Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Czesc. My juz od rana na nogach. Robimy badania Bo jutro wizyta. maz u mechanika a ja czekam dzisiejsza Nic niezbyt przespana. O 2.15! Sasiedzi cos walili bramami na podworku spac nie szlo Bo tak trzaskali ... A wizyt w wc chyba z 8 bylo... tuptus2014 jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja2014, ja dzisiaj lepiej chociaż mam w perspektywie 2 długie dnia bo mój mąż dziś i jutro pracuje po 12h, co prawda jest po tel ale to nie to samo. Nawet się dzisiaj wyspałam bo wczoraj wróciłam baaardzo zmęczona i mocno zasnęłam( ale siusiu było) Dzidziuś aktywny od rana:-) Mam nadzieje, ze Twoje wyniki ok:-) Eliza85, cieszę się że jesteście już w domu, masz pewnie teraz ręce pełne roboty ;-) AniaWrześniowa, Wrześniówka19, co u Was? Jak samopoczucie? Gosia, jak się trzymasz w szpitalu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Ja bym proponowała skontaktować się z kliniką z ul. Dwernickiego. Placówka nazywa się Centrum Medyczne Klara – www.cm-klara.pl . Ofertę mają bardzo szeroką. Ponad 20 poradni specjalistycznych. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda113
kajka030-wizytę mam dzisiaj, dzidziuś się rozkręcił i zaczyna kopać, a co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda 113 - ja jestem już po 4 USG , najpierw podejrzenie tych sączących się wód ale jest ok, na wczorajszym wyszło mi że mam II stopień dojrzałości łożyska trochę wcześnie. Za 2 tygodnie muszę się umówić gdzieś na prywatną wizytę bo straciłam całkowicie zaufanie do swojego lekarza. A moja dzidzia się nie rozkręciła nadal rano i wieczorem czuję słabe kopniaki w ciągu dnia czasem chyba się przeciąga ale nic wielkiego. To czekam na relację co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuptus2014 właśnie wróciłam z IP, z pozytywnych wieści to to że IP na 2 piętrze:D wkońcu się przenieśli... gin chciał mi pokazać porodówkę, ale była jakaś rodząca. Więcej pozytywów brak:/ Rozwarcie postępuje w tępie zabójczym w nd było prawie na palec, a dziś na palec. Genialnie poprostu... Chcieli żebym w nd stawiła się na oddział, ale poprosiłam o pn i przeszło. Wywoływać będą CEWNIKIEM FOLEYA!!! Jestem podłamana na tyle że zakupiłam dziś olej rycynowy, siedzę i patrzę na niego... Może w sb lub nd po niego sięgne, w pn i tak już będę pod opieką:/ Próbował ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowka bardzo dziekujemy za relacje z mickiewicza :) cenna informacja :) i nie martw sie :) moze COs ruszy samo . W domu syf jak cholera jest a ja siedze i obieram orzechy :) juz prawie 300 kg zebrane :D maz ma wolne wiec czuje sie pewniej. Niby w domu go nie ma ale jest kilkanascie metrow dalej :) w sadzie :) jedyne co dzis zrobilam to troszke poprasowalam Bo maz nie bedzie mial niedlugo ciuchow :) malenka ma od kilku dni strasznego lenia ... Ciekawe czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widzę że u nas nastroje takie same, czyli marne:-/ Ja dzisiaj poprałam ubranka, które gdzieś jeszcze po drodze zakupiłam i teraz schną na balkonie. Wrześniówka19, moja koleżanka jakiś czas temu miała tak wywoływany poród i zadziałało więc bądź dobrej myśli :-) a może coś się do niedzieli rozkręci;-) Ja na IP na badania idę w piątek więc postaram się poprosić lekarza o mała wycieczkę i zdam Wam relację :-) Kaja2014, macie roboty z tymi orzechami;-) Moj ma wolne dopiero od pon, wiec nie liczę na to ze dzidziuś wcześniej u Nas zawita a dodatkowo nic na to nie wskazuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam Dziewczyny za dobre slowa:) i na prawde jesli jeszcze ktos ma dylemat co do wyboru szpitala to mysle ze Lubliniec na prawde wart jest polecenia :) Wrzesniowka19 mnie kolezanka doradzila kupic i zjesc conajmniej 6 surowych ananasow (zawieraja bromeline ktora przyspiesza porod) Ja dalam rade tylko 4 ale zjadlam je w srode i czwartek a w czwartek o 23 zaczely sie skurcze :) nie wiem na pewno czy to ananasy czy moja