy w tygodniu jestem w aptece i czasem fuchy u dzieciaczków ale wiem jak to jest - nudnawo - na dłuzsza mete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby mi placili za taka bezczynnosc to moglabym to jakos z bolem serca znieśc ;) ale tak bez kasy to mnie paranoja ogarnia. niedlugo szkola,dojazdy,ksiazki,zeszyty,a na poszukiwania pracy tez potrzeba kasy,no nie mowiac o zobowiazaniach typu rachunki,oplaty itd. boze jakis mnie dół ogarnal ostatnimi czasy,chyba na prawde musze sie gdzies na browara wybrac,zeby odreagowac.tylko z kim..wszystkie kolezanki w domu siedza,bo sa w ciazy albo nie maja z kim dzieci zostawic hehe.i krag sie zamyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz mój maz jest zadowolony ze jestm w domku :) ale sami postanowilismy ze zrezygnuje z pracy zeby w ciazy sobie spokojnie siedziec w domku ale nie myslelismy ze to tyle bedzie trwało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×