Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość seksualne sekrety

WASZE NAJWIEKSZE SEKSUALNE SEKRETY

Polecane posty

Gość seksualne sekrety

Czy macie jakies sekrety, ktorych nikomu, ale to nikomu byscie nie powiedzieli i jest to zwiazane z seksem? Moze jakis fetysz/krepujace doswiadczenie? Ja majac 10 lat juz dosc czesto dotykalam sie "W te miejsca" odczuwajac rozkosz. ten fakt sam w sobie za zawstydzajacy nie uwazam, bo trenujac od tak wczesnego wieku jestem bardzo rozbudzona seskualnie w wieku 20-stu kilku lat :) Pewnego jednak dnia, jako ta zadna przygod 10-latka postanowilam wykorzystac do zabaw mojego kota! posmarowalam sie w najczulszym miejscu jakims kitikatkiem i rozkoszowalam sie dotykiem kociego jezyczka! to bylo cudowne, ale z drugiej strony bardzo sie tego pozniej wstydzilam:) nikt o tym nie wie, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sol w oko
cipa swedzi co?najlepiej pusc sie z jakims arabem to bedzie cie ocieral kazdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksualne sekrety
mam nadzieje, ze uda sie tu jeszcze kulturalnie powymieniac doswiadczeniami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej niesamowite 12h
Kiedy byłam z moim ex nie układało nam się w łóżku. Umówiłam się z kolegą z którym od dawna coś iskrzyło. I nie wytrzymałam, zrobiliśmy to. Szczerze mówiąc pieprzył mnie jak małą dziwkę, miał mnie ile chciał i jak chciał. na Hasło " rozbieraj się " w 3 sekundy byłam rozebrana i klęczałam przed nim z wypiętym tyłkiem. Pieprzyliśmy się tak z przerwami cały dzień co chwilę ubierając się i gadając jak gdyby nigdy nic i co jakiś czas lądując w łóżku. JAk mnie naszło to zwyczajnie rozpinałam mu spodnie i lizałam fiuta aż się spuścił albo aż go we mnie zapakował. To było najbardziej seksualne i grzeczne 12 godzin mojego życia. Zdarzyło się to tylko raz i nigdy więcej nie powtórzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do powyżej - no ja też po czymś takim bym więcej nie chciał nieć do czynienia z taką dziwką. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej niesamowite 12h
serce i stal - ale my się nadal kumplujemy. tylko nigdy więcej żeśmy się nie pieprzyli. zresztą dziwka nie dziwka ale przyznaj że marzysz o tym żeby sobie tak poruchać ile wlezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej niesamowite 12h
czemu nie :D skąd jesteś? bo mam akurat wolne popołudnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej niesamowite 12h
powtórka by sie przydala, skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej niesamowite 12h
no proszę miły podszywacz :D jak miło. Wrocław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej niesamowite 12h
moje gg: 3724522

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie jestem z Wrocławia, ale jak tam będę przejazdem, to zarezerwuję sobie 12h dla Ciebie. ;) A Ty wolisz 12h w ciągu dnia, czy w nocy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej niesamowite 12h
zależy. jak przejazdem to znajdź miły hotelik i mnie zaproś. kolacja, pogadamy, jak mi się spodobasz to będzie najlepsza noc twojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam u mnie nudy tylko
romans z żonatym ---> serce i stal - zdecyduj sie czy nie chcesz mieć z taką dziwką nic wspólnego, czy merdasz ogonkiem na jej jedno zdanie o ruchanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co, zazdrosna? To już podroczyć się nie można? A jak człowieka przyciśnie, to kobiety na seks nie wybiera. A jak jest taka chętna, to tym lepiej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej niesamowite 12h
a widzisz bo serce poszukuje dziewicy na całe życie a kutas jak to kutas - dobrym ruchankiem nie pogardzi. w sumie wielka hipokryzja ale cóż. ja nie szukam faceta na całe życie tylko na porządne dymanko. to jak dla mnie może mieć światopogląd absolutnie dowolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej niesamowite 12h
ale kolacja wegetariańska i aktualne badania na HIV, nie starsze niż 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej niesamowite 12h
no to badania musiałabym świeże machnąć bo ostatnie były 2 mies temu ( od tamtej pory się nie pieprzę bo nie mam z kim...... ) ale da radę :) nie na dziś no ale może kiedyś podszywaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumaki
no i co , wszyscy tacy bezpruderyjni? zadnych sekretow? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bylem maly to bilem drzewo grabiami i spraialo mi to frajde, ale to sie chyba nie liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeleciałem kiedyś
17-latke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo!!moim tez liczba facetow!chlopakowi powiedzialam ze mialam 5 w lozku...kolezanka mysli ze 8...a ja mialam...heheh!ciiiiccchhooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie pytanie i
wszystkie tak sciemniacie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laraaaaaaa
kreci mnie jak facet nazywa nnie dziwka, kurwa i rznie mnie jak chce. albo najlepiej paru facetow na raz... oczywiscie nikt o tym nie wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne masz sny laraaaaaaaaa
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze.....
Do: najbardziej niesamowite 12h Wroclaw to dla mnie nieco daleko, choc jesli by to mialy byc niezapomniane chwile to i tam bym podjechal. A nie wybierasz sie latem nad morze?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tłuscioch
Robilem loda z polykiem znajomemu jak zalal mi twarz to zrobil mi fotke i kazal sie dawac bzykac a pele ma duza do dzisiaj mnie puka ale teraz kaze mi nosic damska bielizne wiec zakladam body mojej siostry a ze jestem tłuściochem mm ladny dekold z roweczkiem Dostalem k*****m po twarzy a potem sluzylem za wc ale podobalo mi sie smak sikow jest niezly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stormm
Tak czytam i widze ze sprawdza sie stara prawidlowosc... kobiety dziela ilosc partnerow na dwa... A faceci mnoża razy dwa :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×