Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bambiiiiiiiiiiiiiiiiii

impreza firmowa

Polecane posty

Gość gość
Pracuję w dużej firmie, gdzie często są imprezy firmowe, 4-5 razy w roku, ale największą frajdę sprawiają nam jednak zespołowe wyjazdy motywacyjne. Nie ma nic lepszego niż dostać od szefa w nagrodę za wypracowany target sponsorowany wyjazd na kilka dni. Od dłuższego czasu takie wyjazdy organizuje nam 4MAT, po tym jak byliśmy na wiosnę świetnym rajdzie samochodowym. Genialnie to zorganizowali, wszyscy dobrze się bawiliśmy bez wyjątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych lepszych biur podróży to myślę, że we Wrocławiu http://imprezy.biz.pl/ Prom. Moja mama jest w kółku różańcowym i co jakiś czas śmigają, dzięki nim na pielgrzymki, do hoteli SPA i innych podobnych miejsc, w zależności od potrzeby. Mocne skupienie na zleceniodawcy i faktycznie mają prawdziwe zdjęcia z imprez. Można z ludźmi pogadać. Sama uczestniczyłam w jednej imprezie integracyjnej i przyznam, że jeszcze tak dobrze się nie bawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurecja
My mamy zawsze jakieś mega szalone imprezy tak więc bawimy się świetnie :D tegoroczna impreza odbyła się w klubie A1 w Wieńcu i chyba przebiła wszystkie poprzednie. Klub super i klubowicze, których poznaliśmy również. Muzyka, która każdemu przypadnie do gustu i ogólnie lokal bardzo fajny. Byle kolejna firmówka tez tam była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasrałem po pijaku do złotego kibla, a potem się okazało, że to była duuża trąba ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki8999

Z takich fajniejszych ciekawszych restauracji w okolicy to ja będę podpowiadał Ludwinkę. Oświadczałem się tutaj swojej aktualnej żonie, także miejsce dla mnie szczególne....szczególnie że też u nich na tej dużej sali bankietowej robiliśmy wesele. Jest smacznie, jest z klimatem, na sali bardzo dużo miejsca żeby faktycznie się pobawić, potańczyć, a nie jak w klitce 3na3 metry...co jest normą w wielu innych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienek

Do zorganizowania konferencji bardzo nam się ładnie sprawdziła Ludwinka – ludwinka.pl. To jest niedaleko Pleszewa (dobry dojazd od strony Kalisza czy Ostrowa Wlkp.). Na miejscu jest restauracja, jest hotel, jest też fajna efektowna drewniana chata żeby zrobić grilla, warunki do zorganizowania takiego eventu mają świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay

W każdej firmie raz na jakiś czas taką imprezę trzeba zrobić. Na https://kolacjafirmowa.pl/ wyszukać miejsce, zaplanować dodatkowe atrakcje, dogadać się z pracownikami i księgową. Nie samą pracą żyje człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Fajnym rozwiązaniem są różnego rodzaju imprezy organizowane w plenerze są zawsze udane. Jeżeli też się na taką imprezę zdecydujecie to zajrzyjcie na stronę www.konke.pl Od nich zakupicie namioty imprezowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deneka

Jakbyście chcieli zorganizować event z pompą to postawcie na znane nazwiska. Gwiazdy do prowadzenia imprezy zorganizuje wam Personal Reactor, personalreactor.pl/ U nas super się to wielokrotnie sprawdziło 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika

Ja osobiście uważam że najlepsza impreza w plenerze. U nas taka była. Najpierw zabawy na świeżym powietrzu, potem spotkanie przy stole i rozmowy. Zamówiliśmy catering, tu mogę polecić catering Figaro z Ząbek. Naprawdę dali radę z większą ilością ludzi. Było smacznie. A potem paintball i nocowanie w domkach letniskowych. Takie imprezy są najlepsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia

Ja tez tak uważam, że najlepsze imprezy są w plenerze a jeszcze lepiej w jakimś klimatycznym miejscu.  Polecam na takie imprezy firmowe i spotkania biznesowe łódź. Polecam zapoznać się z ofertą Klubu jeździeckiego Salio we wsi Besiekierz Rudny położona w województwie łódzkim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agattaa

