Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy

Ile macie metrów...

Polecane posty

Gość czy

Tak się zastanawiam jakie duże macie mieszkania i w ile osób w nim mieszkacie. My z mężem mamy 40 metrów i za kilka miesięcy będzie nas troje i jeszcze kot. Będzie chyba ciasno...:( A u Was jak sytuacja wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umieram ze śmiechu
100m troje,duży luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakuskaaaa
200 mkw 3 osoby- luzik:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 51 m trzy pokoje 2 osoby
też ciasno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 m
3 osoby ciasno ale jeszcze kilka dni i będzie 158 m :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 m i tez niedlugo bedzie nas trojka jest to kawalerka w dodatku ale przetrwamy jakos poki malenstwo male i tak sie zazwyczaj spi w jednym pokoju z niemowlakiem...a mamy tak z wyboru bo odkladamy na budowe domu wiec mniejszy koszt jest utrzymania takiego mieszkania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1987456
50 m 5 osob -ciasnota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29m
imili86--- znam to bo my mamy tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 m
sama jedna + dochodzący wielbiciel :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfyhujkmnbhg
z dzidzią to nie ma problemu w mniejszym mieszkanku :) ja teraz mam 61 m2, dwa duże pokoje na 3 osoby, my+dziecko - ale wolałabym na tym metrażu mieć 3 pokoje . ale było też że mieszkaliśmy w 29 m2 w trójkę i dało radę tak żyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_saszka
imili - ale to wy strasznie duzą to kawalerkę maciekurde u mnei w miescie kawalerki to po 29-31 m mają my mamy 2 pokoje i 36m (chyba) z tym ze mala jest lazienka mala kuchnia i malusienki balkonik ale moja mama ma 48m i ma 3 pokoje jeden dredni i 2 male ale za to kuchnia wielka lazienka tak samo przedpokoj to ogromny kwadrat i mieszkają teraz we 3 i im super jak ja jeszcze mieszkalam to tez na ciasnote wcale nei narzekalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kawalerka duza...mamy ogromny pokoj w ktorym miesci sie spokojnie rogówka nasza , łozeczko dla synka stól taki na 6 osob meble i jest jeszcze sporo miejsca no ale kosztem kuchni ktora jest mala i łazienki . No ale wolimy mniec mala kuchnie w ktorej w koncu nie spedza sie calego swojego czasu a miec duzy pokoj. Balkon mamy tez spory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieska
obecnie 50mk na 3 osoby wkrodce 120mk tez na 3 beda 3 pokoje salon jadalnia kuchnia lazienka i kotlownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia6oo6oo
Ja , mąż i nasz 4mies synek mieszkamy w mieszkanku ok 20 mertowym , za kilka dni przeprowadzamy się do dużego mieszkania ok 60 m. Jeżeli sie nie ma wyboru to mozna wszystko znieść . 40 m to wcale nie tak zle . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
70 metrów -3 pokoje 2 osoby dorosłe + dziecko. Dla nas układ idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NARESZCIE SWOJ DOOOOMMMM
:D :D :D 185 m -sam salon ma 35m kw ... Ja,mąz i syn!!! aaa i mam przepiekny kominek i biblioteczke!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×