Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakie papiery mieć

jakie papiery mieć ze soba idąc do firmy

Polecane posty

Gość jakie papiery mieć

Zamierzam chodzić do firm w celu poszukiwania pracy i chciałabym wiedzieć co trzeba mieć ze sobą, bo byłam wczoraj i powiedzieli mi że prosze przyjść na spotkanie z dyrektorem jak będzie pani miała już komplet dokumentów I co trzeba mieć: cv, list motywacyjny, zaświadczenie o pracy, dyplomy co jeszcze bo chciałabym następnym razem nie zostac odesłana bo czegoś nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hen
Może po prostu zapytać ? Czy to w sekretariacie czy na portierni. Gdzie bądź to będzie i ktokolwiek tam będzie można sie zapytać tego kogoś jakie papiery przynoszą inni. Dalsza sprawao dnośnie listów motywacyjnych teżzależy od firmy i stanowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdggh
na portierni? he he zabierz CV, list, świadectwa pracy, dyplom uczelni , referencje/opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdggh
"i powiedzieli mi że prosze przyjść na spotkanie z dyrektorem jak będzie pani miała już komplet dokumentów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pede mede
weś z sobom papjer toaletowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie papiery mieć
Nie nie jestem umówiona, ale to im nie przeszkadzało niby tylko pani mi powiedziała żeby lepiej przyjśc z papierami i dyrektor się spotka ze mną albo chociaz się umówi. W moim mieście niestety nie ma za wielu ogłoszeń i prędzej znajde prace chodząc po firmach niż coś gdzieś wysyłając. Znajomi mi tak podpowiedzieli że czasem nie szukają nikogo ale jak ktoś przyjdzie to się zastanowią czy go nie wziąć. Dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×