Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda88888

rocznik 88, jesteście?

Polecane posty

Oj pierwszy taniec to chyba najgorsze co może być :D :D My już ustaliliśmy, że zapisujemy się na kurs :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
Też bym zz chęciąsię wybrał na taki kurs , z tym mój Mariusz jest anty nastawiony wszystkiemu , co się wiąże z tańcem ,nie wiem jak to będzie , pościągałam sobie filmiki z przykładowym pierwszym tańcem , którego uczą instruktorzy, najwyżej się ''pbujamy'' , zamiast tańczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
pobujamy*,przepraszam za literówki, śpieszyłam się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój to raczej nie ma wyboru bo nie wyobrażam sobie, żeby cały taniec przedeptał mnie i suknie :D a później wszystkie kobiety, z którymi będzie tańczył :D Uciekam spać bo obiecałam mamie, że zawiozę ją do pracy no i trzeba wcześnie wstać, i męczące poszukiwanie sukni jutro przede mną :) Także dobranoc :) Będę tu zaglądała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
no dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli mogę to się dołącze:) Ja mam ślub 19.09.09 urodziny miałam 5 dni temu:) Mój narzeczony ma 26lat i razem jesteśmy od 4,5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
a moze to jednk dla WAS, przeglądałam te strony i widzę , że takie strony tworzą też 30 latki , więc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
EMTI , witam serdecznie, jak tam przygotowania do ślubu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuję dobrze:P Od pażdziernika 2008 mamy załatwioną sale, kamerzyste, fotografa zespół, kościól. Teraz w maju kupiliśmy alkohol, zalatwilismy w Urzedzie Cywilnym zaświadczenie, któr odbierze moja przyszla teściowa bo my będziemy już w Anglii a jest ono ważne tylko 3 miesiące:) Protokół przedmałżeński też spisany, sukienka wybrana wisi w salonie (wypożyczam)i czeka na ostateczne przymiarki na 2 tyg przed ślubem, sukienka na poprawiny jest ,obrączki wybrane(robią się), jutro z dekoratorką omawiam dekoracje sali, mój narzeczony ma już garnitur ostateczne przymiarki tez 2 tyg przed ślubem, zaproszenia rozeslane i rozdane, autobus zamówiony i menu też ustalone. Pozostalo jeszcze tort, ciasta, zakup bielizny ślubnej i butów:P No i to chyba tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
czyli jednym słowem , nawet jutro mogłabyś wychodzić za mąż;)super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie:) Dziewczyny będę zaglądać na ten topik , ale teraz musze już spadać:P Mam nadzieje ze temat będzie tętnił życiem:D I powodzenia w przygotowaniach wszystkim:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
No hty,jajestem;)Udaję,że uczę do egzaminów,a tak naprawdę ,to siedzę na cafeee;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też jestem z rocznika 88.... Moj ślub jak wskazuje nick 8 sierpnia 2009...Czyli za dwa miesiące i troszkę... Nie mogę się doczekać...Zaproszenia już rozdane...Wszystko zamówione ponad rok(orkiestra, kamerzysta, fotograf, kościól) Suknia się szyje... Dziś idziemy do Poradni rodzinnej.... Protokół u księdza spisany, zapowiedzi już idą, obrączki zamówione... jesteśmy ze sobą troszke ponad 3 lata....Po zaręczynach prawie rok...Mieszkamy ze sobą we wrześniu będzie 2 lata.... Ja jestem ze świętokrzyskiego ale mieszkam teraz w Wawie... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnttttt4
a skąd doladnie zeświętokrzyskiego , jeśli mogę spytać, bo ja też świętokrzyskie;)? a odnośnie przygotowań , to widzę ,że już wszystko zapięte na ostatni guzik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnttttt4
ja biorę ślub 17 pażdziernika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnttttt4
Kazimierza W:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
Widzę ,że nasze forum się rozrasta...Hmmm...ja też pochodzęze świętokrzyskiego...okolice Kielc;)Pozdrawiam przyszłe Panny Młode;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnttttt4
u mnie przygotowania stoją w miejscu , to co było już dawno zamówione, czyli sala, zespol , kamerzysta i fotograf juz dawno są, suknia się również szyje, obrączki też są;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobietki to już nam niedługo zostało tego panieństwa... Mam nadzieję że u was również przygotowania wrzą... Ja czasem mam już dość wszystkiego...Jak np. rodzice się za bardzo wtrącają ale....Idzie przeboleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ommmmmmmmmmmmmmmmmmm
oooo!!! przypadkowo weszłam na topic i przeczytałam, że jest tu panna młoda z ostrowca:) witam witam, ja też:) też panna młoda...nieco starsza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88888
Moja koleżanka wspominała ,że 3 miesiące przed ślubem to najgorszy okres, że momentami żałowała nawet ślubu, bo tak się rodzice wtrącali zarówno jej i jego i dochodziło do spjęć pomiędzy narzeczonymi, w moim przypadku to chyba dopiero przede mną, choś mam nadzieję , że nie będzie większych problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ostrowczankę, Kiedy twój ślub?? Kurcze powiem wam że że teraz to nie ma dnia żeby nie myśleć o jakiś załatwieniach do ślubu... Ja też ostatnio żałowałam że robimy w ogóle ten ślub...ale jak się izoluję od naszych rodziców w Wawie to znowu zaczynam się cieszyć, bo nikt mi nie ględzi nad uchem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ommmmmmmmmmmmmmmmm
mój slub 15 sierpnia:) gdzie masz przyjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta2606
hej dziewczyny, ja tez jestem rocznik 88 i rowniez jestem ze swietokrzyskiego... slub mam 26.06.2010. na dzien dzisiejszy zalatwiona mamy sale, orkiestre, kamerzyste i fotografa- narazie tyle.... a we wrzesniu idziemy "zaklepac" date w kosciele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×