Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakosc nie ilosc

Co mam mu odpisac? PORADZCIE prosze

Polecane posty

Gość jakosc nie ilosc

w skrocie: znamy sie jakies 8 m-cy, na poczatku cud miod, spotykania, randki, narobil mi nadziei, nakrecil, po jakis 2 miesiacach ewidentnie zaczal ukrocac kontakt, rzadziej sie spotykalismy, juz bez emocji itp. no i tak od lutego jestesmy 'kumplami' chociaz ciagle sa jakies podteksty, czasami jest milo i przyjemnie, czasami tak jak teraz nie mamy kontaktu dluzszy czas, ale zawsze to kiedy sie widzimy bylo zalezne od niego:o ostatnio widzielismy sie 3 tyg temu, przez ten czas pare kilka zdan co pare dni na gg, ukrywal sie przede mna to bylo widac w sumie nie wiem czy chce miec nadal z nim kontakt, bo tylko miesza mi w glowie zeby za chwile znowu odsunac ogolnie facet dorosly a w bani sieczka, zero konkretow, syndrom piotrusia pana:o ale ma to cos co mnie ciagnie, poza tym mamy kilku wspolnych znajomych, wiec nie chce jakos chamsko go traktowac i urywac kontaktu, zeby nie bylo ze cos tam do niego czuje (chociaz znajomi dlugo mysleli ze jestesmy razem i nadal niektorzy pytaja o "nas" albo czy "my" wychodzimy gdzies na impreze:o) dzisiaj mi napisal ze musimy sie spotkac i zebym nie myslala ze on o mnie zapomnial - jasne:o:o i tak mysle od popoludnia i nie wiem co odpisac, zeby dac mu do zrozumienia, ze nie bede na kazde jego widzimisie i ze to ze w konc sie do mnie odezwal nie znaczy ze bede skakac pod sufit... poradzcie mi cos............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz mu
jak znajde czas to pomysle o spotkaniu z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpuść go sobie.. to gówniarz:) gdyby byl Ciebie wart, nie byloby takiej sytuacji w jakiej jestes... naprawde, dobrze Ci radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakosc nie ilosc
aha jeszcze napisal ze musimy sie spotkac, ale to jeszcze da znac :o nie wiem, ale podniosl mi tym cisnienie dzisiaj i znowu nic innego nie robie jak tylko mysle :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o sole mio
a ile lat macie he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to....
ktoś Ci dobrze poradził Ja bym mu też napisała, tak: " Witaj. Pomyślę nad spotkaniem z Tobą, dam Ci znać jak znajdę dla Ciebie chwilę. Dobranoc." ale to ja nie Ty :) może jeszcze spyatałabym go w jakim celu zamierza się ze mną spotkać, bo szkoda mi marnować mój cenny czas, chyba, że ma do mnie jakąś sprawę lub interesującą propozycję, ale nie wiem jak to jest z wami Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakosc nie ilosc
moim zdaniem to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakosc nie ilosc
ucielo.. super, dzieki :) wlasnie napisze mu o tym celu spotkania i czy ma konkretna sprawe ale pewnie bedzie ze dawno mnie nie widzial i sie stesknil :o nie mam sił :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to....
to trzasnęłabym sobie fotkę telefonem, przesłlabym mu MMSa i podpisała, że teraz może sobie popatrzeć i że ja się nie stęskniłam, więc nie ma sensu się spotykać, chyba, że ma mi coś do powiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×