corcia wybrala sobie ta date ale mozesz sprobowac :) Najwiecej bromeliny jest w rdzeniu wiec ja go wysysalam. Z tym ze rozwarcie u mnie postepowalo juz w trakcie porodu bardzo wolno wiec to jesli w ogole to tylko pomoze wywolac akcje porodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja2014, z tego co mi wiadomo tylko surowy. Nie znam nikogo, komu by to pomogło. Położna w szkole rodzenia mówiła żeby zawsze te metody konsultować z lekarzem ( Wrzesniówka19, z tym olejem to bym uważała bo on podobno potrafi wywołać niezłe biegunki a tego Ci raczej na porodówce nie trzeba) :-/ i że one działają tylko wtedy kiedy organizm zaczął się już szykować do porodu. Zakładam, że w moim wypadku raczej żadna nie zadziała, zresztą lekarz mi to wyraźnie powiedział :-/ wiec cierpliwie czekam do piątku :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
dziewczyny po terminie - a próbowałyście masować sutki - moj gin mówił że to działa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja2014, Tuptus - takie metody tylko po terminie i jak juz cos sie rusza :) ja mialam rozwarcie, bole przepowiadajace i bylam 4 dni po terminie. To tylko sugestia ktora ja zastosowalam bo chcialan uniknąć wywolywania a i tak dostalam 2 zastrzyki i kroplowke z oksytocyna :) Z porodem to juz na prawde trzeba sie zdac na nature i czekac :) Chociaz swietnie rozumiem ze po terminie to czlowiek sie martwi i chcialby zeby sie zaczelo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Mnie masowanie guzik daje choc ja jestem przed terminem jeszcze.,. Jutro mam wizyte to delikatnie podpytam doktorka czy istnieje mozliwosc szybszego porodu u mnie jakis tam masaz szyjki itd ... ;) ciekawe czy moje duze oczy jak kota ze shreka COs zdzialaja :) ewentualnie powiem prawde ze chlop ma mnie dosc, ze tesciowa goni do roboty moze to ruszy jego sumienie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza u mnie problem polega na tym ze rusza tylko sie zatrzymuje przy skurczach co 7 badz 9 min... Bardzo bolesnych dodaje... wiec lekarz COs z tym zrobic musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja2014 ja lezalam na sali z dziewczyna ktora miala podobnie ale u niej nie przyspieszali nic bo lekarz prowadzacy powiedzial ze dziecko nie jest jeszcze gotowe a do terminu miala cos ok 2 tyg i ze takie bole tez moga byc przepowiadajacymi Przyspieszenie wchodzi w gre juz po terminie. Mnie z kolei lekarz kazal czekac 7 dni po terminie w domu a 8 zglosic sie do szpitala z tym ze nie koniecznie wywolywany bylby w 8 dniu tylko jesli lozysko jest ok i Maluszek ma sie dobrze to czekaja do 14 dni po terminie. No ale to tyle slyszalam od tej dziewczyny i to mi moj lekarz pkwiedzial a zobaczysz co Twoj zadecyduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgoM
Dziewczyny mam prośbę! Jak będziecie na Parkitce, zróbcie zdjęcie pysznego śniadanka: chleba, bułki i tego wykwintnego kawałka mielonki(?) i wrzućcie na https://pl-pl.facebook.com/szpitalnyposilek Myślę, że się nada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka  2014
Dzięki dziewczyny za rady. Zaczęłam łykać witaminy, które brałam w ciąży, a następnym krokiem będzie podcięcie włosów. Mam nadzieję, że to pomoże...bo jest źle:( Dziewczyny, które zdecydowałyście się na rodzenie na Mickiewicza, w Blachowni czy Lublińcu nie mogłyście podjąć lepszej decyzji. Omijajcie Parkitkę okrężnym łukiem. Mam nadzieję, że jak im zaczną uciekać pacjentki to w końcu spokornieją i zaczną się zajmować ciężarnymi jak należy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. my bardzo zle spalysmy. Teraz boli mnie glowa :( zrobilam badania i oczywiscie mocz lepszy ale hemoglobina znow leci byla juz 10,7 cieszylam sie a teraz 9,7... Jak nie urok to sr... a jeszcze grzybka znow zlapalam :( dobrze, ze dzis wizyta u gina to podlecze to dziadostwo. tuptus2014 jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja2014, u mnie bez większych zmian ;-) Noc w miarę ok. Prawe biodro znowu daje mi w kość :-/ Dzisiaj mnie pracowity dzień czeka, jadę na aronie (pewnie skończy się na dotrzymywaniu towarzystwa, ale to tez bywa męczące ;-)) Daj znać co tam po wizycie. A na ból głowy może spacer pomoże ;-) Miłego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że skoro nikt nic nie odpisuje znaczy się u Was z ochota na seks jest ok... No to zazdroszcze... No nic, chyba się udam do lekarza - może cos zaradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruby Blue
