Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama bez pomysłu

POKÓJ DZIECIĘCY

Polecane posty

Ja kupiłam i jestem zadowolona z mebli atb - można je obejrzeć w sklepie Pati i Maks. Wahałam się między nimi a Plus Baby bo też są bajeczne, ale jednak stwierdziłam, że te z atb bardziej pasują do mojego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz fajnych dekoracji, miło wygladających, to rozejrzyj się po www.ateliermalegodesignu.pl :) Mają śliczne poduszki i girlandy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sklep online http://lampsandco.pl - mają super lampy i piękne dodatki do pokoju dziecięcego, np. poduchy, kocyki, pościel, ochraniacze do łóżeczka. Same piękne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kameliaa22
Można zastosować chociażby plakaty na ściany popatrz tutaj http://plakatynasciany.pl wzorów jest mnoga ilość na prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem kompletnym beztalenciem w kwestii urządzania wnętrz, więc kiedy zaszłam w ciążę zaczęłam poszukiwania - blogi, pinteresty, fora i te sprawy. masa obrazków zapisanych :) znalazłam piękne mebelki rodzimej marki które zakupiłam i przy okazji gratis zaprojektowano mi pokoik, musiałam tylko przesłać wymiary i zdjęcia pokoju w ówczesnym stanie. bardzo fajnie wszystko rozplanowano. jak ktoś ma problem i nie wie jak co ugryźć to polecam http://studiobarw.com jak się nie chce kupować mebelków to też można liczyć na projekcik. fajna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam sklep http://papillon-shop.pl/ - jest to miejsce wielu fantastycznych inspiracji oraz pięknych proaduktów do dziecięcego pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno moge polecic firme www.krainabarw.com maja swietne tapety wlasnie do pokojow dla dzieci, naprawde warto zainwestowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najkorzystniej, by kolor dziecięcego pokoju nie był zbyt agresywny, a uspokajał. Neutralne barwy ścian i mebli dają większe pole do popisu dla kolorów dodatków i dekoracji. Pokój można urządzić w jakiejś konkretnej estetyce – dżungla, las, kosmos lub połączyć dodatki w różnym stylu w spójną całość. Warto dowiedzieć się co podoba się swoim dzieciakom i próbować dopasować ich oczekiwania do swojego zamysłu. To ważne, by dzieci dobrze się czuły w miejscu, w którym spędzają przecież tak wiele czasu! Należy też pamiętać, że gust dzieci i poczucie ich estetyki kształtuje się od najmłodszych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mapetka_S
Po przeglądaj strony internetowe z aranżacją wnętrz. Cudeńka można znaleźć np. https://www.meblik.pl/kolekcje/meble-dla-niemowlat/ Potem pomierz swoje cztery katy i sprawdź co w ogóle wejdzie. Ja kiedyś małemu mebli pozamawiałam, a potem nawet komody nie skręcaliśmy, bo już było wiadomo, że nie wejdzie do pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnei fajnie wyszly tapety dzieciece od www.krainabarw.com maja bardzo duzy wybor oraz niskie ceny wiec znajdziesz tez cos dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowyau
My bardzo oryginalnie urządziliśmy pokój naszego dziecka, wygląda jak bajkowy świat z Alicji z Krainy Czarów. Nam też się bardzo podoba www.barste.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poduszki z Psim Patrolem wniosą wiele koloru i życia do pokoju naszych dzieci. Są świetnie wykonane oraz naprawdę piękne. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl . Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka firma jak Mebel Partner ( www.mebel-partner.pl ). Warto u nich na stronie poszukać. Mają sporo asortymentu – meble do salonu, sypialni, czy pokoju dziecięcego. Ja tutaj bardzo fajne hokery do swojej knajpy zamawiałem. Dobry kontakt, długo mi na meble nie kazali czekać, cały czas byliśmy w kontakcie telefonicznym z obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aranżując pokój dla dziecka bądź też nastolatka należy również pamietać o pojemnikach bądź też kuferkach do przechowywania różnych zabawek, książek i innych bardzo ważnych dla naszych podopiecznych rzeczy. Prawdę mówiąc mam z tym problem, ponieważ sklepy oferują głównie plastikowe brzydkie nie pasujące do niczego pojemniki. Szukałam również w bazarkach z rękodziełem ładnych unikatowych pojemników lub kuferków, ale tam głównie są drewniane. Nie do końca jestem do nich przekonana, ponieważ takie odkryte drewno kojarzy mi się z drzazgami. Szukam ładnego kuferka z klasą, najlepiej jakby był obity materiałem, dośc duży i aby dopasował się do pięknego wnętrza pokoju nastolatki. Może znacie jakiś sklep, w którym sprzedają takie cudeńka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawą opcją, jako dodatki sa plakaty wszelakie, przynajmniej ja uwielbiam takie rzeczy. Sama kupuję na mojograffi.pl - nie są drogie, a niesamowicie ładne, ogólnie wpisują się w resztę dekoracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre oferty mają w salonie online na www.mebel-partner.pl Całą sypialnię i pokój dziecięcy mamy w domu ich meblami obstawione. Dobra jakość, niskie ceny i projekty, które nie są szablonowe. Jak ktoś myśli o urządzeniu mieszkania – po swojemu, to tutaj znajdzie właśnie takie, oryginalne, dopasowane meble, a nie typową taśmówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w sieci mamy taki duży wybór zabawek dla dzieci, dodatków, możemy je prawie wszędzie kupić. Ja na przykład w bibabu kupowałam kilka rzeczy np poduszki jakieś czy kocyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwkasia
ja mam trochę starsze dzieci i stawiałam na to, żeby pokój stymulował ich rozwój. Mają np taką mapkę: http://eduart.eu/category/7/ i kilka innych pomocy "naukowych". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Wiola
Ja uzupełniłam pokoje dzieci kolorowymi pufkami z pufolandia.pl i uważam że to super opcja również dla rodziców żeby usiąść w pokoju z dziećmi. Jest ogromny wybór wiec do większości wnętrz da się coś dopasować, a pufy są świetne do zabawy i odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boniem
Dla roczniaka, a jakie to ma znaczenie czy to jest roczniak czy pięciolatek, trzeba tak urządzić żeby było ładnie i funkcjonalnie, z naciskiem na funkcjonalnie. Zainwestować w ładny system meblowy i sprawa załatwiona. Dla przykładu system lido, http://solpol-meble.com.pl/meble-dzieciece-mlodziezowe/system-lido.html jak dla mnie dobry dla kilku i kilkunastolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×