Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Proszę o wypowiedzi

Opinia o...

Polecane posty

Gość pooommmpom
No wiesz, ciezko jej z Toba nie laczyc, skoro ewidentnie ja bronilas. Nie chwale sie ze facet robi mi drogie prezenty - napisalam, ze CZASEM zrobi mi jakis drogi prezent. A jesli to jest prezent zareczynowy, to raczej oczko sie poluzje juz po slubie, gdy bedziecie mieszkac razem, wiec certyfikac moze byc u was w domu, a nie musisz leciec do faceta itp. Ja bym sie po prostu glupio poczula, jakby facet pokazal mi i dal certyfikat - poczulabym, ze chce mi uswiadomisc wartosc pierscionka. To wg mnie jest nie na miejscu. Powinien to sobie schowac, albo we wspolnym mieszkaniu dac do szxafki, i jak cos sie stanie to wtedy powiedziec - kochanie - tam jest certyfikat. Certyfikat btw jest NIEPOTRZEBNY DO REKLAMACJI, A PARAGON ZE SKL;EPU NA KTORYM JEST CENA, CZY W ZWIAZKU Z TYM FACET MA TEN PARAGON DAC KOBIRCIE, ABY MOGLA SAMA REKLAMOWAC?? NIE!!, to logiczne, ze ma on go u siebie, i reklamuje on, albo razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
e tam :) certyfikat nie łagodzi wkurwienia ;) chociaz nei wiem bo jeszcze sie nie pokłóciliśmy nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
wiem, dlatego jest u mnie ";)" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy sie tak czepiacie czarnej koali? Mądrze gada , z tego co czytuje na forum rowna babka jest. ;) Normalne ze jak ma pierscionek z certyfikatem to jej facet go dal, w koncu pierscionek nalezy do niej to i certyfikat jest jej wlasnoscią. Poza tym z tego co czytam macie jakies sztywne uklady z tymi Waszymi facetami. Nie chca pokazac certyfikatu, nie chca powiedziec ze brylant etc. Jakies dziwne to wszystko. U mnie w zwiazku zawsze szczerze, otwarcie i wprost mowi sie praktycznie o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
o dziękuję bardzo za komplement :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia koala
chwalenie sie certyfikatem.... zenada a tego typu stronki... sa popularne w usa ja bym nigdy nie umieszczala na takiej stronie tyle danych osobowych, ale sam pomysl ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie dziewczynie
spokoj, chce wykrzyczec swoje szczescie? Ma do tego prawo! A w ogole strona to fajny pomysl. My tez mielismy, aczkolwiek ciezko byloby osobom postronnym ja znalezc. Natomiast gosciom podalismy jej adres na zaproszeniach i mogli na niej znalezc potrzebne informacje (typu mapki dojazdu, liste prezentow, jesli ktos chcial na nia zerknac..). A po slubie moga ogladac zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×