Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość mysiula86
Hej dziewczyny, jeszcze miesiąc i niektóre będą miały już poród za sobą :) Nataliaa, jak się czujesz? Oby wszystko poszło jak trzeba, trzymam kciuki za Ciebie i Maleństwo :) truskawka27, ja mam podobnie termin- z miesiączki na 5 marca a z usg na 24/26 luty, zastanawiam się którego terminu się trzymać.....choć najlepiej byłoby dotrzymać do 17 marca i załapać się na roczny macierzyński....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka 27
mysiula86 no ja tez nie wiem którego się trzymać terminu bo jedna koleżanka mówi mi ze termin z miesiączki się liczy inne mówią ze z usg i sama nie wiem...niby lekarz się trzyma tego z miesiączki..hehe a jeżeli chodzi o dłuższy macierzyński to ja zawsze tak mam ze wszystko mnie omija :/ albo za wcześnie albo za późno ehh :( wiec nawet nie liczę ze dotrzymam do 17 marca bo to by było grubo po terminie :/ Pozdrawiam wszystkie dziewczynki z tego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam termin z OM 2. marca, a z usg 21. lutego :) po prostu nasze dzieciaczki urodzą się trochę większe, wszystkie tak samo rosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiula86
KaMa03, z tym terminem i wymiarami chyba rzeczywiście jest tak jak piszesz. Mój lekarz właśnie tak mi powiedział, ale wiadomo jak to człowiek i tak później rozmyśla za dużo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieję, że dzidziuś się nie pospieszy. Każdy dzień później to szansa na ładniejszą pogodę. Chciałabym, żeby było jak najcieplej, bo teraz przeziębienie panuje. Także zaciskam nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie lekarka na prenatalnych mówiła że ten z miesiączki jest najbardziej wiarygodny, albo taki z pierwszego wczesnego usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka 27
Dziewczyny mam kolejny dylemat mianowicie chcę zakupić laktator na razie ręczny i nie wiem jaki..może zakupiła któraś z was już taki laktator i podzieli się ze mną uwagami i opiniami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawka ja sie wstrzymuję z laktatorem do porodu, bo nie wiem czy będę miała co ściągać, i wtedy ewentualnie kupię już elektryczny. Podobno elektryczny jest wygodniejszy, no i może pobudzić laktację, czego podobno ręcznym się nie da. Ale słyszałam, że z aventu jest ok, trzymałam go w ręce i łatwo się niem "pompuje", wszystko chodzi tak gładko, jeszcze jakiś inny próbowałam, to mega ciężko chodził. Nie wiem jak z TT i Medeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo-linka11
Ja mam z TT i w sumie jest fajny tyle ,że w piersi musi być sporo mleka jak nie ma to nie wyciągnie.Lepsze są elektryczne ale znowu drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze odradzam kupowanie laktatora przed, chyba ze chcecie od poczatku sciągac.Po drugie z doświadczenia wlasnego i kilku kolezanke wiem, ze tym recznym sciaga sie okropnie. Radze elektryczny.Ja kupilam Mendeli taki maly(mini się chyba nazywa) i bardzo się sprawdzil. Co prawda żeby sciągnąć mleko musialam czesto go używac i pierś musiala być pelna ale to podobno zależy od piersi czy jest laktatorolubna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiula86
Ja kupiłam laktator ręczny z aventu i byłam zadowolona, pompowało się całkiem fajnie. Problem zaczęłam mieć, gdy pierś nie była już taka pełna i wtedy nie dało rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i stało się - dziś od 14 tysiąclecie przestaje przyjmować pacjentki.Oddział zostaje przeniesiony na parkitkę. Informacje pochodzą z gazeta.Pl. Przynajmniej nie ma złudzeń i wszystko jasne. Na tysiąclecie już się nie załapiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaa87
Jestem juz po tysiac. Od dzis nie przyjmuje tysiaclecie. Jestem po cesarce niestety moj dZidzius jest na patologi noworodka o maly wlos malenstwo zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Natalia! Trzymam kciuki za Twoje Maleństwo I Ciebie! Na pewno Twoja Kruszynka dojdzie do siebie i juz niebawem bedziesz sie nia cieszyc w domu.Trzymaj sie cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiula86
Nataliaa, czyli Twoje Dzieciątko przyszło na świat w 35 tc? Napewno ma dobrą opiekę, jeszcze troszkę i sama będziesz się Nim opiekować. Wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka 27
Natalia trzymam kciuku!!! będzie wszystko dobrze na pewno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanisa
Nataliaa, jesteśmy z Tobą, trzymaj się kobieto. Jak będziesz w stanie to napisz co się stało. Co do laktatora, to ja też kupiłam z aventu ręczny, używany, bo mam przeczucie że będzie mi potrzebny, więc wolałam kupić za 40 zł i go mieć niż potem wysyłać męża żeby sam kupował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia będzie ok, na pewno niedługo wrócicie do domku. Jak się mała czuje? Ile ważyła po urodzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaa87
Dziewczyny jestem po cesarce 2 dobe maly mial 1750 i. To dziwne bo na ostatnim usg 3 tyg temu mial tyle samo:( jest na patologi noworotka na,parkitce a ja na 1000leciu katastrofa jutro wychodze nawet jesli mnie nie wypisza a to co sie stalo To byl blad lekarza dzieki bogu trafilam. Do szpitala i tu sie poznali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak to błąd lekarza? Prowadzacego? Jak możesz to napisz cos więcej,bo z tego co kojarze to mamy tego samego lekarza.Moja Mala też wg.usg nieduza i lozysko. 3 stopień... Trzymaj sie Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanisa
Też poczułam niepokój, mamy jednego lekarza. Nataliaa a jaki jest stan Twojego synka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku tu straszne :( ale jak maleństwo jest już na specjalistycznym oddziale to wszystko się ułoży. Da radę, nie takie maluchy ratowano. Ty też uważaj na siebie bo cc to poważna operacja, a przecież musisz być silna nie tylko dla siebie. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaa87
Stan sie stabilizuje ale dwa dni duzej a niemialabym synka to jest straszne. A na waszym miejscu szybko pedzilabym sprawdzic czy wdzystko pk u innego lekarza bo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka 27
Natalia będzie dobrze !! wierzę w to! jeśli będziesz miała chwilkę to opisz co dokładnie się stało ze jeszcze 2 dni i doszłoby do tragedii ? nie pojmuję tego jak lekarz mógł tak zaniedbać ciąże !! czekamy na szczegóły kochana i nie martw się Bóg czuwa nad Twoim synkiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia, nie martw się, na Parkitce na patologii są b. dobrzy lekarze i na pewno dobrze zaopiekują sie Twoim maleństwem! Życzę dużo siły i szybkiego powrotu do formy! Czas szybko minie i nie będziesz już o tym pamiętac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to gdzie rodzić?
Natalia trzymaj się. Nie za dużo zrozumiałam z tych wpisów, jak myslicie co lekarz zaniedbał? I do jakiego lekarza chodzi natalia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×