Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda88888

rocznik 88, jesteście?

Polecane posty

Gość młoda88888
a skąd Edytko jesteś?witamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz czas na załatwienia do ślubu...Nie wiem ale ja na twoim miejscu poszłabym do kościoła wcześniej, bo u nas niby przyjsc pół roku przed ślubem....a my poszliśmy rok przed i z terminami było cienko już... I gpdzina w kosciele zostala nam tylko jedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta2606
ja jestem ze Starachowic. Bylismy w kosciele i powiedziano nam, ze zapisy na 2010 rok przyjmowane beda dopiero od wrzesnia- wtedy dopiero beda mieli kalendarz na ten rok... ale i tak pewnie przejdziemy sie w sierpniu, moze juz bedzie mozliwosc zaklepania daty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tego trzeba bardzo pilnować żeby nie przegapić.... No ja mam rodzinę w Starachowicach i kurcze mówili jak byłam z zaproszeniem że u was to się na ślub ze dwa lata czeka w co lepszych lokalach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta2606
no i to jest prawda, ja zamawialam lokal dokladnie dwa lata temu... i wtedy juz na 2010 rok byly wolne tylko 3 miejsca w sezonie letnim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nieźle ja dwa lata temu to nawet ni widu ni słychu było o zaręczynach...a wy już ślub musieliście zamawiać.... My wszystko zamówiliśmy w ciągu jednego dnia- rok przed weselem...Nie było łatwo zgrać wszystko ale trzeba było się tylko na dzwonić...:) A tu teraz 2 misiące zostały...Czas ten minął nie wiadomo kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle jak wasi znajomi zareagowali na to że jesteście takie młode i że wychodzicie już za mąż... Ja widziałam takie poruszenie u siebie...I czy to u znajomych moich czy sąsiadów itp. To każdy tak jakby cały czas mówił że taka mloda i już wychodzi za mąż... Ale im wcześniej wstaniesz tym dalej zajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta2606
tez bym chciala zeby tak szybko lecialo... sala byla zaklepana jeszcze przed zareczynami, ale o slubie juz myslelismy... teraz szukam auta do slubu i nie moge sie na nic zdecydowac, ale mam jeszcze troche czasu wiec moze znajde cos odpowiedniego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
No niektórzy znajomi może i mówią , że za młoda jestem, ale prosto w oczy od nikogo tego nie usłyszałam, no może tylko , że mam czas i po co się śpieszyć , ale ja to mam taką dziwną sytuację i ludzie raczej rozumieją moją decyzję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey2802
Hej dziewczyny ja też rocznik 88 i również jestem ze świętokrzyskiego:) a wesele mam 1 maja 2010 w Starachowicach:) Edyta w jakim lokalu macie wesele?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
honey2802 , Witam Cię wśród przyszłych Panien młodych;)Jak tam przygotowania do ślubu u Ciebie przebiegają?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta2606
hej honey, ja mam w Mlodej Parze na ul. Radomskiej. A ty gdzie masz swoje? i jeszcze jedno pytanko, zamowilas juz date w kosciele? w ktorej parafii bedziesz miala slub jesli mozna wiedziec? pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
Nudy;)I na forum i w życiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dziś piękny dzień :) Znalazłam sukienkę :) W końcu :) I narzeczony przyjeżdża za 2 tygodnie :) I jakos wszystko mnie dziś przez ten fakt cieszy :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to znajomu zareagowali normalnie, nic nie mówili tylko moja przyjaciółka powiedziała, że mam jej ciocią nie zrobić, bo jest za młoda hehe:D No a tak to z rodziny niektórzy mówią, po co Wam ślub, bez ślubu lepiej itp. Ale ogólnie ja się tym nie przejmuje i myśle i robie swoje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg buahaha
ta cala anuszka to jakas małaolata, co sie chwali pierscionkiem z brylantem. hahah w ogole wstydu nie ma.... ma morde jak jakis konio i jeszcze ludziom ją pokazuje....a ten jej grzes to wyglada jak pantoflarz..... ale para....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
Ja uważam, że temat Ani L. jest już zamknięty,po co go koontynuwać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy niech sobie robi co chce i jeżeli lubie takie logi to ja nie widze prtoblemu, a np ten pomysl z prezentami umieszczony w internecie to dory pomysl bo rodzina moze zobaczyc, juz nie raz się spotkalam z kims kto dawał rodzinie adres strony internetowej z lista prezentów i pod nią w komentarzach pisali kto co kupuje żeby się nie powatarzalo. No a co do pierścionka, to ja też nie widzę powodu do bulweru... No i to by było na tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
