Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Kaja2014, lekarza mam na Mickiewicza i tam planuje poród ale ponieważ biorę jeszcze pod uwagę Blachownie( bo mam tam znajoma położną :-)) to tam się umówiłam najpierw bo bez skierowania a badani trzeba mieć te same co na Mickiewicza. Na badania dostałam skierowanie od rodzinnego a na konsultacje do anestezjologa na Mickiewicza muszę mieć skierowanie od mojego lekarza prowadzącego, który do końca tyg jest na urlopie :-( wiec muszę poczekać i załatwię to po weekendzie. Pani anestezjolog powiedziała ze bez problemu powinni mnie zakwalifikować w innym szpitalu bo mam dobrze wyniki. :-) Teraz jestem padnięta bo sie wyczekałam w tym szpitalu, ale było warto.Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie czuj***ardzo dobrze Nic mi nie jest nawet pojedynczego skurczu nie mam :/ I jak Tu czekac na porod jak sie Nic nie dzieje :( a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja2014, u mnie tak samo skurcze mam bardzo rzadko nawet nie ma co liczyć bo może jeden, góra dwa dziennie. A tak poza tym to nic się nie dzieje:-) A dzidziuś dokazuje w brzuszku i na świat się nie pcha. A Twoja córcia sie uaktywniła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche ja musialam pozaczepiac I leniwie sie przeciagla... ja nawet tych pojedynczych skurczow nie mam no... Nic ... Wylecze infekcje Bo jakas mi sie przypaletala I zbalamuce Meza moze to cos pomoze Bo oszaleje jak tak nadal Nic sie nie bedzie dzialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrześniówka19
Hej:) U mnie bez zmian... Jakoś nie czuję żeby coś się zbliżało:/ Co do skurczy to ja wam zazdroszcze że macie tak mało, moja macica szykuje się od 20tc. i skurcze mam bardzo często wcześniej brałam magnez i on mi pomagał, ale teraz lekarz kazał odstawić i skurczy mam min. kilka na godzinę. Wy chociaż jak się coś ruszy będziecie wiedziały że to już, ja czekam na ból lub na wody... Bo skurcze narazie nie bolą, są poprostu bardzo uciążliwe. tuptus2014 super że już jedną kwalifikacje masz do ZZO, zawsze lepiej mieć wybór;) widziałam zdjęcia z linku jaki wkleiłaś i powiem wam że może d*py nie urywa, ale i tak cieszę się że jest czyściutko i ładnie, może też personel dzięki temu będzie milej nastawiony bo napewno lepiej im się pracuje:D:P Dziewczyny jakie macie podejście do szczepień? Szczepicie odrazu w szpitalu? Ja się zastanawiam czy nie opóźnić troche, kurcze nie znają jeszcze dziecka, nie są pewni że jest całkowicie zdrowe a już szykują strzykawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RubyBlue ja spakowałam sobie jednorazówki, kubeczki i talerzyki, sztućce jedynie zabieram domowe;) Tak sobie pomyślałam że nie będzie mi się chciało tego zmywać... Kaja2014 nie szalej nam tak;) Masz jeszcze 2 tygodnie do terminu, wiem że nie jest łatwo, ale każda z nas musi czekać nie wiadomo na jaką datę... Jestem teraz na etapie że codziennie rano budzę się myśląc że to moje ostatnie dni w życiu kiedy mogę spać do której chcę i tak też właśnie czynię:D Myślę sobie też że to może być dziś więc lepiej się wyspać;) Naprawdę pomaga:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusiaxxx
Wrzesniowieczki wysypiajcie sie bo kiedy maluszek Sie urodzi to o dobrym wyspaniu można pomarzyć. My dziś zAczęliśmy dzień o 6 rano a mały pójdzie na drzemkę dopiero koło 10 :) Co do siadania Mati za tydzień będzie miał 6 miesięcy i jak go podciagam do siadu podnosi tylko tyłek.Samego go nie saddam .Na moich kolanach siedzi ale musi sie opierac.Ulubiona pozycja to na brzuchu i pelzanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza85
