Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama bez pomysłu

POKÓJ DZIECIĘCY

Polecane posty

monisies sliczne te sloniki :D duomama idzie na tym zarobic? jest klientow? zastanawiam sie nad taka dzialanoscia bo kocham malowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszsza, szczerze powiedziawszy to nie wiem....bo wymyśliliśmy to z mężem i znajomymi artystami dopiero co. To znaczy malowaliśmy pokoje u różnych ludzi, przeważnie znajomych ale za darmo, nasi artyści robili scenografię do różnych filmów ale na pomysł wpadliśmy dopiero co. Więc zrobiliśmy reklamkę, rozwiesiliśmy ją na nowych osiedlach, zamieściłam ogłoszenia w necie i czekamy :-D Oczywiście traktujemy to jako dodatkową kasę, nie żyjemy z tego absolutnie. Każdy z nas pracuje (ja akurat jestem na macierzyńskim). Tak to właśnie wygląda:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisies
Duo Mama czekam na twoja opinie o moim malowaniu. Masz doświadczenie więc zależy moi na twojej opinii. Tylko szczerze:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisies
Dzięki mysza za opinie. Cieszę się że ci się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisies, przeceniasz mnie :-D Ale skoro pytasz o to czy mi się podoba, to ci odpowiem: Baaardzo ładne rysunki, podoba mi się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisies
Dzięki DuoMama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisies
Cześć Duo Mama.Mam pytanie, jeśli będziesz chciała odpowiedzieć:gdzie w internecie umieściłaś swoje ogłoszenie? Jak bym chciała na allegro albo w Anonsach to muszę za to płacić?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka10000000
witam mam do sprzedania mebelki firmy meblik w stanie idealnym z kolekcji podróżnik(szafe, łóżeczko, komodę z przewijakiem,regał, skrzynie, półeczki wiszące, lamy pasujące do całości). więcej informacji na e-maila :czarnulka100@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliśmy duży problem z urządzeniem pokoju dziecka, bo każdy chciał inaczej, ale oczywiście stanęło na tym co chciało dziecko, bo to przecież ono będzie w tym pokoju spędzało najwięcej czasu. Warto pomyśleć o fajnych mebelkach i dodatkach, bo to nadaje najwięcej charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne mebelki mają na esmebel.com. Bardzo ładnie wyglądają i są mocne. A dodatkowo można sobie wybrać odpowiedni lakier i nadać mebelkom taki kolor jaki tylko chcemy więc łatwo jest dopasować meble do pokoju. Widziałam tam śliczne łóżeczko dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam, że meble Vox są naprawdę porządne. zresztą oni dość innowacyjnie podchodzą do produkcji mebli szczególnie dla najmłodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz ich meble? mnie bardzo zainteresowała seria pook pook, moze znajdę jakieś opinie z pierwszej ręki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak... nie mam ale baardzo bym je chciała mieć. Ta szafa z tablicą, to łóżeczko-sofa.. dla mnie super rozwiązanie. Nie wiem czy widzieliście, ale był w DDtvn reportaż o tej serii mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo... już w kolejnym programie o nich mówią, chyba na wszystkich te meble robia wrazenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie czy tak naprawdę rodzice zastanawiają się nad tym, w jaki sposób stymulujemy zmysły naszych pociech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fistaszek ten
Do pokoju dziecięcego na pewno przyda się bardzo dobre oświetlenie takie jak na www.halogenowe.pl Jest w czym wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oświetlenie można i ważne, napewno nie może być zbyt ostre ale dziecko napewno nie stymuluje sobie wzroku patrząc na światło a na otaczające go kolory... jak np. na meblach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramika
inspiracje.leroymerlin.pl - tak masz tysiące pokoi - nie tylko dziecięcych. Naprawdę polecam. Ja żałuję, że nie znałam tej strony przed urządzaniem swojego domku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam pokaże, to pokój dla moich dwóch urwisów:) sypialnie maja oddzielną na jednej ścianie jest regał z zabawkami, na przeciwnej stolik krzesełka i półki, a na dużej ścianie pomalowanej na zielono-niebiesko zwierzątka z seri farma, dzieciaki uwielbiaja swój pokój:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/40702cf1f9088ef1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ea0709b59e290aac.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/00e2caec0a56e5ca.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, razem z mężem już od dłuższego czasu szukamy mebelków dla naszego 6 letniego synka. Myśleliśmy o mebelkach nowoczesnych, raczej z jakimś elementem kolorowym, oczywiście z biurkiem, tak żeby posłużyły dłuższy czas. Byliśmy w wielu sklepach, jednak nie udało nam się znaleźć niczego interesującego i w korzystnej cenie. Teraz szukamy w internecie. Możecie coś polecić??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałam, szukałam i znalazłam mebelki:) Stoją już u mojego dziecka w pokoiku:) Znalazłam mało znaną stronę juniorstyl.pl, bo nic o niej nie było na google...zadzwoniłam i Pani przekonała mnie na zakup mebelków. Meble dostarczono po 2 dniach, zmontowane, zapłaciłam przy odbiorze, więc niczym nie ryzykowałam bo jakby mi się nie spodobały to bym je zwróciła. Meble okazały się fajne, dobrze wykonane, od razu spodobały się mojemu dziecku. Nie są jeszcze strasznie drogie, więc jest zadowolona:) Zobaczymy co będzie się z nimi działo dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w dziecięcych pokojach bardzo podobają się białe mebelki - wyglądają lekko i delikatnie. Za to uwielbiam wręcz tapety we wzory. Moim zdaniem wyglądają ślicznie w dziecięcych pokojach, bo są kolorowe i ozdobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie - białe mebelki to super rozwiązanie w dziecięcym pokoju. Jeżeli dla chłopca - można dodać granatowe elementy i zrobić marynarską stylizację, U dziewczynki ślicznie będą wyglądać z różowymi i zielonymi akcentami. Mnie się bardzo podobają te mebelki: http://www.esmebel.com/rodziny,adel,13,Szafa_sosnowa_biala_ADEL,1307.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×