Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izaula

Jak wyglądam w tej sukni? Piszcie kochane...

Polecane posty

Gość pięknie wyglądasz
Jedyne co bym poprawiła na Twoim miejscu to rękawy, tzn. zwęziłabym je i bardziej dopasowała do szczupłej ręki. Pięknie wyglądasz, jak prawdziwa Panna Młoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok autorko ok
ładnie,ale teraz te koronki to juz doslownie są wszędzie!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydajesz się byc wysoka i szczupła wiec fason leży idealnie ale zupełnie nie mój gust bardziej mi sie podoba suknia z pierwszego zdjęcia w lewym rogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o rękawy i całą resztę to chce zaznaczyć że to była pierwsza przymiarka ...i to sukni w rozmiarze 38...a mój to 34 wiec póki co suknia była za długa, rekawy za szerokie, tren z podszewką, i ogólnie czysta prowizorka...Poza tym sukienka jest jedną z lżejszych jakie przymiarzałam, nie ma pod spodem usztywnianej halki, a tren bedzie bez podszewki, podpinany, nie krępujący ruchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci się podoba i czujesz się w niej dobrze -to kupuj :) Udanego ślubu , wesela a przede wszystkim udanego wspólnego życia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za opinie...zarówno te na tak jak i na nie...krytykę również należy umieć przyjmować, a nie ma to jak opinia obiektywna osób trzecich, tak naprawde nie jestem jeszcze na 100% przekonana do tej kiecki. To była pierwsza która wpadła mi w oko, urzekła mnie swoją prostotą, choć jest cała z koronki i niektórym może wydawać sie wcale nie taka skromna...Myslałam jeszcze o długim welonie obszytym koronką ( jesli już to jedynie do kościoła) ale chyba jednak zdecyduje sie na warstwową mgiełkę...albo na jeden i drugi...izula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za opinie...zarówno te na tak jak i na nie...krytykę również należy umieć przyjmować, a nie ma to jak opinia obiektywna osób trzecich, tak naprawde nie jestem jeszcze na 100% przekonana do tej kiecki. To była pierwsza która wpadła mi w oko, urzekła mnie swoją prostotą, choć jest cała z koronki i niektórym może wydawać sie wcale nie taka skromna...Myslałam jeszcze o długim welonie obszytym koronką ( jesli już to jedynie do kościoła) ale chyba jednak zdecyduje sie na warstwową mgiełkę...albo na jeden i drugi...izula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za opinie...zarówno te na tak jak i na nie...krytykę również należy umieć przyjmować, a nie ma to jak opinia obiektywna osób trzecich, tak naprawde nie jestem jeszcze na 100% przekonana do tej kiecki. To była pierwsza która wpadła mi w oko, urzekła mnie swoją prostotą, choć jest cała z koronki i niektórym może wydawać sie wcale nie taka skromna...Myslałam jeszcze o długim welonie obszytym koronką ( jesli już to jedynie do kościoła) ale chyba jednak zdecyduje sie na warstwową mgiełkę...albo na jeden i drugi...izula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjuum
Bardzo ładnie ci w niej:)podobają mi się suknie w takim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybkkakak
Prezentujesz się w niej ok bo jesteś szczupła. Jeśli jednak zamierzasz szukać dalej to mam małą radę dla Ciebie. Ja sama wybieram tylko taki krój sukienek jak ten - jak to ktoś tu określił rybka, albo czasem się mówi na nie "syrenka". A wybieram je nie tylko dlatego, że jestem szczupła i wysoka, ale mam piękne wcięcie w talii co jest obowiązkowe do tego typu sukni. Różnica u mnie w obwodzie między talią o biodrami to ponad 30cm. Twoja talia jest niezbyt odpowiednia do tego fasonu sukni. Jak tu już ktoś radził Ci, najlepiej by Ci było w prostej sukni fasonu A czyli obcisłej u góry, bo jesteś szczupła, ale z prostą lub trochę rozszerzaną spódnicą. Sukienka obcisła na biodrach mocno Cię wydłuża i przy niezbyt zaznaczonej talii wyglądasz trochę jak długi, szczupły, prosty, młody chłopczyk. Przymierz inne kroje zanim się zdecydujesz, ale ogólnie nie jest źle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, tali nie mam jak osa, rzeczywiście musze przymierzyć jakąś ciut rozkloszowaną, choćby dla porównania, bo póki co rozgladałam sie jedynia za takimi wzorami, ponieważ bardzo sie mi podobają...są takie trendy...Jednak wybór sukni nie jest taki prosty, czasami jest tak że nalezy zrezygnowć z tej wyśnionej, ponieważ nie mamy warunków jakie byśmy chciały, a jakie śa konieczne aby dobrze wypaśc w danym modelu...dzieki za sugestie...:) To nie koniec moich poszukiwań, jak znajdę coś innego to również pokaże...