Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wandela

rozmawiam z nim przez internet od 3 lat

Polecane posty

Gość Echsrechhh
Echhhhhechhhh----------Otóż to , dlatego już tu nawet nikogo nie szukam,Polacy zresztą nie nadają się do stałych związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandela ale ty durna
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandeIa2
tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadiskorpion
Spod jakiego znaku jest ten facet ? Moze to wodnik najgorszy w calym zodiaku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhehhhhh
Wczoraj znowu do mnie napisał (wcześniej nie odpisałam, teraz też nie). W sumie nie wiem co napisać :O Miałam skończyć tę znajomość, to konczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandela ma z 40 lat
Co za pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnik to szkodnik
Wadiskorpion , wodnik to szkodnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsens...
śledze ten wątek od pewnego czsu i postanowilam sie wkońcu odezwać. wiec tak pisze z nim co prawda tylko albo aż od prawie 7 miesiecy ( nigdy sie nie widizeliśmy, poznałam go na czacie ) i nie żałuje ze go poznalam ale załuje ze aż tak bardzo w to sie zaangażowałam wiec chyba zakończe tę znajomość.. ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z Kafe 1977
Wy Kobiety nie potraficie pisać bez zaangażowania, jak widać po wyższym wpisie. ---- Albo to się zauroczy, następna zakocha, a potem wymyśla problemy których nie ma. Wszystko same psujecie. Koleś nie chciał się spotkać, to ta wałkuje temat przez cały rok. ---- Rok mija a wandela nadal niczyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wandela - pozdrowienia :) facet z kafe 1977 - no rzeczywiście, to już rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandela srela robi sobie
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfhfghgd
Baby sa jednak glupie :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandeIa
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadi
wandela, a co ty taka smutna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadi
Masz chwilowe pogorszenie samopoczucia, czy prawdziwa depresje, bo to duza roznica? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadi
cuda sie tu dzieja? jeszcze 2 dni temu byl wandela tu twoj ostatni wpis, ze masz depresje dlatego jestes smutna, a dzis juz go nie ma, hmmmm...ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skadi__
Kto teraz nie ma depresji w tym pojebanym kraju , kazdy co chwila ma . A kobita ma juz swoje lata wiec tym bardziej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadi
nie chodzi o to, czy ktos ma depresje czy nie, a jedynie o fakt, ze nagle zniknal wpis wandeli (jesli to nie byl znowu jakis podszyw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko co u ciebie
^I^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandeIa
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandeIa
mam przewalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatojatoja
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemyslaw z przemysla
and down.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimozeanka
tez mam kolegę z sieci, z ktorym rozmawiam od jakis 6 lat... nawet nie wiem dokładnie ile. to jest jakis rodzaj przyjazni, przynajmniej z mojej strony, czasem nie rozmawiamy po kilka miesiecy, czasem codziennie, nigdy sie nie widzielismy, jedynie kilka zdjęć, on nawet nie wie jak mam na imie, a mieszkamy w tym samym miescie. to nie jest żadne uczucie, czasami jak to kobieta z meżczyzna wejdziemy na jakis temat erotycznie pachnący, on jest duzo starszym zonaty, ma bardzo szczesliwe zycie rodzinne, a mi ciagle cos doradza w klopotach sercowych i rozmawia na kazdy temat. rózne są relacje międzyludzkie, cieszę sie ze mam takiego przyjaciela i że jest internet, gdzie mozna czasem z kimś pól nocy przegadać bez zobowiązań z czystej sympatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjbjb
Napiszę w skrócie.Pisałam wcześniej ale gdzieś zgubiłam ten topik. Chodzi o to,że pisałam z pewnym chłopakiem. Troche mi sie narzucał,nie chciałam z nim pisać więc pewnego dnia zostawiłam mu wiadomość że nie spotkam się z nim itd., zakończyłam ta znajomosc, czekalam tylko na odp. Patrze po kilku godzinach on mi wysyła zdjęcie na wózku!!! Nie wiedziałam jak zareagować,pytałam wiec jak sobie radzi itd, chyba chcial mnie wziac na litość, postanowilam byc twarda, pisalam z nim a on jeszcze bardziej mnie ''przesladowal'' ,pisal ze zawsze jest chetny do spotkania gdybym chciala itd... napisalam ze mozemy czasem na gg pogadac i nic wiecej...a on co chwile pisze, non stop. Zauwazylam ze gdy wchodze na gg to zawsze opisy ma ze chce sie zabic itd. a to mu przeczy bo niby taki pozytywny jest itd. raz spytałam o co chodzi to on ze o nic, i taka gadka szmatka. Zero doswiadczenia z kobietami ale to juz pomijam.Nie chce go zranic kurcze ale tak sie chyba nie da,musze byc twarda ale... nie umiem chyba. Tzn staram sie, a on chyba mna manipuluje.Bo jak to nazwac? Co mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny! i Ty wandela!
bywacie tu jeszcze??? co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandeIa
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fekforglok
Super temat....owszem fajnie z kims sobie poklikać, gorzej jednak gdy robią się dziwne te relacje..jedna ze stron jest zajęta.A potem jeszcze milczenie jednej ze stron po długim, intensywnym pisaniu. Owszem, było pięknie, ale teraz jest tragicznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×