Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

;) ;) na to troszke licze układzik ;) bettinka dokładnie - wylacz to bo najgorzej sie nakrecic zmukam pod prysznicek i spac, jutro mam ciezki dzien dobranoc dziewczynki ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora:) Aniu, nastepny cykl bedzie pomyslny! Poznanianka, najwazniejsze, ze beta rosnie! Tylko spokojnie! Co do mojej ciazy to staralismy sie 6 miesiecy. wkazdym cyklu oczywiscie mialm urojone objawy a kiedy byl szcesliwy cykl to zupelnie nic, troche pobolewal mnie brzuch, piersi w ogole. Bylam nastawiona na @, tyle ze ja madralinska zrobilam test przed terminem@, wyszla ledo widoczna druga kreska. Na szpilkach czekalam na termin @ i powtorzylam test. Na szczescie wyszed zupelnie pozytywny. Nie spodziewalam sie, ze nam sie udalo. Po ok 3 dniach od testu wyladowalam w szpitalu na odmiedniczkowe zapalenie nerek, objawy jak przy zapaleniu pecherze tyle, ze intensywniejsze. Tam mialm sprawdzana bete. Co do objawow to mialam 9 miesiecy, ktore kazdej z was i sobie zycze. Jedynym - byla zgaga od 7 miesaca a tak to zupelnie nic. Urodzilam 3 dni po terminie, nie maialm w ogole akci porodowej, wiec musieli mnie wspomoc :) UUUU ale sie rozpisalam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bettinka raczej malo wiarygodny bo oblicza tylko przypuszczalna date na podstawie bardzo skąpych informacji (przecietna dlugosc cyklu). jak ci sie cos przesunie to nic ci nie wywrozy ten kalkulator. ogolnie kalkulatory sa do dupy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki dziewczyny! Ukladziku, mam nadzieje, ze mezus jednak z sympatia przyjmie koteczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ukladizku ja tez zycze zeby kotek i maz sie zakochali w sobie:) a Ty zmykaj spac i jak sie obudzisz zaraz bedziecie sie widziec z ukochanym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej,już pewnie nikogo tu nie ma bo poszłyście spać,ale ja jak zwykle przegapiłam tyle ciekawych stronek,niestety byłam w pracy i wróciłam przed chwilką:(,ale jutro mam wolne,to powinnam popisać z wami,chociaż ma przyjść facio do kompa,bo mi szwankuje,ale myśle,że od rana dam radę:) przeczytałam zaległości,ale nie wiem co komu odpisać,bo mi się wszystko pokićkało:) zapamietałam tylko że poznanianka zdała-GRATULACJE KOCHANA!!!!!!!!🌼 i nie przejmuj sie wynikami bety na bank będzie dobrze,najwazniejsze że rośnie:) Ania wydaje mi się każdy lekarz inaczej bierze za monitoring,nie wiem dokładnie bo chodzę do jednego ale ja na przykład chodzę do swojej kilka razy w tygodniu,albo i jeszcze dłużej i zawsze płacę raz 50zł,nieraz bierze na pierwszej wizycie w cyklu a nieraz na ostatniej ale więcej nie płaciłam,nigdy nie wiem czy dzisiaj zapłacę czy nie,ale ona zawsze na koniec wizyty mi mówi,że zobaczymy się za dwa dni,to wtedy pani zapłaci itd.... ale się rozpisałam:p też idę spać:)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!:D oj wczoraj zamykałam dzień a dzisiaj otwieram hehe:D też dobrze:D a co to tak dzisiaj pusto :o no ukladzika rozumiem :D:D mężuś wrócił :D:D a reszta dziewuch???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki moje! szef z rana do mnie zadzwonił i z wielką prośbą, żebym renament zrobiła.. bożesz poszłam na magazyn i sie przerazilam. kufa zamorduje sie, towar na jakies 50tys. pierdółek - wszystkie nawalone. heh no coz jak trza to trza, ale miałam wyczucie bo mialam sobie ubrac białe rybaczki, a w koncu ubrałam czarne! ufff. a i byłam wczoraj u lekarza, babeczka stwierdziła, ze mam barotraume ucha przez to cholerne cisnienie na tej karuzeli i dała mi skierowanie do szpitala. i sobie wyobrazcie, ze ja se dzisiaj poszlam, a baba mi mowi, ze dzisiaj tylko nagle przypadki, bo a tyle ludzi i mnie nie zarejestruje. eh tylko sie wyklocilam i dupa musialam wracac do pracy. wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Wredniaczku bardzo mi przykro z powodu tego zdarzenia w pracy i współczuję liczenia tych pierdół-cos o tym wiem,mam inwenturę co miesiąc i w tym przypada na ten poniedziałek💤 widzisz jaka jest ta nasza służba zdrowia-człowiek wychodzi stamtąd wkurzony i do tego bardziej chory niż był!!!!!!a oni jak zwykle nie maja czasu albo ....,,proszę przyjść w następnym miesiącu...\"MASAKRA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kngap
