Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda88888

rocznik 88, jesteście?

Polecane posty

Gość buzinka
czarna skąd jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuzeczkaaaa
oj dziewczyny zazdroszcze wam ze macie juz ustalony termin i mozecie wszystko zalatwiac ja musze jeszce troche poczekac. Zastanawiam sie nad majem na slub myslicie ze to dobry pomysl.Niby nie ma literki r ale to miesiac Maryjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam w te literki nie wierze, sama mam ślub we wrześniu, ale to nie ze względu na literke R tylko na aparat ortodontyczny:) No i co do rozdawania zaproszeń to my tez rozdawalismy 4 miesiące wcześniej:) Goście mogą się przez te 4 miesiące przygotować i stwierdzić czy dadzą radę przyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja juz po wszystkim :) Było superrr, jestem bardzo zadowolona :) Wszystko było jak chciałam :) Żadnych nie miłych niespodzianek :) Życzę Wam dziewczyny powodzenia :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abbcda- i jak tam do której trwała zabawa? Jakie prezenty dostałaś? I w ogóle co tam jeszcze ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co tu taka cisza:) A mam pytanie, kiedy planujecie rozpocząć starania o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nie było mnie jakiś czas bo byliśmy w \"podróży po ślubnej\". Wszystko udało się super, dostaliśmy tylko jeden prezent a reszte pieniędzy. Jak była przysięga to zaczełam się śmiać :D i wszyscy goście razem ze mną więc było wesoło :D Jest co wspominać :D A teraz jakoś nie czuje, że mam męża :D wszystko jest jak było :) tyle, że inne nazwisko i GPS na palcu :D Co do dziecko... to sami nie wiemy :) Niby chcielibyśmy za jakieś 2 lata ale coraz częściej rozmawiamy o tym, że jednak fajnie by było jak było by już maleństwo :) Zobaczymy jak będzie, czas pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wlasnie tez myslimy, ze za 2 lat zaczniemy statania, ale mysle ze chyba to bedzie szybciej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padłam jak zobaczyłam stronkę
Ani i Grzesia :D Najbardziej dziwi mnie zgoda dumnego przyszłego męża na to :O Dziewczynko, albo Twój chłopczyk jest równie infantylny i niedojrzały, jak Ty albo jest kompletnym pantoflarzem, który nie potrafi przemówić swojej narzeczonej do rozumu, żeby mu obciachu nie robiła na cały internet. Ciekawe, czy wie, że wszyscy kumple się z niego śmieją :) O ile można mieć wątpliwości, czy dziewczyna w tym wieku powinna wychodzić za mąż, to ta stronka rozwiewa je wszystkie. Nie powinna :) Kochana, małżeństwo to nie pierścionki z Yes i różowe motylki w internecie. Czasem to orka na ugorze. Ale nieważne, ważne że dziewczyneczka ślubik bierze ze swoim ukosianym Grzesiem ;) Inne dziewczynki - patrzcie i uczcie się, jak nie robić z siebie pośmiewiska :P Miłego "topiczku" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padłam jak zobaczyłam stronkę
A ten certyfikat pierścionka :D No tak, jakbyś nie wkleiła, to jeszcze ktoś mógłby nie uwierzyć, że Grześ całe stypendium albo pensję zarobioną na zbieraniu truskawek latem wydał na BRYLANT (że wielkości szpilki to drobiazg). I co byś wtedy poczęła, biedulko? ;) Stronka bomba, naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padłam jak zobaczyłam stronkę
I jeszcze to: "Gościu drogi, Weselniku! Jesli w serca swego darze prezent chcesz dać młodej parze, my podpowiedź małą mamy, do niej właśnie zachęcamy. Pani Młoda i Pan Młody, dla gości i w łasnej wygody, proszą prezentów nie kupować lecz pieniążkiem obdarować, by na szczęście męża, żony, każdy był zadowolony!" Nie ma to jak odrobinę subtelniej powiedzieć: "dawajcie kasę!". :O Dobra, spuszczam zasłonę milczenia na resztę. Szczęścia życzę dzieci, będzie wam potrzebne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodziy
Dziwka z dabrowy górniczej niech utopi męża w pogorii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodziy
Ania i grzes zapomnieli napisac kiedy pierwszy raz sie pukali :D i godzin nie podali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podali bo oni tego nie
robią, a fe ;) Oni dopiero po ślubiku, a na razie żyją wzdychaniem przy księżycu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodziy
Gościu drogi, Weselniku! Jesli w serca swego darze prezent chcesz dać młodej parze, my podpowiedź małą mamy, do niej właśnie zachęcamy. Pani Młoda i Pan Młody, dla gości i w łasnej wygody, proszą prezentów nie kupować lecz pieniążkiem obdarować, by na szczęście męża, żony, każdy był zadowolony!" buhahahahahhahaha szcze po gatkach jacy debile:D:D:D:D:D:D mistrzostwo !!!!!!!!!!!! Dawać kase chooje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak tam wam weekend minął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie łeb :O kiedy to było haaaa debile straszne z Was ;] pozdrawiam ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Przyszła Mężatka
O matko,stronka jako tako idzie przęłknąć ale te zdjęcie z certyfikatem i podpisem jaka z niej szczęściara.PORAŻKA :/ ale tak to jest jak młodociane mają podniete,że wychodzą za swego jedynego,bo pierwszego misiaczka mysląc,że złapały Pana Boga za nogi. :D PS.Ja mam pierścień z diamentem i jakoś się nie chwale wszędzie i nie dodaje fot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary_monż
a mozer powinnas:P jakis certyfikat na ściane i foty, podświetlenie jak ta idiotka ani i grześ szedł grześ pantofel i ania przez wieś:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary_monż
"A ja jak głupia pytam: - to cyrkonia? Taka śliczna.. - Kochanie... to brylancik... Zatkało mnie... nie wiedziałam "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedno sprawy
"szedł grześ pantofel i ania przez wieś" Super! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedno sprawy
Skoro na wieść, że to brylancik, prawie że zrobiła pod siebie z wrażenia, tzn. że kasy za bardzo nie mają, ale ślubik w toku. Dziecko, brylanciki już od kilkaset złotych można kupić, więc na kim chcesz zrobić wrażenie? Rzeczywiście certyfikat na ścianę se walnij i halogenami podświetl, żeby przyjaciółki i kuzynki na pewno nie przeoczyły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lsdkjsfjkhsd
SRAKA WAKA WAKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×