Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość kanisa
Roxy a dajesz bobotic cały czas czy tylko doraźnie? Ja podaje espumisan teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka030
mój mały zaczął mi robić tłuste kupki kolor cały czas ten sam żółty, jest tylko na cycu. czy któraś ma z tym doswiadczenie? i orientuje sie czy to normalne? bo zaczynam panikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxy100
Kanisa, ja daję Bobotic cały czas, 4 razy na dobę. od tygodnia. W przyszły piątek idę na szczepienie to wtedy zapytam lekarkę, czy mam dalej podawać, czy przestać. A kupki mojej małej też są rzadkie, śluzowate i żółto-pomarańczowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim mamom i ich dzieciaczkom oraz ,ciężarówkom' zdrowych i wesołych świąt Wielkiej Nocy, chwil spędzonych w gronie rodzinnym a także mokrego Dyngusa.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo-linka11
Po wizycie ok,mam do zrobienia ostatnie badania i za 2-3 tyg mogę rodzić. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajka u mnie mala tez jest tylko na cycu, i kupy ma caly czas żółte, i z reguły grudkowate. Dziewczyny i jak tam po badaniu bioderek? My tez idziemy po niedzieli, ale nam zlecili na zawodziu przy szpitalu przychodnie preluk... czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
karo-linka to super ja jeszcze trochę pochodzę w " dwupaku " ale zdecydowałaś już gdzie będziesz rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo-linka11
Powiem Ci że sama już nie wiem,zagadałam o ta parkitkę i mówił że jest całkiem ok,i że jakby się zaczął poród to zanim dotrę do szpitala mam dzwonić i będzie ok.Generalnie jest sporo personelu,aha i mąż może być cały czas przy porodzie,podobno nie wyganiają.Po mnie do gabinetu weszła wysoka dziewczyna w koszuli i sweterku,to nie byłaś czasem Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
nie to nie ja ale wyobraź sobie że ja miałam na 17 a weszłam o 18.15 no szok jaki był poślizg :) moja pierwszą ciążę też prowadził Najman i nie mam nic do zarzucenia choć niestety nie był przy porodzie ale zadzwoniłam do niego a on zadzwoniła do lekarza kktóry akurat miał dyżur :) nie wiem jak to teraz będzie wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka na pewno mąż może być cały czas z tabą, a później jeszcze jakiś czas z wami dopiero jak was przewiozą na sale to mogą go wyprosić żebyście odpoczęły. Tak jest w nocy jak rodziłam, w dzień może nie wyproszą. Jak dla mnie mąż był ogromnym wsparciem i nie wyobraża sobie samej przez to przechozić. Weź sobie do szpitala ze 3 butelki wody z dziubkiem to mąż będzie ci mógł w czasie porodu podawać, bo pić się chce jak cholera. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie potwierdzam słowa Gusi:)mąż może być cały czas z Tobą u mnie na pocztątku było tak, że dziewczyna obok już prawie urodziła to kazali mi zadzwonić do męża i powiedzieć żeby poczekał pare min, a później ją zasłonili i mogł wejść i cały czas był ze mną. Woda tak nawet nie wiem czy nie z 4 butelki z dziubkiem bo pić się chce strasznie, też sobie nie wyobrażam teraz jakby męża przy mnie nie było, bardzo duże wsparcie i pomoc na skurczach i nie tylko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanisa
Roxy, co z tymi krostkami? Bo u mojej też sie pojawiły za uszami najpierw potem na calej buzi. Bardzo drobne, widać najlepiej pod słońce. Myślę że to niestety alergia, tylko na co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxy100
Hej Kanisa, ja mam cichą nadzieję, że to nie jest alergia, tylko trądzik niemowlęcy. Występuje tylko na twarzy, uszach i szyi, blednie przy niższej temperaturze, a nasila się po jedzeniu i jak malutka się denerwuje. Na razie przemywam przegotowaną wodą i czekam :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka030
macie namiary na jakiegoś naprawdę dobrego pediatrę albo może kogos polecicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Jeśli mogę podpowiedzieć, to moja małą też miała takie krosty na buzi i poszłam do dermatologa , przepisałą maśc robioną (5 zł w aptece) i po kilku smarowaniach zeszło, więcej już się nie robiło małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanisa
