Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekam na rade

jak zyc bez pracy?

Polecane posty

Gość czekam na rade

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srututu majtki z drutu
znalesc sponsora,bogatego meza..inaczej raczej sie nie da;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba sobie szukać jakiś zajęć dodatkowych z których mogą być jakieś marne, ale zawsze pieniądze. Ja tak robię, bo jeśli bym tylko wykonywała zajęcia domowe typu sprzątanie i gotowanie to bym wylądowała w wariatkowie..... [jestem bez pracy 3 miesiąc], ale mam trochę dochodu przez pierdoły typu : sprzedaż kosmetyków i książek na allegro oraz jestem przedstawicielką beterware. Z beterware mam groszę a z allgero około 500 zł/mc pozdrawiam :) p.s. no i oczywiście cały czas szukam , wysyłam cv itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na rade
ja jestem juz 7 mc bez pracy jetsem zalamana szukaniem ostatnio mnie nie przyjeli bo jak mi pani powiedziala mam studia lic. a oi potzrebuja ze srednim co za debile! tlyko sie wkurzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila34
Ja też potrzebowałam pracy dodatkowej , poszłam na wychowawcze a pieniadze były mi potrzebne i wtedy moja kuzynka zaproponowała mi współpracę z firmą FM. Jestem bardzo zadowolona zarabiam na sprzedarzy kosmetyków i chemii ale nie tylko rozbudowuję swoją sieć która tez zarabia dla mnie. Przacuję kiedy chcę i jak chcę. Firma nic nie narzuca. Jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa77
Najlepiej znalezc mocno angażujące hobby. Byle miec zajęcie. Ja nie mam pracy od lat i przestała się juz przejmowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz studia ma kazdy
wiec nie uwazaj tego swojego licencjatu za jakiś arcy-wyczyn. A babka wolała ci to powiedziec, niz to,że po prostu byli lepsi od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×