Wrzesniowka19 podsunelas mi swietny pomysł z tymi jednorazowkami, dzieki :) Jednak kazde takie udogodnienie w szpitalu na pewno sie przyda. Ja upchnelam jeszcze do torby rolke recznikow papierowych, a noz beda potrzebne. Moj maz zartuje ze torba wyposazona jak na wojne ;) Wrzesniowe dziewczyny jak sie czujecie? Pozdrawiam i wszystkim forumowiczkom zycze milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniówka19, gratuluje pomysłu z jednorazówkami. Gdyby nie to że już mam dość pakowania to pewnie bym zamieniła moja zastawę ;-) Trochę masz przekichane z tymi skurczami ale już nie długo... Eliza85, ja też spakowałam recznnik papierowy (w szkole rodzenia nam powiedziały, ze może się przydać) :-) Kaja2014, jak Twoja infekcja? Życzę wszystkim miłego weekendu, i dziewczynki na spacerki!!! Bo pogoda dopisuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuptus2014 a dziekuje chyba juz lepiej. Co prawda zaaplikowalam tylko jedna globulke wieczorem i pieklo, szczypalo nieziemsko :D kolejna za 4 dni ma byc zaaplikowana o Ile dotrwam :P brzuszek dzis boli jak na okres w krzyzu tez boli, sluz jakis leci ale narazie sie nie nastawiam na porod sprzatam :D a Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zastawy jeszcze nie spakowalam i faktycznie chyba sie zaopatrze w jednorazowki :D swietny pomysl dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda16023
Dziewczyny jesli rodzicienna Mickiewicza, reczniki papierowe trzeba miec i zostawic na porodowce, przy wyjsciu bylo powiedziane kto nie przyniosl ma doniesc (po chole... jasna nie wiem) z dziewczynami wywnioskowalysmy ze dla Pan pediatrow bo one wycieraly rece na obchodzie w reczniki papierowe. A tak trzeba miec wszystko swoje, mam na mysli cala zastawe stolowa :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptus2014
Kaja2014, ja bez większych zmian:-) Zgaga mi trochę pościła bo brzuszek się wreszcie odrobinkę obniżył :-) Dzisiaj to mnie głowa boli ale tak to ok. Magda16023 dzięki za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dzis napiernicza podbrzusze bardzoo. Ciekawe czy to cos rozkreci po poludniu Bo poki co od rana boli i nie mija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia9876
Faktycznie, na Mickiewicza mają dziwne wymagania. Cóż, wyjaśniło się chociaż, dlaczego niektóre kobiety tak długo czekają tam na przyjęcie na oddział... Na samą myśl o tym szpitalu mam stracha. Mam nadzieję, że tam nigdy nie trafię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka030
magda 113 - jak się czujesz? i jak ruszyła się już dzidzia, bo ja myślałam że się rozkręci bo to smyranie czułam ale cisza się zrobiła więc może to nie to, ale dziwne bo przy pierwszej tak samo czułam a ty taka cisza teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Pytanie do mam, które już wprowadzają/wprowadzily gluten. Rozpoznaje temat, bo za około miesiąc będę wprowadzać i absolutnie nie chce karmić syna gotowymi kaszkami ze sklepu, które mają cukier, mleko czy inne dodatki. Co polecacie? Czy kasza manna kupiona w sklepie ze zdrową żywnością będzie ok? Jakie macie doświadczenia w tym temacie? A może któraś z Was szykuje sama kaszki (te pozniejsze) np mieli płatki owsiane itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama swojej córci
witam przyszłe mamy. Rok temu rodziłam w czestochowie. Gdybyscie miały jakies pytania to chętnie pomoge. Mam do sprzedania ciuszki-sliczne! plus bujaczek bright stars plus wage - bardzo pomocna przy maluszku-prawie jak nowa! plus laktator MEDELI ELEKTRYCZNY !! W OGOLE NIE UZYWANY!! jeśli JESTESCIE ZAINTERESOWANE TO proszę pisać. Zajrze tu jutro. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda16023 a myślisz że mnie nie zganią za to że wzięłam pół ręcznika?:P Torba mi się nie chciała domknąć to tak z połowę odwinęłam:D Takie rzeczy tylko w pl... Kaja2014 i jak tam sytuacja się rozwinęła od wczoraj? Mama swojej córci jaki model masz tego laktatora? Dziewczyny ja się muszę pożalić, wczoraj montowali mi płytę gazową i wycinali dziurę w blacie... Całe mieszkanie mam zakurzone! Już miałam tak ładnie wysprzątane, miałam w planach odpoczywać przed porodem a tu taki klops:/ Dosłownie wszystko w kurzu, mam mieszkanie typu studio wszystko otwarte na wszystko więc nawet łóżeczko, wózek oberwały... Mam tylko nadzieję że zdąże:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniówka19, tym ręcznikiem to się nie przejmuj wcale ( jak sie spotkamy to służę swoimi ;-)) Współczuje z tym remontem ale na pewno powolutku dasz rade :-) tylko się nie przemęczaj, mamy do czego teraz zbierać siły :-) Kaja2014, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda16023
