Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna.....

on ma konto na sympatii....

Polecane posty

Gość smutna.....

Od kilku tygodni spotykam się z pewnym mężczyzną. Poznałam go przez znajomych. Wydawało mi się, że dobrze się nam układa, ale ostatnio koleżanka powiedziała mi, że widziała kogoś podobnego na sympatii. I rzeczywiście, to był on. I nawet się ostatnio logował. Nic mu nie mówiłam, nie chcę mu robić pretensji, w sumie to taka początkowa faza znajomości. Ale myślicie, że to jakiś dowód, że mu nie zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ockij sie Dziewczyno
ten facet to dran!!!bedzie cie zdradzal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_czyli_kto
nie martw sie! zalezu jemu na tobie tylko ze na poczatku nie ma seksu i dla tego wali gruche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicja poleska
nie, jeżeli to pierwsza faza znajomości, to przecież ma prawo nie być pewnym czy to "ta" kobieta i nie musi likwidować konta możesz zalogować się na sympati i sprawdzić czy będzie z Tobą pisał, czy stwierdzi, że jest samotny i szuka... ale tu muszę Cię ostrzec, niestety, panowie okropnie wpadają w takich dyskusjach... ogólnie oni lubia polować i nawet będąc zainteresowany Tobą... może pisać z inną (czyli Tobą ukrytą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna ....... spotkałas na swej drodze kobieciarza ....:D olej go !!!!!!! nic nie wart facet:D jak on moze miec konto na takim portalu i w dodatku jeszcze ma czelnosc z toba sie umawiac ? wredny cham :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona w chooj
świnia nie facet:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna.....
...tylko, no właśnie, że on się ostatnio logował...no żeby to konto tylko było, ale się logował, więc no pewnie po coś to robił:( wiem, że nie mam w sumie prawa rościć do niego jakiś praw, znamy się krótko, no ale smutno mi nic na to nie poradzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona w chooj
w sumie to skąd wiesz ze się logował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ylko, no właśnie, że on się ostatnio logował...no żeby to konto tylko było, ale się logował, więc no pewnie po coś to robi" no nieeeeeee miarka sie juz przebrała :( zalogował sie = bedzie cie zdradzał ale wredny ten koles :( jak on moze w ogole sie logowac pewnie bedzie szukał innej laski i w koncu cie zostawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczna
prawda jest brutalna aleeeeeeeeee zabawi sie toba i cie zuci dla kolejnej zdobyczy moze wlasnie to taki typ faceta zdobywa i rzuca ale po co?dowartosciowac sie?????????? zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna.....
"w sumie to skąd wiesz ze się logował?" jest tam taka opcja, że widać, kto się kiedy ostatnio logował możną ją zablokować i wtedy nie widać kiedy ktoś ostatnio był aktywny ( ja sama tam kiedyś miałam konto, to wiem, przecież to nic złego szukać kogoś w ten sposób) ale on jej nawet nie zablokował:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona w chooj
sama masz konto na sympatii ,logowałaś się i masz do niego żal?...dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicja poleska
hmmmmmm... dziewczyno! czyli by było lepeiej, by zablokował i się ukrywał? rany! przy najblizej okazji powiedz mu spokojnie - w żartach, że koleżanka znalazła go na tym portalu... i spokojnie zapytaj co myśli o tym portalu? czy można tam nawiązać ciekawą znajomość i czekaj na odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczna
w realu chyba lepie kogos znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna.....
miałam kiedyś...dawno zawieszone... czy to coś złego, że chce się kogoś poznać? i tak mi się nie udało, nie wiem może mam jakiegoś pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna.....
ale to co zrobiłybyście na moim miejscu?? zapytały go o to, czy po prostu zakończyły znajomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczna
nie masz pecha poprostu ten dla ciebie jeszcze cie nie znalazl zostaw go bo takis zalosny kretyn jest kobieta na takim portalu ok ale facet?cos z nim nie tak? albo lubi z innymi poklikac laskami ale to bez sensu ja bym nawet z nim nie gadala i poki poczatek znajomosci to powiedz tylko ze nie bedziesz jedna z wielu........i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicja poleska
napisalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna.....
dzieki dziewczyny....zalozylam sobie konto tam! Ale ciacha tam sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzuc typa :p i mu jeszcze wypłac z liscia na pozegnanie z okrzykiem na ustach TO ZA TWOJA SYMPATIE !!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicja poleska
śliczna... ja czegoś nie rozumiem dla kobiety ok, dla faceta portal beeeee... czyli na sympatii kobiety mają sobie szukać przyjaciółek, bo nie bardzo rozumiem... nie korzystałam z takich portali, ale chyba palnełaś coś bezmyślnie i kobiety i faceci mają prawo do korzystania... co innego szukać kontaktu... a co innego oszukiwać kogoś, zwodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna.....
to był podszyw... jak już napisałam miałam kiedyś konto to wiem kto tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny powiew
jesteście oficjalnie parą czy to luźna znajomość bo w sumie nie napisałaś tego dokładnie ? jeśli widziałaś po jego zachowaniu że mu zależy traktuje Cię poważnie to ja bym zapytała wprost ...coś w stylu jak tutaj napisano że koleżanka widziała jego profil itd.... jeśli to jednak luźna znajomość to nie masz prawa mieć do niego pretensji że tam się loguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna.....
nie chodzi o fakt, że z portalu kiedyś tam korzystał... ja nie uważam, że to coś złego, że on z portalu korzystał... kiedyś tam... ale myślałam, że mu na mnie zależy... chyba jednak nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale czy on Ci cos obiecywal, cos deklarowal ? Po prostu z nim porozmawiaj, tak robia dorosli ludzie. Nastolatki bawia sie w jakies dziwne podchody. ps. a na moje konto na sympatia.pl nikt nie wchodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona w chooj
smutna..... dzieki dziewczyny....zalozylam sobie konto tam! Ale ciacha tam sa zabiłas mnie tym tekstem.Jestes zwykłą hipokrytką!!! I nie uważam że to coś złego mieć konto na sympatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna.....
no to nie była znowu taka luźna znajomość po prostu chodziło mi o to, że trudno mówić o niewiadomo jakich zobowiązania po krótkiej znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny powiew
wiesz może się okazać że wchodzi tam bo ma zawarte fajne znajomości korespondencyjne co wcale nie musi oznaczać zaraz spotkań i seksu ale fakt faktem musisz wyjaśnić w bardzo delikatny sposób tą sytuację ...tylko nie zaczynaj od pretensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×