Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Proszę o wypowiedzi

Opinia o...

Polecane posty

Gość Tijanka
Ale obciach zakładać taką stronę. Po co to zrobiłas???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ja.
pokazywanie certyfikatu z YES jest ciosem ponizej pasa, bo po jakie licho laska je pokazuje i sie tym cieszy? czy gdyby go nie miala, ten pierscionek bylby mniej wart? sadze, ze tak. ze gdyby to byla TYLKO ZWYKLA cyrkonia to juz by nie bylo to samo. zal, dziewczyno, zal. sama mam pierscionek z tej firmy i jakos NIKOMU nie pokazywalam certyfikatu..nawet mi to do glowy nie przyszlo. poza tym, mam az 19 maly brylancikow, wiec wg panny Anny powinnam sie tym papierkiem obnosic wszedzie. nie rozumiem i nie zrozumie. takie osoby jak Ty panno Anno tylko potwierdzaja mnie w tym, ze roczniki po 85 (moj) sa juz totalnie porabane, widac nowa matura wyszla wam na niekorzysc. zastanow sie moze nad sensem malzenstwa, bo to nie tylko noszenie na palcu obraczki, ale przede wszystkim odpowiedzialnosc za druga osobe. a z tego co wyczytalam - nosisz jeszcze srebrna obarczke, do tego zloty pierscionek. wiesz jaki sygnal wysylasz ludziom? ze jestes zajeta, udajesz dorosla, a nia wcale nia nie jestes. dorosnij dziewczyno, bo zycie da Ci takiego kopa, ze sie nie pozbierasz. ps-gdybym nie ogladala Twojej strony to sadzilabym, ze masz 13, moze 14 lat. to chyba nie swiadczy dobrze o przyszej zonie? eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseuuuuuuuuuuudo
Strona beznadziejna. A przepraszam, autorka do gimnazjum chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie. poco ten certyfikat?:/ i poco wogole cala ta strona? jest do chrzanu. aa i jak juz tak pokazujesz pierscionek na palcu to powiem ze masz tlusciutkie paluszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaarrraammbbaa
Chwalisz sie, ze masz pierscionek z brylantem ? :/ zenada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszki rybne
co za bzdurnaaaa strona. o litosci. i schowaj reke o paluszki tluszczykiem ociekly , pierscioneczek ladnie nie wyglada.:-/ i brzydka sukienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaarrraammbbaa
Acha.. i domy dziecka wcale nie potrzebuja zabawek... Potrzebne im są artykuly szkolne- ale takie pewnie glupio przyniesc na slub, wiec moze juz lepiej slodycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyuit
założycielka tematu nie jest osobą , która założyła stronę , chce tylko wyśmiać jej autorkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opinia88
O w mordę!!!!!!!!!!!!!!!! Księżnizka w karocy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o wypowiedzi
Chciałam tylko sprawdzić czy tylko ja mam takie zdanie na temat tej strony ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy to prawda
Kaaarrraammbbaa Acha.. i domy dziecka wcale nie potrzebuja zabawek... Potrzebne im są artykuly szkolne- ale takie pewnie glupio przyniesc na slub, wiec moze juz lepiej slodycze... Trochę nie w temacie, ale ja słyszałam od osób które pracowały lub miały staże w Domach Dziecka, że takie dary w ogóle nie trafiają do tych dzieci, zwłaszcza słodycze. Przywłaszczają je sobie Kierowniczki, Dyrekcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseuuuuuuuuuuudo
Ta strona jest masakryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseuuuuuuuuuuudo
I jeszcze jak namolnie prosza o kasę przy pomocy obciachowych wierszyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj....
Przejrzałam sobie ta stronę i muszę stwierdzić że widziałam o wiele gorsze. Zdjęcia raczej beznadziejne i widać że ktoś dopiero zaczyna swoją działalność. Weszłam na stronę umowy i to co zobaczyłam powiało grozą. Kto sporządzał formularz tej umowy??? gdzie na umowie jest nazwa firmy, Nip i REGON. Jeśli tą umowę zobaczy inspektor Izby Skarbowej to współczuje konsekwencji jakie poniesie działająca na czarno niby firma. LUDZIE myślcie co wy robicie!!!!!! Ostatnio w Gdańsku dwóch fotografów zostało ukaranych grzywnami po 40 tys zł. W Polsce jest bałagan ale nie do tego stopnia jak niektórzy uważają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie co
a wiecie co? dziewczyna jest przekonana, ze jej strona jest super, a mi sie tu nad nia pastwimy ... :), przepraszam, wg niej my jej zazdroscimy, bo nie mamy tego co ona :D rowniez, leze i kwicze :D ze takie laski wychodza za maz...a potem rodza dzieci, ktorych wychowac nie potrafia..bo same jeszcze maja psychike dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D:D:D:D o kurwa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaaaaaakra
Ręcę mi opadły!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnttttt4
Dajcie jej spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looooooooooo matko
no coz........widocznie oprocz studiowania maja czas na takie pier.doly a kareta po prostu wies spiewa i tanczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wytrzymam haha
to jakis żart??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnttttt4
do Aniu Lewandowska z Katowic a ja uważam , że nie ma nic w tym strasznego ,że wstawia się zdjęcia z naszej przeszłość, co innego gdyby to były zdjęcia naprawę! naruszaające naszą prywatność, z życia intymnego , erotyka, czy coś w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna P.
masakra; po co robić w ogóle takie stronki ; niektórzy to nie mają dobrze poukładane w głowie; widać że jesteś jeszcze dzieckiem i nie dorosłaś do tego małżeństwa; ty chyba nie masz co w domu robić ; skoro masz czas na takie bzdety ; dopiero jak przyjdzie ci pranie gotowanie itd itp to zacznie sie płacz i lament ; i tak to się zwykle kończy aaaa.... szkoda gadać ; dorośnij dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniu Lewandowska z Katowic
do nnttt swoich-proszę bardzo, ale chłopa? W rajtuzach białych? Może ja mam jakieś zdezintegrowane poczucie estetyki, ale wydaje mi się to cokolwiek niestosowne. Poza tym nie mam intencji obrażać dziewczyny- jej życie, jej decyzje, ale może ona nawet nie ma świadomości, że podając nazwisko rodziców w swojej liście gości, przekreśliła szanse na jakąkolwiek anonimowość w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnttttt4
a niech sobie robi co chce, ja to bym tak skomentowała , a ten facet mógł się na to zgodzić, też nie jestem za robieniem śmiesznych stronek, ale ilu ludzi , tyle gustów i każdy ma na czym innym hopla...Nie uważam tylko , ze w porządku jest robienie tego topicku przez osobę inną niż owa Ania L.Bo ten temat założył ktoś inny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniu Lewandowska z Katowic
a to swoją drogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna fajna
Ania Lewandowska z Katowic sama założyła tą stronkę ślubną i stronkę na n-k, więc chyba godzi się na to, że zostanie obdarta z prywatności, a te zdjęcia i jej nazwisko będzie krążyć po necie. Trzeba przewidywać skutki swoich działań, a autorka tego topiku miała pełne prawo do jego założenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×