Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xxxkasiaxxx666

Poszukuję poniższych ciuszków. Proszę o pomoc

Polecane posty

Gość azizja
to taki fetysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo piszesz jakąś pracę z
cyklu magisterska np durne topiki i długość ich życia...albo masz na prawdę problemy psychiczne i wtedy z dobrego serca radzę odwiedzić specjalistę!oni pomagają!i Twoje życie stanie się mniej uciążliwe ,natręctwa odejdą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkshdjkahdjkashjdasjhd
Gość czekoladowa ksiezniczka x
Mam ta bluzke jasnoniebieska. Chyba taka sama. Moge oddac za darmo, bo mi nie potrzebna. Jesli jestes z Krakowa to nawet dzis mozesz po nia podjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, jestem w szoku. No niestety nie z Krakowa a z Wroclawia, a jaki ma kroj na dekolcie? To tak z ciekawosci czy na pewno ta, ale skoro tak mowisz :) odezwij sie do mnie na maila xxxkasiaxxx666@o2.pl pokrylabym Ci koszty przesylki i ile chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylina
hej. ja mam sweterek z trola i chetnie zgarne stowke ale pod jednym warunkiem. napisz mi dlaczego tak bardzo zalezy ci dokladnie na tych ubranich a wtedy napisze na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem ciekawa, czy masz. po prostu stracilam te ciuchy przez mame, bardzo je lubilam i lubie ten styl ubierania sie. maila pewnie znasz, jezeli mowisz prawde to napisz do mnie na xxxkasiaxxx666@o2.pl wyslij jego zdjecie. jaki rozmiar? i czy ten wlasnie kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazy.... przecież to zboczek
nie badź naiwna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetta przez V i 2t
Interesuje cie podobna czy musi byc identyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przypisuj innym własnych
cech!bo kto ma problemy ze sobą(obojętnie zboczenie czy fobia)to widać po topiku,zazdrościć to trzeba mieć czego!a tobie można tylko współczuć(masz zaburzenia osobowości co najmniej),każdy psycholog ci to powie,chyba ,że robisz jakieś badania,ale po stylu pisania i odpowiedziach-nie sadzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajaaaaa
jedz do jakiegos centrum handlowego tam znajdziesz ciekawsze rzeczy za nizsza cene niz to co szukasz . a czemu ci matkaa wyzucila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×