Moim zdaniem taka imprezę firmową można teraz zorganizować na wiele fajnych sposobów bo mamy wiele możliwości.  We wrześniu w Warszawie rusza CulinaryOn . Świetne studio kulinarne  w którym można zorganizować taka imprezę. Wspólne gotowanie, które zbliża a później kolacja i długa zabawa  w tematyce jakiej nam odpowiada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

Imprezę firmową szef zorganizował na sportowo. Dzięki Amer Event mieliśmy okazję spędzić aktywnie czas razem. Na początku było strzelanie z łuku później graliśmy w paintball. Był też catering gdyby ktoś zgłodniał. Nikt się nie nudził a to najważniejsze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Jeżeli ktoś z was szuka fajnego miejsca na spotkania biznesowe łódź  to polecam ośrodek Salio Equisport Resort pod Łodzią.  W tym ośrodku będziemy mogli skorzystać z jazdy konnej, smacznej kuchni z własnym browarem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Imprezy firmowe zazwyczaj organizuję w biurze mamy sporo miejsca więc nie ma potrzeby wynajmowania sali. Wystarczy zamówić nasz ulubiony catering blue z Mokobód. Jedzonko mają pyszne i nigdy się na nich nie zawiodłam a z ich usług korzystałam już nie raz.:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkok

Sprzęty kuchenne, meble czy zastawę stołową wypożyczycie z www.gastro4rent.pl/ Mają dobry wybór i korzystne ceny, dobrze się z nimi współpracuje. My juz kilka imprez razem z nimi organizowaliśmy, więc mamy z ta firmą spore doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

U mnie jest zawsze elegancko w Best Western Premier więc nawet nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

Bardzo lubię imprezy w mojej firmie, zwłaszcza że robimy je w restauracji Instalacje Art Bistro w Warszawie. Miejsce fajne, ale nie o tym chciałem napisać. Imprezy w restauracjach są bardziej wykwintne, więc wypada bardziej się pilnować. Sam się tego trzymam, nie chce, aby szef widział mnie pijanego. Jednak mojemu koledze z pracy się nie udało i w dość ciężkim stanie pokłócił się z szefem o klub sportowy. Na szczęście go nie wyrzucili, ale do dzisiaj jest mu głupio jak przypominamy mu, że śpiewał przyśpiewki na krześle. Z restauracji nas nie wyrzucono, Panie były bardzo miłe i wyrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Bardzo fajną imprezę firmową zorganizowaliśmy w tym miejscu https://www.facebook.com/pages/category/Restaurant/Zajazd-Czarna-Per%C5%82a-2246917138685046/. Pani Andżelika zadbała o wszystko. Było mnóstwo fajnych atrakcji świetne jedzenie i super obsługa. Sama sala bardzo fajna i przestronna. Bawiliśmy się jak nigdy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

A co powiecie na imprezę firmową w parku tematycznym ?. Ja na takiej imprezie byłam w parku " Świat Labiryntów w woj Pomorskim  w miejscowości Bliziny.  Świat Labiryntów to wspaniała zabawa dla dzieci i dorosłych i to miejsce jest dla ludzi, którzy  cenią sobie rekreację na świeżym powietrzu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mój szef zorganizował imprezę w tym miejscu http://domykonesera.pl/. Było super.  Ośrodek pierwsza klasa z klimatycznymi domkami. Pełen profesjonalizm Obsługa zadbała o wszystko. Mieliśmy super zabawę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja firma kilka razy do roku organizuje imprezy firmowe i zawsze jest ich jakiś temat przewodni. Ostatnia była naprawdę wyjątkowa, a atrakcje to już w ogóle przeszły nasze najmniejsze oczekiwania. Oczywiście największe wrażenie zrobił na nas pokaz iluzjonisty Szymona Krzysztoszka, którego większość kojarzyła z programów telewizyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomagają w opracowaniu scenariusza, studia, dodatkowych pomocy przy organizacji wydarzenia online online.agencjapower.pl/o-nas i według mnie to najbardziej opłacalna forma przyciągania klientów w tym momencie. Znacznie łatwiej utrzymać uwagę widza. Nikt nikogo nie zmusza do siedzenia. Stacjonarnie oczywiście też się da z cateringiem i pełnym zapleczem. Zależy, czego potrzebujesz, ale raczej potrafią się sprawnie dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imprezę firmową bardzo fajnie przygotowali w Pałacu Kobylin pod Warszawą. Świetna miejscówka, elegancki pałac, komfortowe pooje dla gości.  Dobre jedzonko, dobra obsługa. Po prostu super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×