Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lollek

Dlaczego Kobiety patrzą tylko na pieniądze??

Polecane posty

Gość lollek
sliczna...nie goń jacka bo mądrze pisze hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczna
shd..... ale zes sobie nick wymyslil no i wkoncu sensownie mowisz ja tez nie mowie,ze takich wygodnych kobiet nie ma .podzial jakis musi bycbo jedna osoba wszystkiego nie ogarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollek
jestem jeszcze przed ślubem na szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek.placek
spoko, bo byłem jeszcze prysznic wziąć ;) czesć wszystkim dobranoc, lolek, nie daj się, znajdź robotę i troszkę zwolnij z wielką miłością i się jej przyglądnij bardziej, choć to trudne ale nie można się dawać gnębić, to nie fer jak babeczka wjeżdza w czułe punkty a facet jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczna
lollek ja go nie gfonie,mowie tylko,ze ja troche bym sie nie cierpliwila a jesli chodzi o te sprawy to..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty lepiej nie przesiaduj na forum, bo tu siedzisz i marudzisz, a od rana znowu będziesz wszystko brał na klatę; tylko się zbierz w sobie, wygarnij co myślisz i zażądaj dla siebie szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollek
No praktycznie nie powinienem się niczym martwić, ale jednak spędziłem z tą Kobietą jakiś kawałek swojego życia i Kocham ją...szkoda tylko, że ona raczej myśli inaczej i myślała jakiś czas temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shwhd
Nie chce mi sie wymyslac nicku ktorego i tak pozniej nie bede uzywal :P No wlasnie caly czas o tym pisze. Jesli maja byc juz te tradycyjne role to nich kobiety tez zajmuja sie tym czym zajmowaly sie ich babki :) Wtedy bede nawet za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczna
jacek placek to milej nocki bez urazy paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollek
jacek.placek...dzięki za podporę, bo tego mi brakowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffggghhjjkloowww
lolek nie trafie na taka,za stary jestem zeby dac sie zmanipulowac..a to wlasnie probuje z Toba twoja zrobic.Skoro czujesz ze jej tylko o kase chodzi to pogon ja w 4 wiatry...na uj sie meczyc?niech sobie sponsora znajdzie,nie badz za przeproszeniem frajer(bez obrazy oczywiscie).Jak bedziesz szukal kobiety na staly zwiazek to nigdy na poczatku nie przyznawaj sie co robisz,ile zarabiasz,co posiadasz...zobaczysz czym ona faktycznie jest zainteresowana.Ja nowo poznanym paniom zawsze mowie ze jestem przedstawiciele handlowym w malej rodzinnej firmie...ze zarobki slabe ale da sie wyzyc bez szalenstw-widze reakcje.Jesli nadal jest szczerze zainteresowana,dopiero po kilku spotkaniach kiedy sytuacja zaczyna sie klarowac przyznaje sie ze jestem wlascicielem tej malej dzialalnosci.Mam 37 lat i do tej pory nie zostalem wykorzystany,w tej chwili mam kobiete ktora niczego poza czuloscia i zrozumieniem odemnie nie oczekuje,nawet niezbyt chetnie przyjmuje prezenty(a bidula sama niezbyt duzo zarabia),widze ze i czuje ze czasami jest skrepowana...Jestesmy razem 3 lata,co miesiac daje pieniadze na czynsz(mieszkamy razem) i ja za kazdym razem jej to oddaje..Moze poprostu mam takie szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj jak bedziesz po slubie 20 lat i kobieta ci powie ze jestes w sumie nieudacznikiem,bo masz mniej niz sasiad.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczna
szacunek przedewsztstkim,bo ta laska wykonczy cie psychicznie ze odechce ci sie wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollek
fffggghhh...dzięki za jakby nie patrzeć dobrą radę... A.Babinicz...no tego własnie najbardziej się obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollek
sliczna...już się odechciewa jeśli mam być szczery. Prawdę mówiąc nawet na chwilę obecną to nie wiem czy chciałbym znaleźć pracę chociażby na przekór jej. Wolałbym być teraz sam i sam na siebie robić niż ciągle tylko wysłuchiwać taka jest prawda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczna
fffggg.......... dbaj o nia i szanuj,jestes szczesciarzem sama jestem podobnym typem kobity,ja to wrecz sie krepuje jak facet chce mi cos kupic no ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shwhd
Wziales sobie jakas pierdolona materialistke kopnij ja w dupe poki czas. Ona z milosci na pewno nie jest za Toba. Predzej czy pozniej to wszystko sie rozleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollek
Dzięki wszystkim za opinie. Ja już pomału lecę, bo od rana kolejny dzień walki...Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollek
shwhd...teraz właśnie widzę, że ode mnie bardziej liczą się dla niej pieniądze, tylko szkoda, że dużo wcześniej nie dała tego po sobie poznać, no ale nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli...Życzę wszystkim tylko tych dobrych wyborów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shwhd
Dobrze chlpie ze teraz sie o tym dowiedziales. pomysl co by bylo gdybyscie mieli dzieci, ty bys tyral cale zycie na nia poswiecal sie bez reszty, a ona zero wdziecznosci. pozniej by to wszystko pierdolnelo i mialbys poczucie ze straciles zycie na jakas idiotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczna
lollek fajny chlopak chyba z ciebie,wiem,ze ja kochasz i ci ciezko ale moze sproboj powiedziec,zebyscie sie przez jakis czas nie widywali,bo musisgo odpoczac od tego wszyskiego .ona moze tez nad tym sie zastanowi a ona gdzis pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczna
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczna
powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffggghhjjkloowww
Śliczna dbam,dbam..wszystko bym oddal zeby tylko miedzy nami nadal bylo tak jak jest do tej pory.Nauczyla mnie jednego ze czasami lepiej poswiecic czas i zrobic cos samemu,niz biegac po sklepach i kupic cos gotowego:)Ona nie jest jakas artystka,zwykła dziewczyna ktora potrafi uzyc wyobrazni-ale to co mi dala na ostanie urodziny,przebija najdrozsze prezenty.Zrobila z masy papierowej odlew swojego ciala,nie calego-brzuszek i prawa piers z kawalkiem szyji,pomalowala na moj ulubiony kolor i calosc "opisala" wierszykami o milosci.Poprostu piekne-wisi u nas w sypialni nad łozkiem.Kocham ja własnie za to ze potrafi dac tyle szczescia,tak przyziemnymi sposobami.Mam nadziej ze to sie nie zmieni. Drogi autorze zycze ci abys stawial poprzeczki swoich wymagan wysoko i nigdy ich nie naginal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shwhd
fffggghhjjkloowww dlaczego tak malo jest takch kobiet. Zazdroszcze Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartinDeutschland
powiem jedno kobiety są głupie i chcą tylko mężczyzn wykorzystywać. One myślą że meżczyzna do roboty a oni balować, zabawy, narobić jeszcze dzieci by tylko alimenty dostawać na zabawę i tak dalej. Jestem zadowolony, że mam status wolny czyli single i nie potrzebuję kobiet. Gdybym miał np. drogi samochód, to nigdy bym nie zabierał kobiet. To powiedziałbym odczepcie się ode mnie, bo wy tylko na samochód byście wy kobiety lecieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa tralala
Witam. Szukasz roboty przez internet bez wychodzenia z domu? Poczytaj, przetestuj. Może Cię to zainteresuje. To nic nie kosztuje. http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=vasquez http://imperiumreklamy.com/pages/index.php?refid=cichy7112 http://zlotoweczka.com/pages/index.php?refid=cichy7112 http://forsapl.info/pages/index.php?refid=cichy7112 I liczymy kaskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×