Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pragnienie milosci

Który z nich naprawdę mnie kocha? Czy możliwe, że obaj?

Polecane posty

Gość Pragnienie milosci

Z jednym związek kilka lat, na początku przywiązanie, nieśmiałość, potem rodząca się namiętność, później problemy, ostudzenie namiętności, ale nadal wielki szacunek, przywiązanie, zrozumienie, przy rozstaniu (ja kończę związek) mówi: \"nigdy mnie nie stracisz, chcę żebyś była szczęśliwa\" Z drugim związek rok, namiętność, szaleństwo, przywiązanie, wielka bliskość, bardzo częsty kontakt, na przemian raj i piekło, zrozumienie, przywiązanie, cierpienie, przy rozstaniu (ja kończę związek, mimo że oboje tego nie chcemy) mówi: \"od razu, gdy Cię poznałem powinienem odejść, już nigdy nie będziemy szczęśliwi, za cenę tej miłości będziemy płacić latami\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysli
obydwaj:-( ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokolola
Czas okaze,moze okazać się,ze zaden naprawde cie kochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokolola
:-) jak nie jestes z zadym z nich to moge sie załozyc,ze ułoza sobie zycie po swojemu i mimio,ze beda pamietac o Tobie to kochac Cie nie beda.Zyjez jakimis mzonkami.To,ze Ty zrywałas,nie oznacza,ze faceci az tak Ciebie kochali.Zyj zyciem teraźniejszym anie przeszłoscią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnienie milosci
Na zadnym z nich nigdy się nie zawiodłam... Wydaje mi się, że kochają mnie obydwaj... a co gorsza, ja też kocham dwóch, czy to możliwe? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokolola
Pragnienie milosci--Tobie sie wydaje ,ze oni Cie kochaja.Nie masz stuprocentowej pewnosci.Oni mogli Cie kochac a to słowo rozni sie od słowa kochają.A Ty,nie znalazłas jeszcze faceta ktory adorowałby Cie w ten sposob co tamci dlatego o nich ciagle muyslisz i wydaje Ci sie,ze ich obtydwu kochasz.NIech tylko na horyzoncie pojawi sie nowy facet ktory wpadnie Ci w oko to odkochasz sie szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnienie milosci
Pierwszy jest miłośnikiem OZP, a drugi uwielbia stawiać parujące kloce na moją klatę... Ciezki wybor, pomozcie prosze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spostrzeżenieiei
z tego co opisujesz, w żadnym z tych związków nie można mówić o miłości, choć aż paruje od używania , namiętności i uwikłań na tej bazie, Pewnie że w pewnym wieku są próby zawierania seksualnych związków, takie typu pojawiła się okazja zabawy w zauroczenie to się bawimy a to uzależnia (gonimy szukamy i próbujemy ...i mamy nadziejęże to już to...a tu za zakrętem następna okazja....może ta będzie lepsza?..............to gonienie za miłością....poszukiwanie miłości ...........ale jeszcze to nie jest miłość) Żaden z nich cie prawdziwie nie kocha, ale ty ich też nie kochasz imo sentymentów jakie w tobie wzbudzają ci faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnienie milosci
Dobrze się bawisz? :P Nie jestem typem osoby, który obraża się za takie teksty :] pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnienie milosci
Spostrzeżenieie dlaczego uważasz że mnie nie kochają? To wszystko jest bardzo trudne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnienie milosci
no paruje paruje tylko nie namietnosc, ale stolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
Stolec to Ci chyba w ustach paruje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnienie milosci
Ludzie napiszcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue iris
Bezsensowne pytanie. Skad mamy widziec, ktory z nich cie kochal czy kocha, o ile w ogole jakas milosc miala miejsce. Opisujesz zwiazki bardzo powierzchownie, nie da sie po tym stwierdzic jakie emocje w nich wzbudzalas. Po drugie, bierz poprawke na to co faceci mowia, gdy rzuca ich dziewczyna - w takich sytuacjach czlowiek zazwyczaj walczy o utrzymanie zwiazku (jakikolwiek by nie byl) i mowi rzeczy, ktore niekoniecznie sa prawdziwe. A w ogole co to niby znaczy, ze za jakas milosc bedziecie placic calez zycie i nigdzie nie bedziecie szczesliwi? Bzdura rodem z taniego romansidla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnienie milosci
masz racje :D ten temat jest beznadziejny... trudno, umrze smiercia naturalna pozdro :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×