Dziewczyny ja tylko na moment! Przepraszam, ze nie odpisuje na wasze posty, ale jestem taka podekscytowana, ze szok. Zaraz jade zawiezc mocz Oliweczki a przy okazji zrobie beta hcg. Dzis zrobilam test, wyszla bardzo, bardzo blada kreseczka:) nie bede sie nastawiac, ale nie ukryam, ze radosc przepelnia moje serca! Odezwe sie pozniej, a dzis mezus wraca mam nadzieje, ze bede mogla zrobic niespodziank!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia no masakra jakas, jeszcze mi rzuciła tekstem, że mogę po 10tej na własną rekę szukac lekarza, i zapytać sie go czy mnie przyjmie, ta kurde jeszcze nie latałam po szpitalu za doktorkiem. ;/ kurde tak sobie siedze sama i mam pietra po tym wczorajszym zdarzeniu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingap żartujesz????SUPER!!!!!!!! OBY CI SIĘ UDAŁO,BO KTO ZAPEŁNI TĄ NASZĄ TABELKĘ DRUGĄ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki przeczytalam was tylko zeby nic nie uszło mej uwagi:P i zmykam :D:D:D kingap po co to napisalas akurat teraz jak mnie nie bedzie!!! hehehe,bede siedziec w domu i sie zastanawiac:D:D mam nadzieje ze ci beta pokaze ogromny przyrost !!!!!!!!!!!!!!!!!!🌻🌻🌻 zegnam sie na kilka dni,nie placzcie:D wroce wnet:D juz tesknie moje kochane staraczki!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki i zaraz mamy znow weekend:) Wredniaczku dobrze ze poszlas do lekarza, nawet nigdy nie slyszalam o czyms takim z tym Twoim uchem, ale jak CIe potraktowali w szpitalu!!!karygodne! kingap co za cudowne wiadomsoci!!!! trzymam kciuczki za bete:) i czekamy na wiadomosci!! Ukladziku juz masz swojego meza? Zycze udanego i dobrze wykorzystanego czasu z nim;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje zwariowalam dzisiaj, wypilam 2 kawy, zjadlam paczka, jagodzianke, i 2 prinecessy, bede gruba 😭 musze zaczac dbac o siebie, bo z laski zrobie sie kurna beczka:D:D:D:D chcialam isc sie poopalac przed biuro :P to mi slonce zaszlo. aleeeeeeeee poczekam cierpliwie az wyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingus GRATULACJE!!! Cudownie i oby Ci beta roszla szybciej niz u mnie ;-)Naprawde bardzo się ciesze!!! Ja juz odliczamgodziny dowizyty u ginka chociaz przy tych moich 205to pewnei nic widac nie bedzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane. Juz melduje co i jak. Beta hcg wyszla 34,1. Czyli ciaza, ale...pani w okienku powiedziala, ze to doslownie tuz po zagniezdzeniu maluszka jest. Mam isc w poniedzialek. Oczywiscie roznie bywa. Powiedziala, ze mam sie cichutko cieszyc, ze test wyszedl pozytywnyi test z krwi rozniez wskazuje na ciaze. Maz bedzie wdomku za 10 min, przekazalm mu wiadomosc przez tel, bardzo sie ucieszyl. oliwcia wracajac ze mna po wynikach, wolala \"bede stasza siostra, bede starsza siostra\" co wywoalo niezle zainteresowanie ludzi :) Oliwci mocz wyszedl prawidlowy, uffff nie sadzilam, ze dzis dowiem sie o ciazy :) Ide troszke odpoczac, buziaki i powinnam jeszcze wieczorkiem zagladnac. Pozdrawiami dzieki za trzymanie kciukowno i w ogole, ze jestescie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz Kinga wielkie gratu ;-) Dziewczynki trzymajcie kciuki za mnie jutro o 9tej!! Po wizycie lecimy z Kochaniem na weekend odstresowac sie nad jeziorkiem.Wlasciwie gdyby nie badanie juz bysmy tam byli ,ale co tam. Jesli wpadniemy jeszcze do domku ( po rzeczy itd) to daw Wam znac co powiedzial ginek. Buziaczki gwiazdeczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, ja wpadam tylko na moment bo mam wilkie porzadki ww domku - jutro rodzice przyjezdzaja do nas na imieniny - co prawda to dopiero za tydzien :) ale oni beda jutro tak wiec sprzatam od rana i zarazie sie biore za gotowanie ;) Kingap Wilekie gratulacje :) jak tylko potwierdzisz wszystko wpisuj sie do tabelki numer 2 :) Poznanianka gratuluje pani MGR :) i czekamy na wiadomosci po wizycie... jak tylko wrócisz to wskakuj do 2 tabelki... w koncu nie moze az tak długo byc pusta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingap bardzo się cieszę z twojego szczęścia:D dobra passa druga tabelka powoli będzie się zapełniać:D:D ale ja coś czuję że u mnie nic jednak się nie udało:o temp. wprawdzie 36,9 ale lekkie ciągnięcie jajników nie wiem co to znaczy:ojeszcze 8 dni do @ kiniusia to wszystkiego dobrego jak to dziś świętujesz imieninki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×