Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milennaa

facet próbuje mnie poderwać ale jest strasznie brzydki

Polecane posty

Gość milennaa

choć to dobry człowiek,szczery,miły i szarmancki ale jest szkaradny. jak mu kulturalnie dać kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlinaa
normalnie go olej ja wolałabym drania przystojniaka niż dobrego brzydala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetkaaaaaaa
Najlepiej powiedz mu to prosto z mostu. Jak będziesz przeciągać będzie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelinaJolie76
jesli chcesz go olac tylko dlatego że jest brzydki to pusta jestes jak cholera :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlinaa
angelina:znalazła się idealistka to normalne że wolimy ludzi ładnych i brzydali nie lubimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetkaaaaaaa
W sumie ja sie zgadzam z Angelina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelinaJolie76
dla mnie to normalne nie jest, sama jestem ładna i rok byłam z facetem który jest na prawde brzydki, związek sie niestety rozpadł, ale facet urzekł mnie swoim charakterem, kochałam go bardzo i jego brzydkośc mi w ogóle nie przeszkadzała. Dlatego ja takie rozumowania nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mu, że możecie być tylko przyjaciółmi [ czesc] brzydcy do niczego się nie nadają bo i tak rodzina będzie przeciw, koleżanki będą mówiły że zasługujesz na lepszego a ludzie na uliccy będą się za wami oglądać. na co ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlinaa
charakter:D wszystkie laski patrza na charakter k..rwaa bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelinaJolie76
no nie wszystkie, taki puste jak Ty i autorka wola dostac w ryj od przystojniaka niz byc szanowane przez brzydala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo laski to straszne
hipokrytki wszystkie tylko patrza na charakter:O a tu jest 100 topików:mój chłopak mnie bije,wyzywa,szarpir itdd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie pojeżdżać po autorce, przecież to jasne, że facet musi się podobać. Gdyby jego brzydota jej nie przeszkadzała to nie byłoby problemu, ale skoro nie czuje do niego pociągu to i tak nic z tego nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkamila
mam ten sam problem tylko facet nawet ładny, ale grubas a ja nie lubie grubasów lubie umieśnione ciałko wtedy czuje się bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz zrobić to co moja żona ze mną, z brzydala zrobiła przystojnego faceta, ucząc go jak ma dbać o siebie i się ubierać, i to tylko tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty bnblondyn
jesteś pantoflarzem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milennaa
Po prostu ja jestem miss uniwerasamu i żaden brzydal mi nie podskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milennaa
w następnym tygodniu kandyduję na miss biedronki ziemi sanockiej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pantoflarz??? po prostu nie mam gustu i ubierałem się jak wiecheć, i nosiłem brodę i długie włosy i wygladałem jak menel, a wystraczyło skorygować i jest gites...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żal mi Ciebie autorko a nawet nie żal... Kiedyś myślałam tak samo i miałam podobną sytuację... ON taki sobie w dodatku rudy... A dziś jesteśmy razem... dałam mu szansę ... przedtem zabiegał jak głupi o mnie 6 miesięcy...cały czas go olewałam .... aż w końcu jakaś lafirynda zakręciła się koło niego i zromumiałam że jednak coś do niego czuje a wydląd nie jest najważniejszy bo ma suuuuuper charakter ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno
nie patrz na piękno lecz na serce człowieka bo serce zostaje a piękno ucieka to jest szczera prawda a pamiętaj ze z ładnej miski sie nie najesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z toba
ak a to ze moze byc dran a brzydki potwierdza ze kobiety przeciez na charakter patrza heheehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z toba
Milena a sama jestes idelana czy to kolejny temat z serii "ropucha chce ksiecia z bajki" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z toba
bo laski to straszne oczywiscie ze hipokrytki. Nie dziwie sie ze przystojniacy tak smialo sobie poczynaja. Dlatego wcale nie wspolczuje kobietom ktore sie tutaj uzalaja. Maja to co chcialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś za
autorko daj mi kosza centralnie w jaja, skoro cię nie kręci to po co mu robić nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×