Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wandela

rozmawiam z nim przez internet od 3 lat

Polecane posty

Gość po co chciała sie spotkać
skoro facet NIE CHCIAŁ , widocznie miał POWAŻNY POWÓD. Nie zawsze powodem niechęci na spotkanie w realu jest posiadanie " kochanki / ka " czy żony , może być choroba , depresja , blokada przed rozczarowaniem , bądź inne powody. Szkoda , że niektórzy tego nie pojmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fekforglok
Może i nie pojmuja , ale to nie ich wina.Należałoby o tym powiedzieć wprost. Tak wydaje się, że mają do tej drugiej osoby stosunek" zlewczy "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie mozna powiedziec
wprost, a nie olewac druga strone. to brak szacunku do drugiej osobny. kazdy rozumie powody takie jak lek czy choroba, ale przeciez mozna to powiedziec, a nie uciekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze wsytdzą sie powiedzieć o
swoich problemach,czy to tak trudno pojąc kurva:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak trudno gdy gada sie
3 lata o wszystkim to i o tym mozna powiedziec. brak szacunku dla drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe co u autorki
w jej wieku pewnie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duzo czytania,,
Skoro kolo nie chcial sie spotkac w realu , to widocznie mial powazny powod. Zawsze jest powod , nie ma innej opcji. Moze choroba, depresja, problemy rodzinne, wstyd , moze ukrywa swoj wiek i ma wiecej lat , nie wszystko da sie napisac na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firework
Musial mieć spory problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadi
pewnie facet mial po prostu rodzine i nie zamierzal nic zmieniac, a chcial sie tylko zabawic czyjms kosztem. pewnie taki byl wlasnie problem. bo to cale jego zachowanie bardzo do tego by pasowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firework
Autorko co u ciebie? Odezwij się...mam taką samą sytuację gdzie on nie chce spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze powod jest ten sam
tym powodem jest to ze druga osoba klamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandela wszystkiego
najlepszego w Nowym Roku!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrystalPalace
Zawsze coś się ukrywa, niekoniecznie kochankę, żonę czy dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandeIa
mam depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadi
wandela, juz znowu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadi przecież to nie wandela
pisze a swoją drogą ciekawa jestem co u niej słychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W-ka
wandela 2 co slychac u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udsgigsoigsi
wandela .....co słychac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandeIa
jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresssasa
Mialam identyzcna sytuacje, długo zastanawiałam sie o co chodziło, teraz wiem, powodem był .... nieświezy oddech! To byl powod przez jaki nie chcial spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega wandeli
Cierpi ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie chciałam sprawdzić, czy mój wiekopomny wątek - topik jeszcze istniej, a tu jakieś wpisy są. I zauważyłam, że właśnie minęły 3 lata, jak zaczęłam go pisać - a zupełnie bezwiednie zajrzałam tu, pod wpływem impulsu. Trzy lata - tyle ile z rozmawiałam "z nim przez internet". Niezłe! Pozdrawiam wszystkich!!! Także tych, co myślą, że wandela na pomarańczowo to ja. Ja tylko na czarno - wandela2. :) U mnie dobrze wszystko - i tak myślę, jak to może się w życiu wiele zmienić przez 3 lata. Na złe albo na dobre. U mnie zdecydowanie na dobre. Mam nową dobrą pracę i faceta kochanego. Jest dobrze!!! A znajomość internetowa? Ktoś tu napisał, że kobiety nie potrafią się nie angażować. Widocznie tak jest - ja tam nie potrafię się nie angażować - jakie to było straszne wtedy - pewnie miałam depresję wówczas i jakoś to leczyłam domowymi sposobami - czuli np. gadaniem z nim przez net. wiem, że nigdy tego nie zapomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to z wpisów tych, które rozmawiają z kimś przez net - a ten ktoś unika spotkania, choć mu chcemy, - was, które tu piszecie - czuć tylko ból i depresję właśnie, a nie radość. tak właśnie to wygląda - taka ostatnia rozpaczliwa deska ratunki i brzytwa, co się chwycić jej można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wandela, kopę lat :) a myślałam, ze już w ogóle nie pamiętasz o tym topiku. Faktycznie to juz 3 lata. Ale ten czas leci :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolkw
Gadanie przez net nic nie daje, kobiety są zbyt emocjonalne na takie rozmowy, potem jest zazdrość o złość zamiast sympatii, zresztą faceci też nie są lepsi,jednak łatwiej im się tak nie wczuwać. Często jest stan depresyjny i to bardzo poważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ghost :) A gadanie przez net faktycznie jest bez sensu - w sensie że gadanie męsko - damskie, bo prędzej czy później się jakoś przywiążesz i zaangażujesz. Ale ja wtedy nie wiedziałam o tym. No i w ogóle wydawało mi się, że to nasze rozmawianie jest takie wyjątkowe, że nikt tak nie rozmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie nie czesto udaje
pisanie przez internet jest dla ludzi bez partnerow i bez sensu przeciagac pisanie jesli sie nie widzialo drugiej osoby. to dla takich co nie maja sie komu wygadac w realu. od razu wyslac foty, i sie spotkac ja pasuje a nie gderac na gg latami jak dzieci z gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angażownik14
Rozmawiam z kobieta juz 3 lata przez neta, nie widziala mnie .Rozmawiamy często przez tel.Ja ją widziałem.Kochamy sie ale nie zna o mnie całej prawdy, choc sie domysla.Nigdy sie nie spotkaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ją widziałeś a ona ciebie
nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×