Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Proszę o wypowiedzi

Opinia o...

Polecane posty

Gość poliwódka
ale jestesnie zimne suki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawikniuncia
Każdy ma do wszystkiego prawo , tlko czy to jest moralne?Ale to już inna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno tak szczęka mi nie opadła!!!! Istnieją tacy ludzie na tym świecie?! Ale żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiem wam ze
a powiem wam, ze skoro Ania L.umieszcza wszystkie dane dotyczace jej zycia to najwyrazniej chce aby o niej bylo w necie glosno. TYLKO, ze ona zyje w swiecie bajek, gdzie nawet Gargamela nie ma, zlych ludzi takze... DZIEWCZYNO!!!! OPRZYTOMNIJ!!!! CZy Ty naprawde nie wiesz, nie zdajesz sobie sprawy, ze teraz jakis psychol moze Ci krzywde zrobic? Podalas tak duzo danych, ludzie.... Chron swoja prywatnosc, swoja i meza przyszlego! Ja jestem z Katowic i jestem w szko, ze takie laski jak Ty mieszkaja w tym pieknym miescie ;/ Oby nic Ci sie zlego nie przydarzylo, tego Ci zycze. Mnie rodzice przestrzegali przed zakladaniem takich stron, profili na n-k i tez ich nie mam. W t tez o tym glosno bylo swego czasu. Powodzenia w zdobywaniu madrosci, ktora jak widac, nie idzie w parze z wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buuuuha ha ha ha
Wiecie co już dawno nic tak zenujacego nie widzialam. Normalnie ręce opadają. Można już pominąć to że z tej dziewczyny smieje się pół Polski, ale qrwa mać jak można tak się podniecać slubem itp. Widzę, że dla niektórych kobiet znalezienie faceta i slub to szczyt marzeń! Pogratulować głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
ale wredne jesteście. uwagi o paluszkach ociekających tłuszczem można było sobie doprawdy darowac. wstyd princesso...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
a strona wiadomo czyja jest :) jeśłi ktoś tak to przeżywa to jest jego sprawa. niezainteresowani moga nie wchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
an tam wstyd. obnazyla sie i swoja rodzinke calkiem porzadnie zakladajac tego bloga. tot aki komentarz to pikus w porownaniu z jej wyczynem-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvza
Taka jestem ciekakawa , jakie Wy jesteście dojrzałe?:)i fajnie słyszeć,że ślub nie jest rzeczą istotną w życiu, przy takim podejściu nie warto rzeczywiście go brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna fajna
tak, tak, ślub to szczyt marzeń, wytęskniony, wyczekany, a potem wystarczy jedna niewłaściwa osoba na ślubie, czy zachowanie takiej osoby, i trauma na resztę życia :O bo nie było tak jak w marzeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliwódka
weszłam na stronkę, byłam moze 5 sekund. Nie interesuje mnie takie coś - nie oglądam. A Wy - wyglada na to że trafiłyscie n aswoje ulubione zajecie ! Szukacie taniej sensacji czyims kosztem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0pp
bez przesady;/co by się nie stało na ślubie, to i tak będzie wyjątkowy dzień w życiu pary młodej ,nie biorę pod uwag dość skrajnych przypadków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniu Lewandowska z Katowic
temat można bardzo prosto zakończyć- wystarczy linka do tej "dyskusji" wkleić do księgi gości na stronce. Uważam, że to niezdrowo się tak fascynować czyjąś naiwnością (czy głupotą) i może czas najwyższy dziewczynę uświadomić, że jest obiektem naszych mało wybrednych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strajk głodowy
Każdy ma w zyciu jakies cele i plany, nie mowiąc już o marzeniach... Ania L widoczeni ma takie a nie inne, ma do tego prawo, zyje w wolnym kraju. Jak się komuś nie podoba niech nie wchodzi na tą stonę i oszczędzi sobie zbędnych komentarzy. Nie niszczy się marzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
nevermind, Ty pierwsza wyjechałaś z tekstem o tłuściutkich paluszkach. jakby było po co i jakby to coś miało dać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
"właścicielką" strony jest stała członkini tegoż forum. sama sobie przeczyta wasze "miłe" słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A ja jak głupia pytam: - to cyrkonia? Taka śliczna.. - Kochanie... to brylancik... Zatkało mnie... nie wiedziałam co powiedzieć... było mi słabo i gorąco (i to chyba wcale nie dlatego, że oddałam 0,5l krwi :P). Byłam taka szczęśliwa! Ale ze mnie szczęściara!!! [zdjęcie certyfikatu z YES]" nie mam sumie nic przeciwko takiej stronce, chce dziewczyna opowiedziec o sobie i o swoim związku, nie ma sprawy, to miłe poczytać i popatrzeć że ludzie są szczęśliwi ale teksy o brylancie brzmią jakby to było istotą tych zaręczyn a nie fakt że sie kochają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanciarka23_
jeszcze nie słyszałam zeby jaka kolwiek dziewczyna podczas zareszyn zapytała"kochanie to cyrkonia, taka śliczna?" naprawde neizła z niej idiotka a tak wogle osobą która zalozyla te strone jest Anuszka88 tu sie wypowiadała http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4103502 chyba skopiowala to ze swqojej strony o zareczynach:O mi sie wydaje ze ta dziewczyna ma niską samoocenę i zeby ją podbudowac to chwali sie czym popadnie, a to ze pierscionek z yes z brylantem a to ze oddala krew a to ze zdala poprawke(chociaz tutaj neiwiem czy jest sie czym chwalic) ogólnie jestes porąbana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabamacity
