Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość masakrejszyn

Gojenie ran-domowe sposoby?

Polecane posty

Tak jak ktoś już wyżej napisał bardzo dobre są produkty zawierające aloes, które łagodzą i przyspieszają gojenie. Mam w domu kilka produktów, które są uniwersalne i mają szerokie zastosowanie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moge Ci z własnego oświadczenia doradzic Lecznicze mydło Aleppo Szamir 70 %, pomaga na trudno gojące sie rany i nawet oparzenia czy odparzenia , jest bardzo dobre na wszelkieg orodzaju problemy dermatologiczne też podobno nawet na trądzik ale tego nie wypróbowałam, nie jest też drogie, wiec myslę że wart o spróbować, a nuż pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak i poprzednicy ja polecam Octenisept. Domowe metody moja mama kiedyś stosowała ale jak jej kupiłam ten spray to powiedziała, że jest bez porównania lepszy. Także jak już coś stosować to to co szybko działa i nie dopuści do powstania zakażenia. Bo rany to nie są przelewki wcale. I to bez względu na wiek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz przebarwienia to serum z wit. c tylko później skórę zabezpieczaj filtrem czyt. kremem z filtrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nałóz sobie aloes, tylko taki naturalny a nie żel z zawartoscia 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocne na trudno gojące się rany jest tez to lecznicze mydło aleppo Szamir. Ma działanie antybakteryjne, przeciwzapalne nawet przeciwwirusowe;. Do odkazania skóry , na trudno gojące się rany, na tradzik, na odparzenia, odlezyny, poparzenia. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×