popieram EMPTI, im wcale nie chodzi o jakość strony czy informacje na niej umieszczone, im chodzi o wiek , gdyby taką stronę zrobiła 30-latka ( a wiem, że takowe w internecie istnieją) to by napewno się nie doczepili , poszukują taniej sensacji ze względu na nasz wiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey2802
Ja też mam w młodej parze na radomskiej:) jak na razie mamy salę, kamerzystę, fotografa i orkiestrę... godziny w kościele jeszcze nie mamy, bo jeszcze nie zdecydowaliśmy czy ślub ma być u mnie w parafii czy u narzeczonego...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta2606
honey ale sie fajnie zlozylo :) a na ktorej sali robicie wesele? na malej czy na duzej? i ile placicie od osoby? mowil wam cos o ZAIKSIE? typu ze sami macie go sobie oplacic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey2802
Na małej mamy, a Wy?:) O Tym ZAIKSIE to nic nie wiem, bo nie było mnie przy podpisywaniu umowy:/ a ile za osobę to też nie jest pewne. Na 2009 było chyba 135 jak dobrze pamiętam, ale on zaznaczył, że za rok to na pewno drożej:/ no i jeszcze dochodzi kwestia menu-nawet jakaś drobna zmiana kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airaa
hej :) ja co prawda panna młoda nie jestem, byłam tylko narzeczoną..teraz mam nowego chłopaka i z nim chciałabym wziąc ślub :) tak własnie czytam topik i Wam zazdroszczę- taki sam wiek,mój chłopak też ma 25lat...eh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinagogolina D
hej panny :D dołączam się do tematu :D też jestem 88:D ślub mamy 5 września 2009 (haha to już za niecałe 3 miesiące) mamy salę, kamerzystę, fotografa, zespół, byliśmy już u księdza ślub mamy o 16 :D Sukienka sie szyje a ja sie tak bardzo boje, bo tu już trzeba gości prosić a czas bardzo szybko mija... ale damy rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta2606
honey my tez na malej :) a o tym zaiksie przeczytaj w umowie, tam pisze ze musimy sami sobie zaplacic jak nie bierzemy jego orkiestry. A co do menu to tez tak slyszalam. Nam powiedzial ze na przyszly rok to ok 140 zl/os...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
Airaa , no to proś swojego chłopaka o rękę i też do nas dołączysz;)Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
karolinagogolina D , witaj wśród panien młodych z naszego rocznika;)Masz rację , czas leci , czas od zaręczyn do ślubu upłynie , bardzo szybciutko;)Aż za bardzo;)# miesiące i 24 dni - w moim przypadku - zostało do ślubu;))Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinagogolina D
wiem, wiem w moim jeszcze 87 a to zleci jak z procy by strzelił... ale i tak się cieszę :D dzisiaj byliśmy w Urzędzie Gminy załatwić formalnosci ale okazało sie ze nie ma pani i będzie dopiero w poniedziałek... Mam pytanko z Urzędu Gminy potrzebuje tylko to zaświadczenie o tym że nie ma żadnych przeciwwskazań do zawarcia związku małżeńskiego, czy jeszcze coś innego? Jak już załatwimy to w Gminie to potem biegusiem do księdza... a jakie macie sukienki? bo jestem bardzo tego ciekwa :D wklejcie linki :D pozdrawiam panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowarcia88
witam , jestem tu nowa. Wymagane dokumenty w Urzędzie Stanu Cywilnego: obydwoje przyszłych nowożeńców: - odpis skrócony aktu urodzenia - dowód osobisty do wglądu Wymagane dokumenty w parafii: - dowody osobiste - świadectwa chrztu oraz świadectwa bierzmowania narzeczonych, które pobiera się z parafii chrztu - świadectwa nauki religii ze szkoły - zaświadczenie z USC o braku okoliczności wykluczających zawarcie związku małżeńskiego - zaświadczenie o ukończeniu nauk przedmałżeńskich przez narzeczonych i odbycia spotkań w poradni rodzinnej - zaświadczenie o wygłoszeniu/wywieszeniu zapowiedzi w parafiach narzeczonych - dokument o zapowiedziach wystawia parafia panny młodej. Pan młody dostarcza formularz zapowiedzi do swojej parafii, który po 4 tygodniach, z odpowiednimi pieczęciami i podpisami odnosi do parafii narzeczonej - zaświadczenia o odbyciu przez narzeczonych co najmniej 2 spowiedzi Z odpisami aktu urodzenia i dowodami osobistymi wybieramy się do kierownika USC. Wypełniamy tam kilka druków w tym: - tzw. "zapewnienie" - podanie o zaświadczenie stwierdzające brak okoliczności wykluczających zawarcie związku małżeńskiego - oświadczenie o przyjmowanych po ślubie nazwiskach przez małżonków i ich przyszłe ewentualne potomstwo W USC otrzymamy 3 kopie zaświadczenia o braku okoliczności wykluczających zawarcie małżeństwa - po jednym dla narzeczonych i kościoła jedno zostaje w USC. Po wygłoszeniu zapowiedzi narzeczeni dostarczają do kancelarii parafialnej: - zaświadczenie o wygłoszeniu zapowiedzi - zaświadczenie z USC o braku okoliczności wykluczających zawarcie związku małżeńskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×