Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wandela

rozmawiam z nim przez internet od 3 lat

Polecane posty

Gość lampa alladyna **
p.s. xxella, mam wrazenie, ze Wy nie spotkaliscie sie nigdy z powodu chłopaka, tak jak i u autorki topiku, a u mnie do spotkania nie doszło przeze mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxella
nie, to ja nie chcialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lampa alladyna - gdybys przeczytała cały ten topik, to myślę, że pozbyłabyś się obaw. Takich historii jest tutaj cała masa. I chyba wątpliwe, żeby ktoś znajomy skojarzył. Gdy się tak wczytać, to wiele jest podobnych do siebie. A nie wątpię, że wiele osób czytających topik ale nie piszących tutaj zna albo przeżyło coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampa alladyna **
wysłałam najpierw xelli tutaj pewnie przesle wieczorem a, xello, nie pisz tutaj o tej historyjce, bo nie wiem czy to pisac w ogole to na razie dziewczyny na pewnoe wpadne wiczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, gdzie ta historia? chyba się nie doczekamy. U mnie wszystko w porządku. mój związek trwa i jest tak jak trzeba. oczywiście są problemy finansowo - lokalowo - bytowo - rodzinno - pracowe :) ale damy radę. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaglądam a tu ciągle cisza
żyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadi
Nietuzinkowa ty sie z choinki urwalas? przeciez Swiat w tym roku jeszcze nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frf.
lampa alladyna ** --> napisz co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch 101
Wandela, to Ty żyjesz? :) co u Ciebie?? tylko napisz prawdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o prawde będzie chyba bardzo
trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandela napisz
co u ciebie słychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowych i Wesołych Świąt
życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandela co u ciebie słychac
jak mołośc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandela co u ciebie słychac
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słychać u mnie to, że moja "wielka miłość" się skończyła :) a jeśli chodzi o moją internetową znajomość, która była głównym tematem mojego topiku, to nie zapomniałam o niej. czasem coś mi się przypomina. Ma go jeszcze na liście gg, ale, jak odkryłam przypadkiem na tej tam stronie GG, on na liście mnie nie ma. Ja mam go jednak, tak jak ma się obrazek na ścianie, że jest, bo bez niego puste miejsce się zrobi. kiedyś tam rok temu napisałam coś do niego, ale ale nie zareagował. więc... co tam. Dziwne to wszystko, żeby przez 3 lata ponad gadać codziennie intensywnie, a potem nic. dziwne, naprawdę. Obecnie zajmuję się pracą intensywnie, dbam o swoją zajebistą osobowość i samoocenę :) :) umawiam się na randki czasem, spotykam się. I owszem. I na spokojnie szukam kogoś. Może właśnie spokój mnie uratuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandela pozdrawiam
przykre,że miłośc się skończyła,będzie następna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złota rybka spełnia życzenia
Wandela - idzie wiosna, może w końcu pozwolisz, że prawdziwa miłość cię odnajdzie. No wiesz, taki facet z krwi i kości a nie internetowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może w końcu pozwolę. ale jak to się robi - pozwolić, by miłość... przecież jej nie zabraniam. ale .. może coś źle robię. chyba tak, chyba naprawdę coś robię nie tak - może jakieś rady? byłabym bardzo wdzięczna. pozdrawiam wszystkich, którzy tu zaglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhehhhhh
Ciekawy wątek. Ja rozmawiam z facetem od 4 lat. Żałuję, że go poznałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huks
Właśnie jak poznać kogoś przez internet jak to się robi jakie strony jestem zielony w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł78,,
Jak najszybciej sie zobaczyc babusy zebyscie sie nie rozczarowaly ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O.... jak fajnie, że się odzywacie! ale jak rozmawiasz od 4 lat? I nie widziałaś go nigdy? Nie wiesz jak wygląda? Tak jak ja? Kolego od babusów - masz rację - trzeba się zobaczyć jak najszybciej. Tylko, że "on" nie chciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł78,,
wandela napisalem babusy bo babsko tez nie chcialo sie zobaczyc. W koncu po prawie 2 latach napisala ze lekarz popelnil blad i zniszczyl jej zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł78,,
Byla to zle zrobiona operacja plastyczna, dodam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, na to bym nie wpadła. To może i ten "mój" miał jakiś przypadek z operacją?? Jak to zniosłeś? Powiedz - bardzo byłeś zawiedziony? Nie wiem, czy czytałeś m wątek - ale ja zniosłam to raczej źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł78,,
wandela nie czytalem watku nie mam czasu, jak sie dowiedzialem pilem caly tydzien, bo okazalo sie ze nie klamala. Zalaczyla zdjecie tego miejsca w ktorym jej sknocono operacje. Faceci zazwyczaj nie robia sobie operacji plastycznych wiec to na pewno co innego. Zmykam bo czas na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×