Amelia to trochę nadziei nam przyniosłaś, że to nie alergia. Tak naprawde to nie miałabym co odstawiać, jeśli byłaby to reakcja alergiczna na jedzenie. Kajka do pediatry się wybieram w tym tygodniu, prywatnie. Na Kiedrzyńskiej64 jest podobno fajna lekarka Monika Pachura, pare kroków ode mnie. Roxy, podaję teraz bobotic cały czas, akurat na czas świąt się złożyło i na razie jest ok, jakby faktycznie lepiej. Wcześniej podawałam doraźnie i nie było efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo-linka11
Roxy jeśli te krostki bledną jak jest chłodno to to pewnie trądzik,mój młody miał tak z 2-3tyg po urodzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanisa
Mojej Eli też bledną, właśnie ze spaceru wróciłyśmy i prawię ich nie widać. Co zrobić żeby zniknęły, ewentualnie kiedy zniknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanisa w jakich godz wychodzisz na spacer? i czy przed wyjsciem karmisz? i na jak dlugo? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
kaqjka030 ja polecam ci dr Sojdę przyjmuje w COMBI-MED na Dekabrystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anias87
Wesołych Świąt Wam życzę dziewczyny:) Kurde nie ma czasu żeby spokojnie forum poczytać:) Dzisiaj mój mały na szczęści grzeczny:) Dziś ma 10 dni i już odpadł mu pępek cieszę się bardzo i jestem zaskoczona że tak szybko:) Jutro wybieramy się na pierwszą wizytę do pediatry na Księżycowej. A możecie powiedzieć jak jest na Zawodziu z badaniem bioderek tam przyjmuje jakiś lekarz na K....... nie pamiętam nazwiska, ale był on na Mickiewicza i badał małe i wydaje się być w porządku, możecie coś o nim powiedzieć??? Mam problem z usypianiem małego po kąpieli dostaję jeść przysypia później robi z 2 kupy wybudza się i nie da sie go uśpić męczy się tak z 2-3 godz aż znowu dostanie dużo jeść i dopiero wtedy mi zasypia. I śpi z 5-6 godz. czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanisa
Gusia wychodzę na spacer między 11-16, zależy jak śpi. Jak się obudzi, poje sporo, Dłuższą chwilę ją pionizuję i mogę wyjść. jak długo zależy od pogody, ale wychodzę praktycznie codziennie. Dzisiaj byliśmy 35 min, jak jest cieplej to do 1,5 h. Jak jest chłodniej albo pada śnieg to przykrywam budę wózka pieluchą tetrową, ochroni ale powietrze dochodzi normalnie. Co do dr Sojdy to też znajoma mi polecała, podobno też do domu przyjeżdża. Anias nie ma jakiejś normy w przypadku dzieci, każde zachowanie jest normalne, niemowlaki funkcjonują po swojemu. Moja też czasami spałaby 5-6h, ale ją budzę po 3h ze względu na to że mało przybiera na wadze. A poza tym z tygodnia na tydzień maluchy się zmieniają, mniej śpią. Moja zaczyna gaworzyć, czasem śmiesznie popiskuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo-linka11
Z trądzikiem nic się nie robi,on sam zniknie,ja niczym tych krostek nie smarowałam a synek wyglądał jakby wchodził w wiek dojrzewania. ;-) Jak miał 2-3 miesiące to nie było już śladu po tym cholerstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini12
W sprawie - trądziku:)- też tak miałam przy pierwszym synku:) Cały w krostkach- potem same zeszły. I już zrozumiałam , dlaczego się mówi " gładki jak PUPA NIEMOWLĘCIA" :) Tylko tam nie miał krostek, tylko ładną skórkę:) Jak tam ciężarówki po swiętach? ja 27 tc i z kilo w ciągu tygodnia przybyło:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
MOJA MAŁA TEŻ MIAŁA TAKIE KROSTKI JA SMAROWAŁAM JEJ KREMEM OILATUM SOFT A PO CZASIE SAME ZNIKNĘŁY I BUŹKĘ PRZEMYWAŁAM WODĄ PRZEGOTOWANĄ. U MNIE 0,5 KG. DO PRZODU NA WADZE , ZACZYNAM 34 TC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo-linka11
U mnie dokladnie 35tc ale czuję jakbym miała już rodzić,najchętniej leżałabym cały czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
JA MAM TO SAMO :) LENUCH MI SIĘ WŁĄCZYŁ :) LEŻ PUKI MOŻESZ , POTEM SIĘ NALATAMY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anias87
my jesteśmy po pierwszej wizycie u lekarza i mile zaskoczoni jesteśmy bo mały przytył od powrotu ze szpitala aż 400g nawet Pani doktor była zaskoczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka030
anias87 u nas dokładnie to samo 420g w 2 tygodnie przytył mój obżarciuch. Niestety teraz muszę go trochę głodzić bo się pochorował zaczął mi wymiotować po jedzeniu i dziwne kupy robi;/Więc jak mi wyje że głodny to ja razem z nim. Pokarm jaki przyjmuje bez zwracania to taki 5minutowy potem musi być dłuższa przerwa;/. A dr. mi mówi że zdrowy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×