Wrześniówka, na porodówce było wyraźnie powiedziane, ręcznik papierowy cały (tylko nie pochwaliły się po co he he), spirytus jak ktoś miał też odlewały ( ja miałam octonisept). nie wolno używać chusteczek nawilżanych, oliwki, sudocremu. najlepiej mieć emolienty. Dziewczyny życzę szybkich porodów i nie trafienia na tą położną co przyjmowała mój poród (stwierdziłyśmy jednogłośnie z dziewczynami, że była jak "esesman", powinna pracować jako "klawisz w pierdlu" a nie być położną) czarna, włosy ścięte na boba z grzywką w okularach, nie za wysoka - wystrzegajcie się :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda113
kajka030-u mnie też jeszcze nic,niby coś tam się kręci ale to zawsze po jedzeniu,wiec myślę ze to raczej od jedzenia .U mnie na szczęscie wymioty ustały,ale wczoraj tak mnie bolał brzuch ,że musiałam brać no-spę Kajka z jakiej dzielnicy jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja nadal w dwupaku choc nie powiem mam od kilku minut takie skurcze ze wyje do ksiezyca ... Ciekawe czy cos sie z tego wylegnie... Mala buszuje jak nigdy a ja od rana czuje sie jakos dziwnie taka skolowana... Oho znowu mam skurcz:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda 113 - ja Blachownia obecnie :). Ja czuję jakby coś pukało ale to zawsze jak lekko podkurczone nogi mam i to wieczorem. I dlatego mam wątpliwości. Ja w ogóle nie wymiotowałam tylko nudności miałam ale też się uspokoiło, czasem jak za długie spacery robię i za długo nie jem (tzn.3h) to mnie dopadają. A te bóle brzucha mnie minęły teraz po zbyt dużym wysiłku bolą mnie boki brzucha ale to mi wygląda na rozciąganie macicy są bardziej normalne. Jutro mam wizytę u lekarza to pozwolę sobie u niego trochę po panikować niech mi wyjaśni a może usg zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda16023 nie strasz nas tak bo jak na nią trafimy to może z wrażenia urodzimy;):p co do chusteczek, kosmetyków i emolientów to jestem tak obczytana w tym temacie że niech mi tylko któraś coś powie, to im zrobie wykład... może się w końcu czegoś nauczą:p Kaja2014 życzę żeby to był Twój upragniony dzień:) A jeśli jeszcze nie dziś to się nie przejmuj jutro mamy pełnię więc pewnie wypakujemy się hurtowo:D tuptus2014 dziękuję bardzo, na razie za chęci;) z tymi remontami to jak wiesz tyle co się ogarnęłam po malowaniu, a tu taki psikus... :/ a ból głowy to na poród:) bacznie obserwuj;) Żeby nas tylko jutro nie pogoniło wszystkie, bo się nie pomieścimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptus2014
Kaja2014,ja tez zycze zeby to byl ten dzien :-) i jak dasz rade to daj znac co z Toba Wrzesniowka19 glowa juz nie boli i wogole nic nie boli,dzis to nawet skurczy brak wiec mnie to chyba ta pelnia nie ruszy ;-)My we wtorek odbieramy wozek i wtedy to juz wszystko bedzie gotowe. A dzidzius i tak wie najlepiej kiedy do nas przyjsc :-)Wybieram sie wlasnie na spacer zycze milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam tak wzielam nospe ta zwykla bo te dwa skurcze spowodowaly ze mnie przegonilo do toalety i co prawda skurczow takich potwornych nie mam ale boli dosyc mocno jak na okres. Chyba to sie dzis moze rozkrecic. Jak siedze to jest w miare ale jak ide to bol jak na okres potworny.,, wieczorem wezme kapiel i zobaczymy co sie bedzie dziac, a czuje od srodka takie rozrywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chyba minelo po tej nospie ... Przeszlo na jakis czas ale teraz znowu mnie COs tam pobolewa ale nie tak mocno wiec to nie porod.. A tak ladnie juz bolalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×