Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alik17

czy podobaja wam sie krotkie napletki?

Polecane posty

Gość alik17

Hej dziewczyny. mam do was takie pytanie czy spodobal by wam sie penis z krotkim napletkiem stale zsunietym ponizej zołędzi. Nie jestem obrzazany tylko tak mam od urodzenia. Bardzo sie wstydze kontaktu z dziewczynami. Koniecznie napiszcie czy taki jet ok i czy widziałyście juuż takiego jak mój? Dzieki za szczere odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulka licealistka
oczywiscie ze widziałam. to normalne. a co do podobania sie to jak najbardziej. Wole duzo bardziej niż te z napletkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie jest z kims
kto bardzo sie podoba napletek nie ma znaczenia, ale mysle ze mi by sie spodobal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czym wy mówicie ?!! :o jak wogle moze podobac się fioot, obojętnie czy z napletem czy bez, obrzezany czy nie... I tak jest bleeeeee...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alik17
ja tez tak uwazam ze nie jest to wazne gdy sie kocha ale ja traktuje ten krotki napletek jako swego rodzaju defekt stad moj kompleks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryka też kiedyśzakompleksiona
alik swietnie cię rozumiem. ja mam dosyć duże wargi sromowe i był to dla mnie wielki kompleks. Kiedyś jak byłam w twoim wieku, potem przyszło dorosłe zycie erotyczne i okazało się ze faceci takie lubia. A co do ciebie i twego ptaszka to wszystko masz w porzadku, malo tego kobiety wola takie odsloniete główki penisów, to bardzo rajcuje a poza tym ładnie wygląda. ponieważ takie penisy są rzadsze od tych długonapletkowych więc jak każda rzadsza rzecz są bardziej pożadane. Obrzezanych nie lubie sa jakies nienaturalne. uszy do góry i na dziewczęce łowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziunia piczunia
aliku takie właśnie lubie najbardziej. nie ma si ę czego wstydzić, jak bys mial dlugiego i obwislego napleta to wtedy bylby powod do wstydu i kompleksow. podzielam zdanie eryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana w tej sprawie
chyba wole nieco dłuższe bo jest co ściągnąć a to lubie, ale ogólnie wygląd takiego z krótkim jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Orchidea
Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia.Ważniejsza jest jakość seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sergiusz25
dla mężczyzny bardzo ważne jest czy jego wygląd jest pociagający czy jest akceptowalny. Mimo ze dla dziewczyn wygląd penisa ma drugorzedne znaczenie to my sie tym bardzo przejmujemy. Rozumiem Alika bo sam mam podobnego pena i mialem z tym wielkie problemy zeby sie odblokowac w kontaktach z dziewczynami. Dobrze ze sie o tym pisze a dziewczyny szczerze sie wypowiadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneserka30
wole krótkie lub bez. masz dużo szczescia aliku ze urodziles sie z takim penisem. wielu chlopakow, takze jeden z moich bylych, maja problemy z dlugim i waskim napletkiem, przezywaja stres i lek przed obrzezaniem. a ty masz to dane. badz pewny ze kazda, no moze z jakim niewielkim wyjatkiem, dziewczyna bedzie zachwycona wygladem twego przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×