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknia leży bardzo dobrze, choć pewnie też widziałabym Cię w nieco innym, delikatniejszym fasonie... ale ten jest ok to pronovias?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izaula, Zabelo (to ta sama osoba, tak?) a ja uważam, ze figurę masz PRZEPIĘKNĄ! :) Sama bardzo zazdroszczę. Jeśli chodzi o suknię to nie przejmuj sie, ze ktoś Ci napisał, że sama koronka tylko. Na zdjęciach taka koronka zupełnie inaczej wyglada niż w rzeczywistości (bo wiem po swojej sukni) i jestem przekonana, ze suknia prezentuje sie świetnie. Zreszta na zdjęciach dla mnie tez jest przepiękna. Nie przejmuj sie nagatywnymi opiniami, bo najważniejsze jest jak Ty się w tej sukni czujesz i czy Tobie sie podoba :) Moja suknie tez częśc osób "zjechała" i to absolutnie bezlitośnie (anonimowowśc internetu + brak umiejętności wyrażania negatywnych opinii), ale nie zrezygowałam - bo to moja wymarzona :) Ślicznie wygladasz i mam nadzieje, że ta właśnie suknie wybierzesz. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam że ładnie,ponieważ jesteś szczupła i masz drobniutką budowę.bo czasem widzę kobiety dość solidnie zbudowane w takich sukienkach i kojarzą mi się one z kiełbasą..+ bo jest delikatna i ma ładną koronkę chociaż za koronkami nie przepadam. - za tren-ja osobiście nie lubię.i mnie się ona widzi bez tych długich rękawów.ale ważne aby Tobie się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorkoo!!!! Ważne! czy to jest sukienka \"onice\" z pronoviasu? jeśli tak,jaka jest jej obecna cena? bo chcę ją także kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sukienka WHITE ONE 424, ale Pronovias ma/miał podobne. Np. model Pronovias India jest niemal identyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę masz prześliczną sukienkę :) zresztą mi podobają się takie same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamiapomidore
Dziwne, że pozwolili Ci zdjęcia w Madonnie robić. W Krakowie np nie wolno... A sukienka jest ok, jak dla mnie powinnaś szukać delikatniejszej koronki :) Jesteś wysoka i szczupła, więc nic tylko przebierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj....i nie wiem czy w tej drugiej Ci nie ładniej:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaDeSol
Suknie bez rękawów maja na pewno większy urok. Ale ja mam wrażenie że Ciebie opinie inych autorko nie obchodzą. Gniesz sie przed tymi którzy krytykują ale jak dziewczyny chwala to jakos nie reagujesz. Troche nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez bolerka wygląda o wiele lepiej :) Druga też ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie...i tu jest problem...Ta White One podoba mi sie bo ma bolerko( a ślub mam w pazdzierniku i bolerko bedzie raczej niezbedne), aczkolwiek w La sposie lepiej sie czuję...choć jest duuuzo cięższa....i to jest jej główny minus...duży minus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZasem trzeba trochę pocierpieć ,żeby wyglądać pięknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipopik
to powiem tak, suknia jest sliczna, ty też jesteś bardzo ladna szczupal sylwetka i wzrost to na pewno twoje duze atuty niestety minusy - nie masz biustu i bioder i dlatego wg mnie ten fason nie jest zbyt dobry dla ciebie. Poszukaj jeszcze czegos innego. Moim zdaniem jest niezle, ale moze być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipopik
hm we fiordo wyglądasz znacznie lepiej mierzylam tę sukienkę jest sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×