Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pysiula_22_

ja już nie wiem....

Polecane posty

zacznę pokolei za okło 5 dni mam dostac okres ,ale czuje sie inaczej niz zawsze , taka rozbita ,wiecznie śpiąca, od 2 dni boli mnie podbrzusze ale tak jak bym miała zakwasy?! , i pierwszy raz w zyciu pieką mnie sutki hmmm z mężem uzywamy \\\"gumek\\\", albo sex przerywany. Myślę ,że chyba nie zaciążyłam ,ale te obajwy nie dają mi spokoju. Może któras też miała podobnie? W ogóle to ja sama juz nie wiem czego chce... ciągle cos stoi na przeszkodzie, że nie mozemy pozwolić sobie na dziecko , a to moja praca bo mam na czas nie okreslony ,a to mieszkanie wynajmujemy ,swoje mamy mieć w przyszłym roku, ślub kościelny bierzemy w sierpniu kościelny (cywilny już mamy) ,a ja sama nie wiem ... bardzo bym chciała ale sie nie da.. Mamy po 22 lata , niby czasu kupa przed nami na wszytsko ,ale ja jestem taka ,że chciałabym do wszystkiego naraz podążyć i ,żeby sie udało :) No nic wygadałam sie trochę ... Serdecznie pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik_2028
pysiula ja czuje to samo mam 21 lat i z mężem zastanawiamy sie czy nie zdecydowac sie na dzidziusia ale tez cały czas cos stoi nam na drodze.a to kredyt a to sie auto zepsuło.ale usiedliśmy wczoraj i poważnie porozmawialismy i decyzja jest taka ze oboje czujemy w serduszkach ze to juz czas i tak naprawde to jakbyśmy tak czekali to dziecka nie mielibysmy nigdy bo zawsze jest jakis problem cos stoi na przeszkodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Kasik mysmy też już gadali chyba ze 100 razy. i raz ustalamy ,że po kościelnym zaczniemy ,a pozniej ze jednak jak skonczy mi sie umowa i zobaczymy czy dalej podpiszą itp Teraz dziwią mnie te objawy bo jeszcze nigdy tak sie nie czułam ,ale może to przed okresem tak mam , ale sama nie wiem, testu nie robie bo i tak za wczesnie :( najgorsze to jest to ,że faktycznie zawsze są powody ,żeby odkładac to i dokładac ,a ja bym "tylko" chciała szybko to mieszkanko ,prace i jestem cała zwarta i gotwa hihih :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik_2028
wiesz ja ma o tyle dobra sytuacje ze mam swój domeka kredyt konczy mi sie za pól roku ale znajac zycie wyskoczy cos nowego.ja ostatnio tez miałam takie obiawy ale stwierdziłam ze sobie chyba wmawiam bo @ dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie a my dopiero bedziemy musieli wziąść kredyt. ja sobie nawet narazie nie wmawiam bo nie jest to dobry czas, i nie wiem własnie jak by to było jakby teraz się trafiło , pewnie nie za dobrze. ale dzis tez nie mam dobrego humoru to widzę wszytsko w beznadziejnych kolorach ehh serdecznie Ci pozdarwiam :* i życzę ,żeby ułozyło się jak najlepiej i po twojej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik_2028
dziękuje i też zycze wam zeby wszystko wam sie poukładało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×