MałgoM - ten kawałek śniadaniowego "mięska" na Parkitce to po mojemu mortadela, ale tym karmili na ginekologii/patologii - może dziewczyny po porodzie dostają jakieś lepsze racje żywnościowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Blachowni moge powiedziec tyle, ze personel bardzo fajny, a to ważne, lekarze też są mili, ale wszyscy tancza jak ordynator zagra. Lekarze chyba nie występują to z żadna inicjatywą. Mój pobyt to czekanie na nie wiem co. Jest tu juz kilka ciężarnych bez skierowań do cc, wszystkie siedzimy bez sensu. Boja się radykalnych decyzji i nie chcą niczego przyspieszać, ale do domu też nas nie wypuszczają. Moja rada: jesli nie czujecie ewidentnie, ze to juz, to siedzcie w domu, chyba ze wolicie szpitalna nudę i malo przyjemne badania, ktore i tak niczego nie wyjaśniają i nie przyspieszają. Jedzenie? Bulka, masło, kawałek kiepskiej wędliny albo pomidora na śniadanie i kolację (o godz.7 i 16), zupka i coś do tego na obiad (o 12). Lazienka jedna na oddział, niewygodna, ale mozna znieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu dzięki za info o szpitalu w Blachowni. A kto jest tam ordynatorem? Kaja2014, co tam po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuptus2014 wlasnie wrocilam . Szyjka ladnie skrocona wymasowana przez lekarza na wizycie wszystkoch swietych zobaczylam :P rozwarcie eleganckie jak na pierworodke Bo spokojnie przepuszcza palec z luzem jeszcze :) lozysko dojrzale masowal mnie raz na poczatku zobaczyl mala I stwierdziil ... Aaaa to sie jeszcze popiescimy :D I powtorzyl masaz drugi raz :) powiedzial ze w przyszlym tyg powinno byc juz po wszystkim :) Cora wazy okolo 3 kg I jest gotowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja2014, ciesze się z dobrych wieści :-) i mam nadzieje ze lekarz ma racje i będzie po wszystkim w przyszłym tyg.;-) Pozostaje Ci spokojnie czekać. Ale juz sie z Toba nie umawiał na wizyte, ani do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
Sierpniowa mamo rozmawiałam z lekarzem i na 99 % to są prosaki jak nie znikną w ciągu 2 tyg to mamy przyjść. w Czwartek 25 mamy wizytę na szczepionkę a wy jak tam? 21 maj co u Ciebie słychać dawno się nie odzywałaś wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
No u mnie najpierw powiedzieli, że prosaki a potem że trądzik niemowlęcy, ja już sama nie wiem... Ponoć mają zejść do 3 miesiąca, jeśli nie to wtedy mam przyjść po leki. Ale mam nadzieję, że jej zejdą bo są mniejsze. Jeśli chodzi o szczepienie to szczepimy 5w1 Pentaxim. Mam nadzieję, że małej nic nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Hej Kochane!!! Eliza 85 Gratulacje:-) witaj wśród szczęśliwych Mamusiek. Tak jak pisała Olgierda Mama odnośnie Azalii, ja przekazalam inf. mojej gin Ona tam zadzwoniła i chodziło podobno o to że im się opakowanie nie podobało tabletki mogłam wybrać do końca ale zmieniłam po wczorajszej wizycie na Symonette. U nas Kochane etap noszenia na rękach, że snem za dnia nadal kiepsko więc cały dzień na raczkach. U nas w niedz. chrzciny :-) to tak w skrócie co u nas:-) buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuptus2014 umowil mnie na poniedzialek na ktg w szpitalu.stwierdzil ze mode w weekend jeszcze nie urodze ale w przyszlym tyg Sa duze szanse. Wczoraj brzuch mnie bolal po wizycie, dzis od rana to samo. Czuje jak mnie boli dosyc mocno ... Ciekawe czy to po masazu szyjki czy cos sie rozkreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×