Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xxxkasiaxxx666

Poszukuję poniższych ciuszków. Proszę o pomoc

Polecane posty

Gość MAM PYTANIE DO AUT
ORKI: a co takiego wyjątkowego było akurat w tych ciuchach? czemu jestes z nimi tak emocjonalnie zżyta? Jestem z Wrocławia, chcesz to pójde z toba na zakupy i te kilkaset złotych wydasz na coś ładnego.... Proszę, wytłumacz mi czemu chcesz takie brzydkie szmatki ponownie mieć i to za taka kase....? nie chcesz wyglądać ładnie / kobieco...? prosze napisz mi to, prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooooooooooooooo
?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozbawiles/-as mnie :) wszystko jest napisane w topiku. Zreszta skoro chce kupic kazdy z tych ciuchow za 100zl to znaczy, ze moge sobie kupic spokojnie i inne rzeczy i stac mnie na to, wiec sie nie wyglupiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super! na niektórych
zdjęciach,jak dobrze się przyjrzeć,te damskie ciuchy nosi FACET!!!!!!pewne szczegóły anatomiczne typu jabłko Adama na szyi i lekki zarost brody są b wymowne-cóż wszystko już jasne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma bata, jestes albo chory psychicznie albo zlosliwym kretynem, ktory chce wmowic innym ludziom, ze jestem facetem zeby mi nikt nie chcial pomoc. twoi starz\y musza byc z ciebie dumni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mnie mówisz?
wpadłem na ten topik przypadkowo i przeanalizowałem Twoje zdjęcia -od razu widzę,że na niektórych są szczegóły anatomiczne faceta i się dziwię.Nie wiem z kim toczysz boje wcześniej i mało mnie to obchodzi,ale sytuacja dwuznaczna,pisz sobie dalej,może chętni się znajdą.Nie denerwuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy widzi to co chce widziec, normalnym ludziom nie wmowisz swoich brednu, tylko takim co najwyzej jak ty, ktory mozesz zaistniec tylko w wirtualnym swiecie. denerwujesz mnie smieciuchu :) i nie mowie, polglowku na poziomie zlobka, tylko pisze. zapomniales ze jestes w irtualnym swiecie. a teraz informuje cie poraz ostatni. wiecej nie odpisuje na twoje herezje. zegnam spiskowcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda w oczy
kole! trafiłem chyba w czuły punkt!zresztą tak naprawdę te wpisy są tylko i wyłącznie po to ,żeby ostrzec co mniej domyślnych z jakim zjawiskiem mogą mieć do czynienia!poza tym ja się nie wstydzę ujawnić co myślę i powiedziałbym nawet to oficjalnie z ujawnieniem danych!natomiast ty mam wątpliwości,czy powiedziałabyś np współpracownikom o swoim topiku!akurat!tu masz różnicę-co sądziłby myślący człowiek o szukaniu starych zwykłych szmat damskich na dziwnych modelach,szukaj dalej,może znajdą się głupi,żegnam i dobrze radzę szukaj też psychologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w oczy kole to pewnie twoich ojcow, bo caly twoj swiat kreci sie wokolo mojego topiku, a musisz sie interesowac chlopacami tak jak oni... podnosze. mam nadzieje, ze normalni ludzie zrozumieja, ze ublizam uposledzonemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam taką podkoszulkę
z takim śmiesznym dekoltem, błękitną :) Ale poczekam aż będziesz więcej dawała hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze najpierw dowod ze ja masz? bo moze to nie jest wcale dokladnie taka, chociaz obawiam sie, ze sobie ze mnie jajca robisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 5 takich
podkoszulek! znalazłam w lumpie-interesują cię trochę przybrudzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ciuch
i jaki mam rzeczywiście dowód,że to nie trafi do zboczeńca?bo też mam trochę wątpliwości,jak niektórzy wypowiadający się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że intersuje, ale czuje że to są żarty. a jaki masz ciuch? bo piszesz, że masz a nie piszesz co konkretnie. żadnej nie masz pewności, bo wiesz, że przez internet tego Ci nie udowodnię. Wszystko zależy od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxkasiaxx666
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze teen zboczeniec
pier**lony szuka tych starych szmat... :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×