no moze ma dziewczyna niska samoocene? moze dla niej wazne jest to ze ten pierscionek byl z brylantem a nie jakims innym kamieniem? moze zwasze o takim marzyla? nie kazdy codziennie dostaje od facetow drogie prezenty a ile tu jest stron poscieconym temu jaki kto ma pierscionek zareczynowy, kto ma jaka suknie, jaka obraczke, jakie buty i za ile... a na tamtym portalu widze jest pelno takich stronek, ma dziewczyna pecha ze to na nia padlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarietta
masakryczna strona. ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_Misia
Też to zauważyłam Alabamacity. To nie tylko Ania L. z Katowic jest takim oryginałem. Zobaczcie na tych: http://magdakrzysiek.ichslub.pl/ to też niezłe ... Z drugiej strony śmiejemy się z Ani, ale założę się, że co najmniej połowa z nas tutaj piszących ma konto na naszej klasie i też w jakiś sposób się uzewnętrznia. Jednak zauważyłam, że pojawiła się moda na tego typu portale społecznościowe. Nie róbmy z siebie jakiś moralizatorów. Faktycznie zdjęcie tego certyfikatu to konkretne przegięcie, ale chcąc czy nie chcąc przeglądamy tego typu strony także się na nich rejestrując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarietta
Alicja_Misia może masz trochę racji, ale..... jakoś nie wierze, ze dorosle, dojrzale kobiety zakladaja takie strony. chyba ze maja 22 lata ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podoba mi się:O..grafika kiepska, całość bez polotu... myślałam,że to co innego będzie i terasz szkoda mi palca , który musiał sie nadwyrężac klikając w to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_Misia
Wiesz Tarrietta wydaje mi się, że przejawem braku dojrzałości nie jest zakładanie takich stron, ale zawartość, którą w nim umieszczamy. Kurcze zobacz tego typu strony i portale to ostatnio popularna rzecz czy to znaczy, że mamy aż tak niedojrzałe społeczeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
"kanciarka23_ - jeszcze nie słyszałam zeby jaka kolwiek dziewczyna podczas zareszyn zapytała"kochanie to cyrkonia, taka śliczna?" " no wiesz, jak mi facet juz po zaręczynach powiedział "a tu na wszelki wypadek masz certyfikat" to tez spytałam jak debil "a to to jest brylant??" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooommmpom
buahaha ludzie, ale z Was wiesniaki (nie wszystkich). Czarna koala - Twoj facet to przyklad totalnego czeresniaka, ktory kupiła pierscionek, na ktory normalnie nigdy by sobie nie pozwolil i musial uswiadomic swojej wybrance, ze jest z brylantem!! Matko, gdyby moj facet mi powiedzial, ze TU NA WSZELKI WYPADEK MAM CERTYFIKAT, to bym mu sie zasmiala w twarz!! Ale moj by tak nigdy nie powiedzial, bo jesli juz kupujhe mi b. drogie rzeczy, to dowiaduje sie, ze one byly takie drogie sama, przypadkiem. Alez to wszystko zenujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierscionek zareczynowy
moj maz wowczas chlopak jak mi dal pierscionke to pozniej w domu tez mi pokazal certyfikat-przeciez do kazdego brylantu jest certyfikat i to zadna nowosc!dlaczego mialby mi go nie pokazac?to co mial go wyrzucic do kosza?bez sensu....czepiacie sie.Brylanty po prostu maja certyfikaty i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooommmpom
pierscionek zareczynowy - ale dac komus pierscionek, cieszyc sie zareczyanmi, a pozniej, nawet na drugi dzien, jak juz mina chwile uniesienia dac komus tzw. RESZTE do prezentu, czyli certyfikat, a nie OD RAZU Z PIERSCIONKIEM POWIEDZIEC "O PROSZE, A TU MASZ DO NIEGO CERTYFIKAT", paranoja! Chociaz jak znam mojego faceta, to nigdy bym sie nie dowiedziala gdzie kupil pierscionek i ile jest wart (choc pewnie bylby sporo, patrzac na jego prezenty). Certyfikat i inne pasci svhowal by u siebie (albo jak go znam to by wywalil do kosza po drodze, bo on nie przywiazuje wagi do takich rzeczy, choc to akurat nie byloby madre) i nigdy bym tego nie zobaczyla. I mialabym to gdzies...najwieksza wartoscia pierscionka ma byc przyszly slub i wspolne spedzenie zycie (a przynajmniej chęć), a nie certyfikat, ktoremu kolezanka ze stronki internetowej nawet zrobila zdjecie wstawila aby wszyscy widzieli hehe, taka nasza Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
pooommmpom Ty sama jestes czeresniak. i na dokładkę czytac nie umiesz. napisałam że dostałam certyfikat PO zaręczynach a nie od razu z pierścionkiem. ale cóż, fantazje masz, wymyslanie idzie ci niezle. certyfikat to nie paragon, nei ma na nim ceny, wiec nie da sie nim chwalic ze "o prosze jaki drogi kupilem". natomiast certyfikat jest przydatny w razie jakby trzeba bylo reklamowac oczko - poluzowanie, zarysowanie, odprysk. nie widze powodu dla ktorego mialabym w takim wypadku zapierdzielac do faceta po certyfikat i z tym w dloni do jubilera, skoro moge miec u siebie i obrócic od razu. a czereśniackie jest to Twoje chwalenie się ze Ci facet robi drogie prezenty. mój facet bogaty nie jest i nie uwazam tego za wade. wazne jest to że mnie kocha i dba o mnie. a kolezanki ze strony akurat prosze ze mną nie łączyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×