Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blueszcz

Czy powinnam iść z podaniem osobiście

Polecane posty

Dwa dni temu odpowiedziałam na ogłoszenie w pewnej firmie, wysłałam tam cv łącznie z listem motywacyjnym i czekam na odpowiedź. Firma ta zamieściła i co jakieś czas zamieszcza kilka ogłoszeń, które dla mnie sa interesujące i chciałabym tam pracować. Chciałabym tam pójść osobiście i nie wiem czy jest sens bo przecież wysłałam podanie i mogę być już w ich bazie danych. Myślicie, że powinnam tam iść osobiście? Oczywiście za jakiś czas. Czy może lepiej odpowiadać na każde z tych ogłoszeń, które mnie interesuje, ale to za bardzo nie ma sensu bo do każdego trzeba dodać list motywacyjny w którym właściwie bym musiała napisać to samo co w tym pierwszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbvbvb
osobiście i najlepiej do szefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w twojej iejscowości nie ma
skoro się nie odzywają, to w takim razie te ogłoszenia są tylko pro forma, bo prawo tego nakazuje, a kandydatów mają swoich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcb
idź tam możesz tylko zyskac bo Twoje papiery mogły przepaśc w natłoku innych meili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcb
a nie odpowiadają na wszystkie jęsli przychodzi 1000 meili to mają do wszystkich dzwonic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie nie chodzi mi o to czy mi odpowiedzą czy nie, ale bardziej o to czy jak umieszczą mnie w jakiejś bazie danych i czy moja obecność nie będzie tam zbędna. Podszkolę się trochę i przejdę się tam. Dziękuje za odpowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×