Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aaniaa

Cena rowna sie jakosc??? Prosze o rade doswiadczone mamy!

Polecane posty

We wrzesniu spodziewam sie dziecka, wlasnie kompletujemy wyprawke i znajomy zaproponowal nam sprzedaz wozka, ktory byl uzywany niecale 3 m-ce(wiec prawie jak nowy). Normalnie wozek ten kosztuje 600 funtow i tu pojawia sie pytanie- czy kupno tak drogiego wozka to inwestycja czy zwykly snobizm? Znajomy,a wlasciwie przyjaciel rodziny, nie podal nam jeszcze ceny i zanim uslysze jego propozycje chcialam sie poradzic, warto kupowac takie wozki ? Podaje link, moze ktoras z Was miala ten wozek http://cgi.ebay.co.uk/BUGABOO-FROG-COMPLETE-SET-WITH-EVERYTHING-INC-RRP-900_W0QQitemZ130309309799QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL?hash=item1e570a4567&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1688|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318|301%3A0|293%3A1|294%3A50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze wozek ten jest nie tylko drogi ze wzgledu na marke. Na pewno idzie za tym tez jakosc- byc moze jest lzejszy, bardziej wytrzymaly, latwiejszy do mycia itp. od tanich wozkow. I wyglada bardzo ladnie. Jesli masz tyle pieniedzy i stac cie, to kup! Po co masz sie tarabanic po ulicach z ciezkim czolgowym Tako lub innymi rewelacjami? Kup sobie fajn,y zwrotny wozek i ciesz sie z macierzynstwa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi rowniez sie wydaje ze
warto kupic taki wozek. Sama zaluje ze wlasnie takiego nie wybralam. Fakt sa drozsze ale bardzo praktyczne. Rowniez uwazam ze jesli Cie stac to kup. Sama mialam uzywany wozek i nie byl wcale gorszy od nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beboczekkk
okropny...serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja przy pierwszym dziecku kupilam uzywany wozek Inglesina. Zasugerowalam sie firma,ale nie wzielam pod uwage,ze babka uzywala go przez jakies 3 lata. Po pol roku musialam kupowac nowy wozek, tamten sie do niczego nie nadawal... W przypadku tego wozka jestem pewna,ze nie byl uzywany dluzej niz te 3 m-ce no i , co najwazniejsze, baaardzo mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do beboczekk-ma prawo Ci sie nie podobac, mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manaa30
ja może jeszcze przed kupnem proponuje sprawdzić jeszcze i porównać parametry z innymi wózkami. mnie troszkę przerażają te dużo mniejsze drugie koła, jak to będzie wyglądało i się sprawdząło na podjazdach. ja za miesiąc rodzę i mam już kupiony wózek za 1000zeta i tak naprawde najpewniej się przekonam jak go już będe użytkować, ale wiem (często zajmuje się od urodzenia mym 2letnim chrześniakiem), że 3kołowe średnio się na naszych drogach sprawdzają, że lepsze są duże kółka, że fajnie jak można ustawić spacerówke zgodnie lub nie z kierunkiem jazdy (dodatkowa osłóna przed słońcem) i jeszcze wiele innych rzeczy. no i kolejne pytanie to czemu tylko 3 miesiące go użytkował? a może się po prostu ten wózek nie sprawdził i dlatego chce go sprzedać?? ja tam uważam, że cena nie zawsze równa jest jakości. najważniejsza funkcjonalność i wygoda dziecka i o ile ten wózek to zaspakaja to wart jest zakupu:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozek byl uzywany przez 3 m-ce,bo para sie rozstala.Mala urodzila sie w maju, a on w lipcu wyprowadzil sie z domu i zabral ten wozek ze soba, majac nadzieje,ze bedzie sie widywal z dzieckiem i wozek bedzie mu potrzebny. Mieszkamy razem, tzn. on wynajmuje od nas pokoj i pamietam ten wozek kiedy sie wprowadzal rok temu, caly czas lezal zapakowany w pudle. W tej chwili stoi u mnie w sypialni, moge go testowac ile chce, rzecz w tym,ze co ja moge za testy przeprowadzac w domu, z pustym wozkiem? Tak jak ktos juz napisal, najlepiej sprawdzi sie \'w praniu\'- na chodniku, przy wejsciu do autobusu itd. No coz, musze pomyslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozek jest swietny w miescie, ma tez swoje wady(maly kosz na zakupy), ale moge skrecic w miejscu w alejce sklepoej, prowadze go jedna reka. Warto-taka moja opinia. Tez kupilam uzywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aani
bierz go, bo one są najlepsze ze wszystkich wózków dostępnych na rynku. a byłoby jeszcze lepiej gdybyś znalazła używanego cameleona, bo to nowszy i troszkę ulepszony model od froga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×